LawUA.info - Правовой Портал Украины
Счетчики
Рейтинг@Mail.ruПро державне регулювання цін на окремі продовольчі товари

Архів. Текст правового акту із змінами та доповненнями на лютий 2008 року


Про державне регулювання цін на окремі продовольчі товари

Розпорядження Житомирської обласної державної адміністрації
від 29 грудня 2003 року N 442

Зареєстровано в Житомирському обласному управлінні юстиції
6 січня 2004 р. за N 1/552

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.96 N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)" та з метою недопущення надмірного та економічно необґрунтованого зростання цін на окремі види продовольчих товарів в області:

1. Суб'єктам підприємницької діяльності всіх форм власності і методів господарювання, які займаються реалізацією цукру, борошна вищого ґатунку, макаронних виробів, круп: гречаної, манної, ячної, рису та пшона обмежити граничний рівень торговельних надбавок при їх реалізації до 10 % оптово-відпускних цін виробників (митної вартості) незалежно від кількості перепродажу.

При цьому врахувати, що у разі закупівлі вказаної продукції за цінами, нижчими від оптових цін виробника (митної вартості), торговельна надбавка застосовується до ціни фактичної закупівлі.

2. Перерозподіл надбавок між оптово-збутовою ланкою і роздрібними торговельними підприємствами здійснювати за домовленістю. При цьому питома вага надбавки для оптово-збутової ланки не повинна перевищувати 40 % затвердженого загального граничного рівня торговельної надбавки.

3. Рекомендувати суб'єктам підприємницької діяльності всіх форм власності і методів господарювання, які займаються виробництвом вказаних видів продовольчих товарів, обмежити граничний рівень рентабельності при їх виробництві до 5 %.

4. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам у межах своїх повноважень здійснювати постійний контроль за станом цін на ринку основних продовольчих товарів та через засоби масової інформації проводити роз'яснювальну роботу з цих питань.

5. Заступнику голови облдержадміністрації Рафальському І. О., управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації (Івановський В. В.), обласній державній телерадіокомпанії (Бойко В. Я.), редакції газети "Житомирщина" (Панчук Д. О.) забезпечити широке інформування та всебічне висвітлення у місцевих засобах масової інформації положень вказаного розпорядження.

6. Державній інспекції з контролю за цінами в області (Піонтківський П. В.) щотижнево інформувати облдержадміністрацію про стан дотримання державної дисципліни цін на ринку борошна, макаронних виробів, круп та цукру в області.

7. Визнати такими, що втратили чинність:

розпорядження голови облдержадміністрації від 05.11.2003 N 366 "Про державне регулювання цін на основні продовольчі товари", зареєстроване в Житомирському обласному управлінні юстиції 10.11.2003 за N 56/540.

п. 6, абзац другий п. 4, абзац 3 п. 5, абзац 2 п. 8 розпорядження голови облдержадміністрації від 14.08.2003 N 269 "Про заходи щодо стабілізації ринку основних продовольчих товарів та забезпечення продовольчої безпеки області".

8. Контроль за виконанням вказаного розпорядження залишаю за собою.

 

Голова державної адміністрації 

М. М. Рудченко 

 

 

 

попередній документ наступний документ
архів-1999
Партнеры


Правовые ресурсы