LawUA.info - Правовой Портал Украины
Счетчики
Рейтинг@Mail.ru



Про призначення іменних академічних стипендій студентам аграрних вищих навчальних закладів на перший семестр 2005-2006 навчального року

Архів. Текст правового акту із змінами та доповненнями на лютий 2008 року



              МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
 
                            Н А К А З
 
                        30.09.2005  N 528
 
 
          Про призначення іменних академічних стипендій
           студентам аграрних вищих навчальних закладів
           на перший семестр 2005-2006 навчального року
 
 
     Відповідно до Указу Президента України від 29 березня 2001 р.
N 221 ( 221/2001 ) "Про додаткові заходи щодо реалізації державної
молодіжної політики",   постанов   Кабінету   Міністрів    України
від 12 липня 2004 р. N 882 ( 882-2004-п ) "Питання стипендіального
забезпечення",  від 28 жовтня 1994 р.  N 744  (  744-94-п  )  "Про
затвердження   Положення   про   порядок  призначення  академічних
стипендій Президента України студентам вищих  навчальних  закладів
та  аспірантам",  від  1  лютого  1995  р.  N  82 ( 82-95-п ) "Про
заснування академічної  стипендії  імені М.О. Посмітного  у  вищих
сільськогосподарських навчальних            закладах"           та
від 29 квітня 2004  р.  N  566  (  566-2004-п  )  "Про  заснування
академічної   стипендії   імені   вчених-садівників   Симиренків",
постанови Верховної Ради України від 5 червня 1996 р.  N 226/96-ВР
(  226/96-ВР  ) "Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради
України студентам вищих закладів  освіти",  враховуючи  пропозиції
вчених (педагогічних)   рад  аграрних  вищих  навчальних  закладів
Н А К А З У Ю:
 
     1. Призначити на перший семестр 2005-2006 навчального року:
 
     1.1. Академічні      стипендії       Президента       України
студентам-відмінникам   вищих   навчальних   закладів  3-4  рівнів
акредитації в розмірі 555  гривень  і  1-2  рівнів  акредитації  -
463 гривні на місяць за списком (додаток 1).
 
     1.2. Академічні     стипендії     імені    М.О.    Посмітного
студентам-відмінникам  вищих  навчальних   закладів   3-4   рівнів
акредитації в  розмірі  397  гривень  і  1-2  рівнів акредитації -
330 гривень на місяць за списком (додаток 2).
 
     2. Призначити на 2005-2006 навчальний рік:
 
     2.1. Академічні    стипендії    Верховної    Ради     України
студентам-відмінникам   вищих   навчальних   закладів  3-4  рівнів
акредитації в розмірі 406  гривень  і  1-2  рівнів  акредитації  -
338 гривень на місяць за списком (додаток 3).
 
     2.2. Академічні  стипендії імені вчених-садівників Симиренків
студентам-відмінникам  вищих  навчальних   закладів   3-4   рівнів
акредитації в  розмірі  397  гривень  і  1-2  рівнів акредитації -
330 гривень на місяць за списком (додаток 4).
 
     3. Ректорам, директорам аграрних вищих навчальних закладів:
 
     3.1. Забезпечити    виплату    студентам-відмінникам    вищих
навчальних  закладів  іменних  академічних  стипендій  за  рахунок
бюджетних асигнувань і в межах субсидій  та  поточних  трансферів,
виділених навчальному закладу у 2005-2006 навчальному році.
 
     3.2. До   15   січня   2006  року  подати  міністерству  свої
пропозиції щодо  призначення  студентам-відмінникам,  переважно  з
числа  сільської  молоді,  іменних  стипендій  на  другий  семестр
2005-2006 навчального року.
 
     4. Управлінню аграрної освіти Департаменту аграрної освіти та
науки  (Шиманський  В.М.)  надавати допомогу навчальним закладам і
встановити контроль за виконанням положень про порядок призначення
відповідних іменних стипендій.
 
     5. Контроль  за  виконанням  наказу  покласти  на  заступника
Міністра Мельника С.І.
 
