Про виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету

Архів. Текст правового акту із змінами та доповненнями на лютий 2008 року

|Навігація|

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.12.2002 р. N 1274

Про виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету

Відповідно до статті 24 Бюджетного кодексу України та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30 вересня 2002 року N 926 "Про Порядок використання коштів резервного фонду обласного бюджету", на підставі протоколу засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 11 грудня 2002 року N 27, керуючись статтею 6, пунктом 3 частини першої статті 13, пунктом 4 статті 18, пунктами 1, 7 частини першої статті 39 та частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Виділити з резервного фонду обласного бюджету 80,0 тис. грн. управлінню житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації (Мартинюк М. В.) на проведення робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру, яка склалася з опаленням у м. Таврійську.

2. Головному фінансовому управлінню обласної державної адміністрації (Шепелєв І. О.) профінансувати вказані роботи в повному обсязі.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Коняєва О. В.

 

Голова
обласної державної адміністрації 

 
А. П. Юрченко 

 

 

 

| Головна сторінка |

 

попередній документ наступний документ
архів-1996