LawUA.info - Правовой Портал Украины
Счетчики
Рейтинг@Mail.ruПро увічнення пам"яті народного артиста України Вазіна Г. А.

Архів. Текст правового акту із змінами та доповненнями на лютий 2008 року


ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.12.2002 р. N 1294

Про увічнення пам'яті народного артиста України Вазіна Г. А.

З метою увічнення пам'яті відомого музиканта-диригента, народного артиста України Вазіна Г. А., який зробив значний внесок у розвиток музичної культури на Херсонщині, та у зв'язку з річницею від дня його смерті, керуючись статтею 6, пунктом 6 статті 13, пунктом 4 статті 18, пунктом 1 статті 22 та частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Управлінню культури обласної державної адміністрації (Рилєєв В. П.):

1.1. Провести творчий вечір пам'яті Вазіна Г. А.

1.2. Дозволити в межах планових призначень на утримання підвідомчих закладів у 2002 році надати матеріальну допомогу вдові Вазіна Г. А. - Вазіній Тетяні Валеріївні в сумі 1000 гривень.

2. Управлінню у справах преси та інформації обласної державної адміністрації (Калиниченко І. Ф.) забезпечити висвітлення у засобах масової інформації життєвого і творчого шляху Вазіна Г. А.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 9 січня 2002 року N 13 "Про проведення поховання".

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Лебедя В. О.

 

Голова
обласної державної адміністрації 

 
А. П. Юрченко 

 

 

 

 

попередній документ наступний документ
архів-2000
Партнеры


Правовые ресурсы