 Міністр                                          О.П.Баранівський
 
 
                                      Додаток 1
                                      до наказу Мінагрополітики
                                      України
                                      30.09.2005  N 528
 
 
                              СПИСОК
              студентів-відмінників вищих навчальних
          закладів, яким призначені академічні стипендії
               Президента України на перший семестр
                    2005-2006 навчального року
 
 
                      3-4 рівнів акредитації
 
 Барило Богдан           - студент IV курсу Львівської
 Степанович                національної академії ветеринарної
                           медицини ім. С.З. Гжицького
 
 Вознюк Володимир        - студент II курсу Уманського державного
 Степанович                аграрного університету
 
 Воронецька Ольга        - студентка IV курсу Вінницького
 Олегівна                  державного аграрного університету
 
 Гожий Андрій            - студент III курсу Державного
 Олександрович             агроекологічного університету
                           (м. Житомир)
 
 Головійчук Ірина        - студентка III курсу Державного
 Павлівна                  агроекологічного університету
                           (м. Житомир)
 
 Горлова Тетяна          - студентка V курсу Миколаївського
 Миколаївна                державного аграрного університету
 
 Гусар Оксана            - студентка IV курсу Львівського
 Романівна                 державного аграрного університету
 
 Дрозд Сергій            - студент IV курсу Львівської
 Володимирович             національної академії ветеринарної
                           медицини ім. С.З. Гжицького
 
 Дубовий Сергій          - студент III курсу Полтавської
 Олександрович             державної аграрної академії
 
 Думанський Олександр    - студент V курсу Подільського
 Васильович                державного аграрно-технічного
                           університету
 
 Карнадуд Роман          - студент IV курсу Харківського
 Вікторович                національного технічного університету
                           сільського господарства
                           ім. П. Василенка
 
 Карташова Ольга         - студентка IV курсу Херсонського
 Григорівна                державного аграрного університету
 
 Клименко Андрій         - студент V курсу Харківського
 Олександрович             національного аграрного університету
                           ім. В.В. Докучаєва
 
 Кравчук Юрій            - студент V курсу Уманського державного
 Васильович                аграрного університету
 
 Криштоп Віталій         - студент V курсу Вінницького державного
 Олександрович             аграрного університету
 
 Кучерук Дмитро          - студент V курсу Миколаївського
 Вікторович                державного аграрного університету
 
 Лашманов Артем          - студент V курсу Луганського
 Олександрович             національного аграрного університету
 
 Лук'яненко Ольга        - студентка IV курсу Сумського
 Віталіївна                національного аграрного університету
 
 Майкович Ярослав        - студент IV курсу Львівського
 Любомирович               державного аграрного університету
 
 Майстренко Віталій      - студент IV курсу Харківської державної
 Петрович                  зооветеринарної академії
 
 Мельник Вікторія        - студентка II курсу Білоцерківського
 Петрівна                  державного аграрного університету
 
 Мінакова Альона         - студентка III курсу Харківського
 Сергіївна                 національного аграрного університету
                           ім. В.В. Докучаєва
 
 Мунтян Андрій           - студент II курсу Таврійської державної
 Володимирович             агротехнічної академії
 
 Назаренко Оксана        - студентка V курсу Харківської
 Василівна                 державної зооветеринарної академії
 
 Нефедов Денис           - студент V курсу Полтавської державної
 Вячеславович              аграрної академії
 
 Петрик Інна Василівна   - студентка III курсу Одеського
                           державного аграрного університету
 
 Пустовий Олександр      - студент IV курсу Миколаївського
 Олександрович             державного аграрного університету
 
 Рудницький Євген        - студент IV курсу Харківського
 Миколайович               національного технічного університету
                           сільського господарства
                           ім. П. Василенка
 
 Севастьянов Антон       - студент IV курсу Харківського
 Сергійович                національного аграрного університету
                           ім. В.В. Докучаєва
 
 Слизько Олег            - студент III курсу Полтавської
 Сергійович                державної аграрної академії
 
 Сотникова Лариса        - студентка IV курсу Дніпропетровського
 Миколаївна                державного аграрного університету
 
 Тарасова Юлія           - студентка V курсу Луганського
 Анатоліївна               національного аграрного університету
 
 Турова Тетяна           - студентка V курсу Сумського
 Василівна                 національного аграрного університету
 
 Ходацька Ганна          - студентка IV курсу Одеського
 Олегівна                  державного аграрного університету
 
