LawUA.info - Правовой Портал Украины
Счетчики
Рейтинг@Mail.ruПро забезпечення виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2003 р. N 599-р "Про використання викупленого майна Акціонерного комерційного агропромислового банку "Україна"

Архів. Текст правового акту із змінами та доповненнями на лютий 2008 року


МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.12.2003 р. N 672-р

Про забезпечення виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2003 р. N 599-р "Про використання викупленого майна Акціонерного комерційного агропромислового банку "Україна"

Розпорядження знято з контролю
(згідно з розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації
від 5 серпня 2004 року N 368-р)

Відповідно до статей 2, 13 та 16 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2003 року N 599-р "Про використання викупленого майна Акціонерного комерційного агропромислового банку "Україна", рішення обласної ради від 26 жовтня 2000 року N 16 "Про управління майном спільної власності територіальних громад Миколаївської області":

1. Довести до відома голів райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) голів, керівників територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів облдержадміністрації розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2003 р. N 599-р "Про використання викупленого майна Акціонерного комерційного агропромислового банку "Україна" (додаток) (див. окремо в базі).

2. Доручити головам райдержадміністрацій та запропонувати виконавчим комітетам міських (міст обласного значення) рад сприяти:

2.1. Забезпеченню в установленому порядку складанню актів приймання-передачі відповідних об'єктів до сфери управління (в оперативне управління) державних органів згідно з витягом з додатка 1 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2003 року N 599-р та подання їх Мінфіну для оформлення уповноваженими особами Кабінету Міністрів України акта приймання-передачі цілісного майнового банківського комплексу;

2.2. Забезпеченню виділення у переданих об'єктах приміщень для розміщення інших державних органів на умовах оренди з оплатою фактичних витрат, пов'язаних з утриманням ними займаних площ, згідно з витягом з додатка 2 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2003 року N 599-р.

3. Доручити голові Баштанської райдержадміністрації Артеменку В. Ф. забезпечити утримання та збереження об'єктів до завершення їх приватизації, зазначених у витягу з додатка 4 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2003 року N 599-р.

4. Головному управлінню економіки облдержадміністрації (Карпій) разом з міськими (міст обласного значення) головами та головами райдержадміністрацій підготувати та подати на затвердження голові облдержадміністрації пропозиції щодо використання приміщень банку, орендарем яких передбачено облдержадміністрацію (згідно з витягом з додатка 2 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2003 року N 599-р), іншими державними органами на умовах оренди.

Термін: 19 грудня 2003 року 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Балакірєва М. В.

 

Голова облдержадміністрації 

О. М. Гаркуша 

 

 

 

 

попередній документ наступний документ
архів-1999
Партнеры


Правовые ресурсы