LawUA.info - Правовой Портал Украины
Счетчики
Рейтинг@Mail.ruПро організацію виконання в області постанови Кабінету Міністрів України від 13.12.2001 N 1658 "Про затвердження Порядку розгляду питань, пов"язаних з призначенням на посади та звільненням з посад керівників, заступників керівників центральних органів виконавчої влади, урядових органів державного управління, державних підприємств та їх об"єднань, а також голів місцевих державних адміністрацій"

Архів. Текст правового акту із змінами та доповненнями на лютий 2008 року


ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.12.2001 р. N 1294

Про організацію виконання в області постанови Кабінету Міністрів України від 13.12.2001 N 1658 "Про затвердження Порядку розгляду питань, пов'язаних з призначенням на посади та звільненням з посад керівників, заступників керівників центральних органів виконавчої влади, урядових органів державного управління, державних підприємств та їх об'єднань, а також голів місцевих державних адміністрацій"

1. Взяти до уваги, що постановою Кабінету Міністрів України від 13.12.2001 N 1658 "Про затвердження Порядку розгляду питань, пов'язаних з призначенням на посади та звільненням з посад керівників, заступників керівників центральних органів виконавчої влади, урядових органів державного управління, державних підприємств та їх об'єднань, а також голів місцевих державних адміністрацій" затверджено Порядок розгляду питань, пов'язаних з призначенням на посади та звільненням з посад керівників, заступників керівників центральних органів виконавчої влади, урядових органів державного управління, державних підприємств та їх об'єднань, а також голів місцевих державних адміністрацій (додається) (див. окремо в базі).

2. Відділу кадрової роботи та з питань державної служби апарату облдержадміністрації (Кучерук В. О.) забезпечити безумовне дотримання зазначеного Порядку та запровадити облік державних службовців, звільнених з відповідної категорії посад, з метою можливого включення їх до кадрового резерву і використання на державній службі.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови, керівника апарату обласної державної адміністрації Стасюка О. С.

 

Голова обласної
державної адміністрації 

 
Ю. Ф. Кравченко 

 

 

 

 

попередній документ наступний документ
архів-2005
Партнеры


Правовые ресурсы