 Чернеча Андрій          - студент V курсу Уманського державного
 Олегович                  аграрного університету
 
 Чистякова Світлана      - студентка V курсу Луганського
 Юріївна                   національного аграрного університету
 
 Шевченко Катерина       - студентка IV курсу Дніпропетровського
 Юріївна                   державного аграрного університету
 
 Шуляр Аліна             - студентка IV курсу Державного
 Леонідівна                агроекологічного університету
                           (м. Житомир)
 
                      1-2 рівнів акредитації
 
 Бадуліна Юлія           - студентка III курсу Глухівського
 Григорівна                коледжу Сумського національного
                           університету
 
 Бачу Дмитро             - студент III курсу Мигійського коледжу
 Сергійович                Миколаївського державного аграрного
                           університету
 
 Богдан Ярослава         - студентка IV курсу Львівського
 Петрівна                  державного екологічного політехнікуму
 
 Вишневська Олеся        - студентка III курсу Липковатівського
 Віталіївна                аграрного коледжу Харківської області
 
 Гелецький Володимир     - студент IV курсу Борщівського
 Іванович                  агротехнічного коледжу Тернопільської
                           області
 
 Годовиченко Олена       - студентка IV курсу Новобузького
 Миколаївна                коледжу Миколаївського державного
                           аграрного університету
 
 Грицюк Назарій          - студент IV курсу Кіровоградського
 Вікторович                технікуму механізації сільського
                           господарства
 
 Демченко Юлія           - студентка IV курсу Таращанського
 Олександрівна             агротехнічного коледжу ім. Героя
                           Радянського Союзу О.О. Шевченка
                           Київської області
 
 Дмитришин Оксана        - студентка IV курсу Рогатинського
 Богданівна                державного аграрного коледжу
                           Івано-Франківської області
 
 Дмітрієва Світлана      - студентка III курсу Ногайського
 Віталіївна                державного агротехнічного технікуму
                           Запорізької області
 
 Дородних Тетяна         - студентка III курсу Маловисторопського
 Володимирівна             коледжу Сумського національного
                           аграрного університету
 
 Єрко Вікторія           - студентка III курсу
 Сергіївна                 Могилів-Подільського технікуму
                           Вінницького державного аграрного
                           університету
 
 Жужа Михайло            - студент IV курсу Новокаховського
 Михайлович                агротехнічного коледжу Херсонської
                           області
 
 Коваль Олександр        - студент IV курсу Уманського
 Павлович                  агротехнічного коледжу Черкаської
                           області
 
 Кравчук Віктор          - студент III курсу Житомирського
 Леонідович                агротехнічного коледжу
 
 Крук Людмила            - студентка IV курсу Рівненського
 Сергіївна                 державного аграрного коледжу
 
 Куликова Ганна          - студентка III курсу Василівського
 Павлівна                  державного аграрного технікуму
                           Запорізької області
 
 Кучеренко Сергій        - студент III курсу Оріхівського
 Сергійович                сільськогосподарського технікуму
                           Запорізької області
 
 Мірошкіна Оксана        - студентка III курсу
 В'ячеславівна             Технолого-економічного коледжу
                           Білоцерківського державного аграрного
                           університету Київської області
 
 Мощенко Іван            - студент III курсу Луганського
 Вікторович                політехнічного коледжу
 
 Олійник Олена           - студентка IV курсу Остерського
 Володимирівна             будівельного технікуму Чернігівської
                           області
 
 Орлова Яна              - студентка IV курсу Технікуму
 Геннадіївна               гідромеліорації і механізації
                           Таврійської державної агротехнічної
                           академії
 
 Погребна Ірина          - студентка III курсу Бобровицького
 Миколаївна                державного аграрно-економічного
                           технікуму Чернігівської області
 
 Покотицький Андрій      - студент IV курсу Тульчинського
 Олегович                  технікуму ветеринарної медицини
                           Вінницького державного аграрного
                           університету
 
 Потабенко Ірина         - студентка III курсу Шевченківського
 Олександрівна             сільськогосподарського коледжу
                           Черкаської області
 
 Резніченко Дмитро       - студент III курсу Вознесенського
 Валерійович               коледжу Миколаївського державного
                           аграрного університету
 
