Про державне регулювання цін на окремі продовольчі товари

Архів. Текст правового акту із змінами та доповненнями на лютий 2008 року

|Навігація|

Про державне регулювання цін на окремі продовольчі товари

Розпорядження Житомирської обласної державної адміністрації
від 29 грудня 2003 року N 442

Зареєстровано в Житомирському обласному управлінні юстиції
6 січня 2004 р. за N 1/552

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.96 N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)" та з метою недопущення надмірного та економічно необґрунтованого зростання цін на окремі види продовольчих товарів в області:

1. Суб'єктам підприємницької діяльності всіх форм власності і методів господарювання, які займаються реалізацією цукру, борошна вищого ґатунку, макаронних виробів, круп: гречаної, манної, ячної, рису та пшона обмежити граничний рівень торговельних надбавок при їх реалізації до 10 % оптово-відпускних цін виробників (митної вартості) незалежно від кількості перепродажу.

При цьому врахувати, що у разі закупівлі вказаної продукції за цінами, нижчими від оптових цін виробника (митної вартості), торговельна надбавка застосовується до ціни фактичної закупівлі.

2. Перерозподіл надбавок між оптово-збутовою ланкою і роздрібними торговельними підприємствами здійснювати за домовленістю. При цьому питома вага надбавки для оптово-збутової ланки не повинна перевищувати 40 % затвердженого загального граничного рівня торговельної надбавки.

3. Рекомендувати суб'єктам підприємницької діяльності всіх форм власності і методів господарювання, які займаються виробництвом вказаних видів продовольчих товарів, обмежити граничний рівень рентабельності при їх виробництві до 5 %.

4. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам у межах своїх повноважень здійснювати постійний контроль за станом цін на ринку основних продовольчих товарів та через засоби масової інформації проводити роз'яснювальну роботу з цих питань.

5. Заступнику голови облдержадміністрації Рафальському І. О., управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації (Івановський В. В.), обласній державній телерадіокомпанії (Бойко В. Я.), редакції газети "Житомирщина" (Панчук Д. О.) забезпечити широке інформування та всебічне висвітлення у місцевих засобах масової інформації положень вказаного розпорядження.

6. Державній інспекції з контролю за цінами в області (Піонтківський П. В.) щотижнево інформувати облдержадміністрацію про стан дотримання державної дисципліни цін на ринку борошна, макаронних виробів, круп та цукру в області.

7. Визнати такими, що втратили чинність:

розпорядження голови облдержадміністрації від 05.11.2003 N 366 "Про державне регулювання цін на основні продовольчі товари", зареєстроване в Житомирському обласному управлінні юстиції 10.11.2003 за N 56/540.

п. 6, абзац другий п. 4, абзац 3 п. 5, абзац 2 п. 8 розпорядження голови облдержадміністрації від 14.08.2003 N 269 "Про заходи щодо стабілізації ринку основних продовольчих товарів та забезпечення продовольчої безпеки області".

8. Контроль за виконанням вказаного розпорядження залишаю за собою.

 

Голова державної адміністрації 

М. М. Рудченко 

 

 

| Головна сторінка |

 

попередній документ наступний документ
архів-1999