Про відзначення 60-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

Архів. Текст правового акту із змінами та доповненнями на лютий 2008 року

|Навігація|

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.05.2004 р. N 209

Про відзначення 60-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

На виконання Указу Президента України від 1 квітня 2004 року N 385/2004 "Про відзначення 60-ї річниці визволення України від фашистських загарбників" та доручення Прем'єр-міністра України від 8 квітня 2004 року N 15338/1/1-04 до Указу Президента України:

1. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам міст обласного значення здійснити заходи щодо відзначення 60-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, спрямовані на посилення турботи про ветеранів війни, зміцнення громадянської злагоди та консолідацію суспільства, проведення військово-патріотичних і культурно-масових акцій.

2. Управлінню інформаційного та аналітичного забезпечення, управлінню промисловості, енергетики, транспорту та зв'язку облдержадміністрації, ДП "Рівненське обласне управління по координації і контролю роботи автомобільного транспорту" забезпечити участь делегації ветеранів від Рівненської області в урочистостях з нагоди відзначення 60-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, що відбудуться 28 жовтня 2004 року в Національному палаці "Україна" міста Києва.

3. Рівненському міськвиконкому, 13 Армійському корпусу Західного оперативного командування забезпечити проведення в обласному центрі 28 жовтня цього року святкового феєрверка.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Кічатого Ю. С.

 

Голова адміністрації 

М. Сорока 

 

 

 

| Головна сторінка |

 

попередній документ наступний документ
архів-1999