 Руденко Наталія         - студентка III курсу Роменського
 Валеріївна                коледжу Сумського національного
                           аграрного університету
 
 Сирочук Ірина           - студентка IV курсу Мирогощанського
 Всеволодівна              аграрного коледжу Рівненської області
 
 Сосідка Юлія            - студентка IV курсу
 Григорівна                Верхньодніпровського коледжу
                           Дніпропетровського державного
                           аграрного університету
 
 Тищенко Сергій          - студент IV курсу Технікуму молочної
 Юрійович                  промисловості Харківського
                           національного технічного університету
                           сільського господарства
                           ім. П. Василенка
 
 Харченко Євгенія        - студентка IV курсу Слов'яносербського
 Олексіївна                сільськогосподарського технікуму
                           Луганської області
 
 Химинець Павло          - студент III курсу Мукачівського
 Степанович                державного аграрного технікуму
                           Закарпатської області
 
 Хуторний Юрій           - студент IV курсу Маслівського
 Миколайович               державного аграрного технікуму
                           ім. П.Х. Гаркавого Київської області
 
 Цветова Катерина        - студентка IV курсу Донецького
 Андріївна                 державного аграрного технікуму
 
 Шатохіна Євгенія        - студентка IV курсу Бердянського
 Ігорівна                  технікуму харчової промисловості
                           Таврійської державної агротехнічної
                           академії Запорізької області
 
 Шевчук Юрій             - студент III курсу Каховського
 Васильович                державного аграрного технікуму
                           Херсонської області
 
 Шиляєв Олексій          - студент IV курсу Чернівецького
 Сергійович                державного будівельного технікуму
 
 Ширяй Тетяна            - студентка III курсу Аграрного коледжу
 Леонідівна                управління і права Полтавської
                           державної аграрної академії
 
 Шкодіна Тетяна          - студентка III курсу Сосницького
 Анатоліївна               сільськогосподарського технікуму
                           бухгалтерського обліку Чернігівської
                           області
 
 Ямнич Оксана            - студентка IV курсу Стрийського
 Михайлівна                державного аграрного коледжу
                           Львівської області
 
                       ПРИЙНЯТИ ПРОПОЗИЦІЮ
               Національного аграрного університету
              про призначення академічних стипендій
               Президента України на перший семестр
                    2005-2006 навчального року
 
 Бучко Людмила           - студентка IV курсу Ірпінського
 Русланівна                економічного коледжу Національного
                           аграрного університету
 
 Голубась Михайло        - студент III курсу Бережанського
 Леонідович                агротехнічного інституту Національного
                           аграрного університету
 
 Клюев Олександр         - студент IV курсу Прибрежненського
 Віталійович               аграрного коледжу Національного
                           аграрного університету
 
 Колпакова Наталія       - студентка V курсу Південного філіалу
 Сергіївна                 "Кримський агротехнологічний
                           університет" Національного аграрного
                           університету
 
 Кропивко Дар'я          - студентка II курсу Боярського коледжу
 Сергіївна                 екології і природних ресурсів
                           Національного аграрного університету
 
 Купедінова Рушена       - студентка IV курсу Кримського
 Асанівна                  технікуму гідромеліорації та
                           механізації сільського господарства
                           Національного аграрного університету
 
 Орнат Марія             - студентка III курсу Кримського
 Володимирівна             агропромислового коледжу Національного
                           аграрного університету
 
 Щербатюк Вадим          - студент IV курсу Національного
 Леонідович                аграрного університету
 
 Заступник начальника управління
 аграрної освіти Департаменту
 аграрної освіти та науки                               В.А.Манзюк
 
 
                                      Додаток 2
                                      до наказу Мінагрополітики
                                      України
                                      30.09.2005  N 528
 
 
                              СПИСОК
              студентів-відмінників вищих навчальних
               закладів, яким призначені академічні
            стипендії імені М.О. Посмітного на перший
                семестр 2005-2006 навчального року
 
 
                      3-4 рівнів акредитації
 
 Волокітіна Олена        - студентка IV курсу Харківського
 Олександрівна             національного аграрного університету
                           ім. В.В. Докучаєва
 
