LawUA.info - Правовой Портал Украины
Счетчики
Рейтинг@Mail.ruПро виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету

Архів. Текст правового акту із змінами та доповненнями на лютий 2008 року


ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.12.2002 р. N 1274

Про виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету

Відповідно до статті 24 Бюджетного кодексу України та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30 вересня 2002 року N 926 "Про Порядок використання коштів резервного фонду обласного бюджету", на підставі протоколу засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 11 грудня 2002 року N 27, керуючись статтею 6, пунктом 3 частини першої статті 13, пунктом 4 статті 18, пунктами 1, 7 частини першої статті 39 та частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Виділити з резервного фонду обласного бюджету 80,0 тис. грн. управлінню житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації (Мартинюк М. В.) на проведення робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру, яка склалася з опаленням у м. Таврійську.

2. Головному фінансовому управлінню обласної державної адміністрації (Шепелєв І. О.) профінансувати вказані роботи в повному обсязі.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Коняєва О. В.

 

Голова
обласної державної адміністрації 

 
А. П. Юрченко 

 

 

 

 

попередній документ наступний документ
архів-1996
Партнеры


Правовые ресурсы