Про увічнення пам"яті народного артиста України Вазіна Г. А.

Архів. Текст правового акту із змінами та доповненнями на лютий 2008 року

|Навігація|

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.12.2002 р. N 1294

Про увічнення пам'яті народного артиста України Вазіна Г. А.

З метою увічнення пам'яті відомого музиканта-диригента, народного артиста України Вазіна Г. А., який зробив значний внесок у розвиток музичної культури на Херсонщині, та у зв'язку з річницею від дня його смерті, керуючись статтею 6, пунктом 6 статті 13, пунктом 4 статті 18, пунктом 1 статті 22 та частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Управлінню культури обласної державної адміністрації (Рилєєв В. П.):

1.1. Провести творчий вечір пам'яті Вазіна Г. А.

1.2. Дозволити в межах планових призначень на утримання підвідомчих закладів у 2002 році надати матеріальну допомогу вдові Вазіна Г. А. - Вазіній Тетяні Валеріївні в сумі 1000 гривень.

2. Управлінню у справах преси та інформації обласної державної адміністрації (Калиниченко І. Ф.) забезпечити висвітлення у засобах масової інформації життєвого і творчого шляху Вазіна Г. А.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 9 січня 2002 року N 13 "Про проведення поховання".

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Лебедя В. О.

 

Голова
обласної державної адміністрації 

 
А. П. Юрченко 

 

 

 

| Головна сторінка |

 

попередній документ наступний документ
архів-2000