 Лисюк Ілона Петрівна    - студентка IV курсу Вінницького
                           державного аграрного університету
 
 Карабет В'ячеслав       - студент III курсу Одеського державного
 Михайлович                аграрного університету
 
 Малаховська Вікторія    - студентка IV курсу Херсонського
 Володимирівна             державного аграрного університету
 
 Оксьом Володимир        - студент V курсу Полтавської державної
 Полікарпович              аграрної академії
 
 Олійник Олександр       - студент IV курсу Білоцерківського
 Анатолійович              державного аграрного університету
 
 Прасіл Людмила          - студентка III курсу Дніпропетровського
 Вікторівна                державного аграрного університету
 
 Рожанська Наталія       - студентка IV курсу Уманського
 Сергіївна                 державного аграрного університету
 
 Салабай Уляна           - студентка IV курсу Львівського
 Ярославівна               державного аграрного університету
 
 Ткаченко Віталій        - студент V курсу Сумського
 Олексійович               національного аграрного університету
 
 Харчишина Альона        - студентка IV курсу Державного
 Ігорівна                  агроекологічного університету
                           (м. Житомир)
 
 Худоба Тетяна           - студентка V курсу Луганського
 Олександрівна             національного аграрного університету
 
 Хорсун Інна             - студентка IV курсу Миколаївського
 Анатоліївна               державного аграрного університету
 
 Чапай Валерій           - студент V курсу Подільського
 Олександрович             державного аграрно-технічного
                           університету
 
 Школьник Марія          - студентка III курсу Миколаївського
 Олександрівна             державного аграрного університету
 
                      1-2 рівнів акредитації
 
 Арабаджи Євген          - студент IV курсу Ногайського
 Георгійович               державного агротехнічного технікуму
                           Запорізької області
 
 Бех Оксана Василівна    - студентка IV курсу Житомирського
                           агротехнічного коледжу
 
 Бикова Анастасія        - студентка III курсу Олександрійського
 Павлівна                  державного аграрного технікуму
                           Кіровоградської області
 
 Бондар Олександр        - студент IV курсу Маслівського
 Васильович                державного аграрного технікуму
                           імені П.Х. Гаркавого Київської області
 
 Довгаль Віталій         - студент III курсу Бобровицького
 Дмитрович                 державного аграрно-економічного
                           технікуму Чернігівської області
 
 Іванчук Анатолій        - студент IV курсу Мирогощанського
 Анатолійович              аграрного коледжу Рівненської області
 
 Красноштан Ольга        - студентка III курсу Іллінецького
 Вікторівна                коледжу Вінницького державного
                           аграрного університету
 
 Кудленко Марина         - студентка III курсу Новобузького
 Валеріївна                коледжу Миколаївського державного
                           аграрного університету
 
 Кузьміна Ірина          - студентка IV курсу Петрівського
 Миколаївна                державного аграрного технікуму
                           Одеської області
 
 Лукеча Неля             - студентка III курсу Мукачівського
 Михайлівна                державного аграрного технікуму
                           Закарпатської області
 
 Любиченко Анна          - студентка IV курсу Мигійського коледжу
 Юріївна                   Миколаївського державного аграрного
                           університету
 
 Макотян Вікторія        - студентка IV курсу Снятинського
 Вікторівна                сільськогосподарського технікуму
                           Івано-Франківської області
 
 Німець Валентина        - студентка III курсу Тальянківського
 Іванівна                  державного аграрного технікуму
                           Черкаської області
 
 Оберняк Світлана        - студентка III курсу Новомосковського
 Анатоліївна               коледжу Дніпропетровського державного
                           аграрного університету
 
 Одарченко Олександр     - студент III курсу Борзнянського
 Миколайович               державного сільськогосподарського
                           технікуму Чернігівської області
 
 Петренко Ніна           - студентка III курсу Каховського
 Ярославівна               державного аграрного технікуму
                           Херсонської області
 
 Попович Євген           - студент III курсу Старобільського
 Олександрович             державного аграрного технікуму
                           Луганської області
 
 Потапенко Тетяна        - студентка III курсу Березоворудського
 Анатоліївна               державного аграрного технікуму
                           Полтавської області
 
 Сідаш Вікторія          - студентка III курсу Маловисторопського
 Олександрівна             коледжу Сумського національного
                           аграрного університету
 
