LawUA.info - Правовой Портал Украины
Счетчики
Рейтинг@Mail.ruПро надання пільги по сплаті земельного та комунального податків комунальним підприємствам міста в 2004 році

Архів. Текст правового акту із змінами та доповненнями на лютий 2008 року


ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
П'ятнадцята сесія

РІШЕННЯ

від 30.12.2003 р. N 28

Про надання пільги по сплаті земельного та комунального податків комунальним підприємствам міста в 2004 році

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради щодо надання пільги по сплаті земельного та комунального податків комунальним підприємствам міста: "Хмельницькводоканал", "Хмельницьктеплокомуненерго", "Спецкомунтранс", орендному підприємству "Західна котельна", житлово-експлуатаційним конторам NN 2 - 8, товариству з обмеженою відповідальністю фірми "ЖЕК-1", житлово-комунальній конторі "Будівельник", закритому акціонерному товариству "Житлово-експлуатаційне об'єднання" в 2004 році, керуючись ст. 1 Закону України "Про систему оподаткування", ст. 25, 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 12 Закону України "Про плату за землю", ст. 18 Декрету Кабінету Міністрів "Про місцеві податки і збори", міська рада вирішила:

1. Надати пільгу комунальним підприємствам міста: "Хмельницькводоканал", "Хмельницьктеплокомуненерго", "Спецкомунтранс", орендному підприємству "Західна котельна", житлово-експлуатаційним конторам NN 2 - 8, товариству з обмеженою відповідальністю фірми "ЖЕК-1", житлово-комунальній конторі "Будівельник", закритому акціонерному товариству "Житлово-експлуатаційне об'єднання", звільнивши від сплати земельного податку в частині, що надходить до міського бюджету, та комунального податку в 2004 році.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету та фінансів та заступника міського голови М. Маєвського.

 

Міський голова 

М. Приступа 

 

 

 

 

попередній документ наступний документ
архів-2000
Партнеры


Правовые ресурсы