LawUA.info - Правовой Портал Украины
Счетчики
Рейтинг@Mail.ruПро забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2003 р. N 1296 "Про затвердження Програми регулювання міграційних процесів на 2003 - 2005 роки"

Архів. Текст правового акту із змінами та доповненнями на лютий 2008 року


МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.12.2003 р. N 661-р

Про забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2003 р. N 1296 "Про затвердження Програми регулювання міграційних процесів на 2003 - 2005 роки"

Відповідно до статей 2, 6, 13 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою забезпечення послідовної та комплексної реалізації державної міграційної політики в області та виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2003 р. N 1296 "Про затвердження Програми регулювання міграційних процесів на 2003 - 2005 роки":

1. Затвердити заходи щодо забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2003 р. N 1296 "Про затвердження Програми регулювання міграційних процесів на 2003 - 2005 роки" (додаються).

2. Доручити головам райдержадміністрацій, керівникам управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації та запропонувати міським (міст обласного значення) головам, керівникам територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади забезпечити безумовне виконання заходів, затверджених розпорядженням.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Шклярського Ю. О.

 

Голова облдержадміністрації 

О. М. Гаркуша 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації
від 3 грудня 2003 р. N 661-р 

Заходи
щодо забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2003 р. N 1296 "Про затвердження Програми регулювання міграційних процесів на 2003 - 2005 роки"

1. Вивчити питання про визначення місць у містах та районах області, найбільш придатних для розселення і працевлаштування мігрантів, їх культурної і мовної адаптації в українське суспільство, та надати відповідні пропозиції до облдержадміністрації.

Відділ у справах національностей та міграції облдержадміністрації, райдержадміністрації, міські (міст обласного значення) голови, обласний, районні та міські центри зайнятості; УМВС України в Миколаївській області, управління СБУ в Миколаївській області (за узгодженням) 

2003 рік 

2. Вжити заходів для працевлаштування осіб, яким надано статус біженця чи притулок в Україні.

Райдержадміністрації, міські (міст обласного значення) голови, обласний, районні та міські центри зайнятості (за узгодженням), відділ у справах національностей та міграції облдержадміністрації 

2003 - 2005 роки 

3. Організувати професійне навчання та перенавчання безробітних із числа осіб, яким надано статус біженця чи притулок в Україні. Надавати консультативну, психологічну підтримку та допомогу у їх професійному визначенні.

Обласний, районні та міські центри зайнятості (за узгодженням) 

2003 - 2005 роки 

4. Забезпечувати контроль за діяльністю суб'єктів підприємницької діяльності, які одержали спеціальний дозвіл (ліцензію) на надання послуг з посередництва у працевлаштуванні громадян України за кордоном.

Обласний, районні та міські центри зайнятості (за узгодженням) 

2003 - 2005 роки 

5. Систематично аналізувати міграційну ситуацію в області. Забезпечити виконання Закону України "Про біженців", постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.96 N 674 "Про заходи щодо надання допомоги особам, які змушені були залишити місця постійного проживання в Автономній Республіці Абхазія Грузії та прибули в Україну".

Відділ у справах національностей та міграції облдержадміністрації, райдержадміністрації, міські (міст обласного значення) голови, обласний центр зайнятості; УМВС України в Миколаївській області (за узгодженням) 

2003 - 2005 роки 

6. Роз'яснювати через засоби масової інформації та шляхом участі у "гарячих лініях", конференціях, семінарах, нарадах тощо зміст державної політики з питань міграції та біженців.

Відділ у справах національностей та міграції облдержадміністрації, райдержадміністрації, міські (міст обласного значення) голови; УМВС України в Миколаївській області, управління СБУ в Миколаївській області, прикордонна комендатура "Миколаїв" (за узгодженням) 

2003 - 2005 роки (щокварталу) 

7. Продовжувати здійснення міжнародного співробітництва у сфері міграції з Представництвом Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні і вивчення міжнародного досвіду роботи з біженцями і мігрантами.

Відділ у справах національностей та міграції облдержадміністрації 

2003 - 2005 роки 

8. Вивчати міграційну ситуацію відносно іноземних громадян, які в'їжджають в область, і громадян України, які виїжджають з області, з метою тимчасового працевлаштування.

Райдержадміністрації, міські (міст обласного значення) голови (за узгодженням), відділ у справах національностей та міграції облдержадміністрації, обласний центр зайнятості; УМВС України в Миколаївській області, управління СБУ в Миколаївській області, прикордонна комендатура "Миколаїв" (за узгодженням) 

2003 - 2005 роки 

9. Вивчати роботу виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад, райдержадміністрацій з питань прийому, адаптації та облаштування біженців і мігрантів, забезпечення їх прав і соціальних гарантій.

Відділ у справах національностей та міграції облдержадміністрації, обласний центр зайнятості (за узгодженням), Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації 

2003 - 2005 роки 

10. Координувати роботу райдержадміністрацій, управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації у питаннях тимчасового розміщення, працевлаштування, соціально-побутового й медичного обслуговування біженців та мігрантів.

Відділ у справах національностей та міграції облдержадміністрації 

2003 - 2005 роки 

11. Організувати статистичний облік біженців та шукачів притулку.

Відділ у справах національностей та міграції облдержадміністрації 

2003 - 2005 роки. 

____________

 

 

 

 

попередній документ наступний документ
архів-1992
Партнеры


Правовые ресурсы