 Струтінська Альона      - студентка III курсу Бобринецького
 Степанівна                сільськогосподарського технікуму
                           ім. В. Порика Кіровоградської області
 
                       ПРИЙНЯТИ ПРОПОЗИЦІЮ
               Національного аграрного університету
              про призначення академічних стипендій
              ім. М.О. Посмітного на перший семестр
                    2005-2006 навчального року
 
 Вовна Алла Павлівна     - студентка IV курсу Немішаївського
                           державного аграрного коледжу
                           Національного аграрного університету
 
 Забахідзе Нана          - студентка V курсу Південного філіалу
 Гочаївна                  "Кримський агротехнологічний
                           університет" Національного аграрного
                           університету
 
 Петровська Катерина     - студентка IV курсу Кримського
 Йосипівна                 агропромислового коледжу Національного
                           аграрного університету
 
 Чорний Сергій           - студент VI курсу Національного
 Олександрович             аграрного університету
 
 Заступник начальника управління
 аграрної освіти Департаменту
 аграрної освіти та науки                               В.А.Манзюк
 
 
                                      Додаток 3
                                      до наказу Мінагрополітики
                                      України
                                      30.09.2005  N 528
 
 
                              СПИСОК
         студентів-відмінників вищих навчальних закладів,
          яким призначені академічні стипендії Верховної
             Ради України на 2005-2006 навчальний рік
 
 
                      3-4 рівнів акредитації
 
 Аутергова Світлана      - студентка III курсу Державного
 Сергіївна                 агроекологічного університету
                           (м. Житомир)
 
 Бадиляка Ольга          - студентка II курсу Львівської
 Володимирівна             національної академії ветеринарної
                           медицини ім. С.З. Гжицького
 
 Булах Тетяна Юріївна    - студентка II курсу Таврійської
                           державної агротехнічної академії
 
 Гнатюк Сергій           - студент V курсу Луганського
 Іванович                  національного аграрного університету
 
 Грицан Анатолій         - студент III курсу Таврійської
 Вікторович                державної агротехнічної академії
 
 Дзюба Микола            - студент V курсу Сумського
 Володимирович             національного аграрного університету
 
 Долженко Ірина          - студентка IV курсу Миколаївського
 Володимирівна             державного аграрного університету
 
 Косарева Марина         - студентка IV курсу Миколаївського
 Олександрівна             державного аграрного університету
 
 Кузьменко Анатолій      - студент IV курсу Дніпропетровського
 Іванович                  державного аграрного університету
 
 Левченко Лідія          - студентка V курсу Миколаївського
 Олександрівна             державного аграрного університету
 
 Марченко Сніжана          студентка II курсу Вінницького
 Миколаївна                державного аграрного університету
 
 Матвієнко Тамара        - студентка V курсу Полтавської
 Павлівна                  державної аграрної академії
 
 Мізіна Олена            - студентка II курсу Дніпропетровського
 Володимирівна             державного аграрного університету
 
 Нехай Володимир         - студент IV курсу Дніпропетровського
 Михайлович                державного аграрного університету
 
 Нежлукченко Наталія     - студентка V курсу Херсонського
 Валентинівна              державного аграрного університету
 
 Ніколаєнкова Ольга      - студентка III курсу Одеського
 Сергіївна                 державного аграрного університету
 
 Пилипенко Євгенія       - студентка V курсу Херсонського
 Юріївна                   державного аграрного університету
 
 Прокоф'єва Валентина    - студентка II курсу Харківської
 Василівна                 державної зооветеринарної академії
 
 Сагайдак Ольга          - студентка IV курсу Сумського
 Олександрівна             національного аграрного університету
 
 Світлична Світлана      - студентка IV курсу Луганського
 Володимирівна             національного аграрного університету
 
 Синько Олександр        - студент IV курсу Білоцерківського
 Іванович                  державного аграрного університету
 
 Скібенко Олена          - студентка III курсу Харківського
 Олександрівна             національного аграрного університету
                           ім. В.В. Докучаєва
 
 Старусьова Тетяна       - студентка IV курсу Харківського
 Олександрівна             державного технічного університету
                           сільського господарства
                           ім. П. Василенка
 
