LawUA.info - Правовой Портал Украины
Счетчики
Рейтинг@Mail.ruПро внесення змін до Положення про управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації

Архів. Текст правового акту із змінами та доповненнями на лютий 2008 року


МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.12.2003 р. N 667-р

Про внесення змін до Положення про управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації

Відповідно до статті 119 Конституції України, статті 5 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2000 року N 1326 "Про затвердження Типового положення про Головне управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації, управління освіти і науки обласної, Севастопольської міської державної адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 16 червня 2003 року N 910 "Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України":

1. Внести зміни до абзацу 2 пункту 8 Положення про управління освіти і науки облдержадміністрації, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 19 жовтня 2000 року N 753-р "Про затвердження положень про управління освіти і науки, колегію управління освіти і науки та її склад, структуру управління освіти і науки облдержадміністрації", виклавши його в такій редакції:

"Начальник управління має заступників, яких призначає на посаду та звільняє з посади голова Миколаївської облдержадміністрації за погодженням з Міністерством освіти і науки України і за поданням начальника управління".

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Шклярського Ю. О.

 

Голова облдержадміністрації 

О. М. Гаркуша 

 

 

 

 

попередній документ наступний документ
архів-1994
Партнеры


Правовые ресурсы