 Стояновський Ігор       - студент III курсу Подільського
 Анатолійович              державного аграрно-технічного
                           університету
 
 Східницька Галина       - студентка IV курсу Львівського
 Володимирівна             державного аграрного університету
 
                      1-2 рівнів акредитації
 
 Бондар Тетяна           - студентка III курсу Остерського
 Олександрівна             будівельного технікуму Чернігівської
                           області
 
 Горський Роман          - студент III курсу Луганського
 Володимирович             політехнічного коледжу
 
 Дугін Дмитро            - студент IV курсу Путивльського коледжу
 Вікторович                Сумського національного аграрного
                           університету
 
 Духович Надія           - студентка III курсу
 Орестівна                 Івано-Франківського державного
                           аграрного коледжу
 
 Дяченко Аліна Юріївна   - студентка III курсу Роменського
                           коледжу Сумського національного
                           аграрного університету
 
 Задорожня Антоніна      - студентка III курсу Таращанського
 Петрівна                  агротехнічного коледжу ім. Героя
                           Радянського Союзу О.О. Шевченка
                           Київської області
 
 Іванова Анна            - студентка III курсу
 Володимирівна             Верхньодніпровського коледжу
                           Дніпропетровського державного
                           аграрного університету
 
 Калін Олександр         - студент III курсу Будівельного
 Вікторович                технікуму державного агроекологічного
                           університету (м. Житомир)
 
 Ковенько Сніжана        - студентка III курсу Рівненського
 Петрівна                  державного аграрного коледжу
 
 Косован Мар'яна         - студентка III курсу Кіцманського
 Ярославівна               державного аграрного технікуму
                           Чернівецької області
 
 Коцюрубенко Ольга       - студентка III курсу
 Миколаївна                Білгород-Дністровського державного
                           аграрного технікуму Одеської області
 
 Кривохижа Володимир     - студент III курсу Технікуму молочної
 Іванович                  промисловості Харківського
                           національного технічного університету
                           сільського господарства
                           ім. П. Василенка
 
 Кульбіда Богдан         - студент IV курсу Шевченківського
 Миколайович               сільськогосподарського коледжу
                           Черкаської області
 
 Лугін Сергій            - студент III курсу Слов'янського
 Леонідович                державного аграрного технікуму
                           Донецької області
 
 Луц Сергій              - студент IV курсу Технікуму
 Миколайович               гідромеліорації і механізації
                           сільського господарства Таврійської
                           агротехнічної академії
 
 Михайлюченко Іван       - студент III курсу Новокаховського
 Олександрович             агротехнічного коледжу Херсонської
                           області
 
 Орищенко Наталія        - студентка IV курсу Кіровоградського
 Сергіївна                 технікуму механізації сільського
                           господарства
 
 Панкова Ірина           - студентка IV курсу Стрийського
 Володимирівна             державного аграрного коледжу
                           Львівської області
 
 Рибак Зоя Василівна     - студентка IV курсу Чигиринського
                           сільськогосподарського технікуму
                           Черкаської області
 
 Сайко Галина Олегівна   - студентка III курсу
                           Технолого-економічного коледжу
                           Білоцерківського державного аграрного
                           університету
 
 Сиваченко Олександр     - студент IV курсу Тальянківського
 Валерійович               державного аграрного технікуму
                           Черкаської області
 
 Стольник Ірина          - студентка III курсу Василівського
 Анатоліївна               державного аграрного технікуму
                           Запорізької області
 
 Шарпіта Богдана         - студентка III курсу Оріхівського
 Петрівна                  сільськогосподарського технікуму
                           Запорізької області
 
                       ПРИЙНЯТИ ПРОПОЗИЦІЮ
               Національного аграрного університету
              про призначення академічної стипендії
                      Верховної Ради України
                   на 2005-2006 навчальний рік
 
 Варченко Наталія        - студентка III курсу Національного
 Петрівна                  аграрного університету
 
 Сидоренко Іван          - студент IV курсу Південного філіалу
 Дмитрович                 "Кримський агротехнологічний
                           університет" Національного аграрного
                           університету
 
 Заступник начальника управління
 аграрної освіти Департаменту
 аграрної освіти та науки                               В.А.Манзюк
 
 
                                      Додаток 4
                                      до наказу Мінагрополітики
                                      України
                                      30.09.2005  N 528
 
 
                              СПИСОК
              студентів-відмінників вищих навчальних
               закладів, яким призначені академічні
              стипендії вчених-садівників Симиренків
                   на 2005-2006 навчальний рік
 
 
                      3-4 рівнів акредитації
 
 Джалілова Ельсана       - студентка III курсу Одеського
 Гусейнівна                державного аграрного університету
 
 Демченко Анна           - студентка III курсу Уманського
 Василівна                 державного аграрного університету
 
 Низовець Віктор         - студент IV курсу Подільського
 Іванович                  державного аграрно-технічного
                           університету
 
 Палко Марина            - студентка IV курсу Подільського
 Вікторівна                державного аграрно-технічного
                           університету
 
 Тілик Катерина          - студентка III курсу Одеського
 Анатоліївна               державного аграрного університету
 
 Сидорова Оксана         - студентка IV курсу Львівського
 Юріївна                   державного аграрного університету
 
 Перцьовий В'ячеслав     - студент V курсу Уманського державного
 Васильович                аграрного університету
 
 Якимів Любов            - студентка V курсу Львівського
 Володимирівна             державного аграрного університету
 
                      1-2 рівнів акредитації
 
 Бошняк Оксана           - студентка IV курсу
 Василівна                 Білгород-Дністровського державного
                           аграрного технікуму Одеської області
 
 Зуб Оксана Миколаївна   - студентка III курсу Бердянського
                           технікуму харчової промисловості
                           Таврійської державної агротехнічної
                           академії Запорізької області
 
 Іващук Тарас            - студент III курсу Новоушицького
 Михайлович                технікуму механізації сільського
                           господарства Хмельницької області
 
 Кухта Володимир         - студент IV курсу Каховського
 Валерійович               державного аграрного технікуму
                           Херсонської області
 
 Левицька Валентина      - студентка IV курсу Мигійського коледжу
 Анріївна                  Миколаївського державного аграрного
                           університету
 
 Подкаленко Анна         - студентка IV курсу Городищенського
 Петрівна                  державного аграрного технікуму
                           Черкаської області
 
 Сергієнко Сергій        - студент III курсу Борзнянського
 Юрійович                  державного сільськогосподарського
                           технікуму Чернігівської області
 
 Турчин Марія            - студентка III курсу Вишнянського
 Володимирівна             державного аграрного технікуму
                           Львівської області
 
 Шелест Інна Іванівна    - студентка III курсу Чернятинського
                           аграрного технікуму Вінницького
                           державного аграрного університету
 
 Якубовський Олексій     - студент III курсу Костянтинівського
 Володимирович             сільськогосподарського технікуму
                           Донецької області
 
                       ПРИЙНЯТИ ПРОПОЗИЦІЮ
               Національного аграрного університету
              про призначення академічних стипендій
                   вчених-садівників Симиренків
                   на 2005-2006 навчальний рік
 
 Ковальчук Дмитро        - студент IV курсу Заліщицького
 Петрович                  державного аграрного коледжу
                           Національного аграрного університету
 
 Матвіїв Михайло         - студент III курсу Заліщицького
 Миколайович               державного аграрного коледжу
                           Національного аграрного університету
                           Тернопільської області
 
 Меледлаєв Єнвер         - студент III курсу Кримського
 Рустемович                агропромислового коледжу Національного
                           аграрного університету
 
 Тарасюк Ольга           - студентка V курсу Національного
 Миколаївна                аграрного університету
 
 Шелухіна Юлія           - студентка IV курсу Південного філіалу
 Миколаївна                "Кримський агротехнологічний
                           університет" Національного аграрного
                           університету
 
 Шиндер Андрій           - студент IV курсу Національного
 Анатолійович              аграрного університету
 
 Шишова Тетяна           - студентка IV курсу Південного філіалу
 Вікторівна                "Кримський агротехнологічний
                           університет" Національного аграрного
                           університету
 
 Заступник начальника управління
 аграрної освіти Департаменту
 аграрної освіти та науки                               В.А.Манзюк




 

 

попередній документ наступний документ
архів-2005
Партнеры


Правовые ресурсы