LawUA.info - Правовой Портал Украины
Счетчики
Рейтинг@Mail.ruПро реалізацію Указу Президента України від 24 січня 2001 року N 42/2001 "Про додаткові заходи щодо забезпечення Національної програми "Діти України" на період до 2005 року"

Архів. Текст правового акту із змінами та доповненнями на лютий 2008 року


ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.04.2001 р. N 141

Про реалізацію Указу Президента України від 24 січня 2001 року N 42/2001 "Про додаткові заходи щодо забезпечення Національної програми "Діти України" на період до 2005 року"

Відповідно до Указу Президента України від 24.01.2001 N 42/2001 "Про додаткові заходи щодо забезпечення виконання Національної програми "Діти України" на період до 2005 року":

1. Затвердити План реалізації додаткових заходів щодо забезпечення виконання Національної програми "Діти України" на період до 2005 року згідно з додатком.

2. Управлінням облдержадміністрації, райдержадміністраціям, виконавчим комітетам міських рад міст обласного значення:

2.1. Забезпечити виконання Плану реалізації додаткових заходів щодо забезпечення виконання Національної програми "Діти України" відповідно до визначених законодавством повноважень.

2.2. Інформувати відділ контролю апарату облдержадміністрації щоквартально до 1 числа наступного місяця, що йде за звітним, про хід виконання цього Плану.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації (Барецький В. І.) підготувати пропозиції щодо вирішення питання про фінансування Плану реалізації додаткових заходів у 2001 році та передбачити необхідні кошти в обласному бюджеті на наступні роки.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Шестопалюка О. В.

 

Голова обласної
державної адміністрації 

 
Ю. Іванов 

 

Додаток
до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
від 2 квітня 2001 р. N 141 

ПЛАН
реалізації додаткових заходів щодо забезпечення виконання Національної програми "Діти України" на період до 2005 року

1. Створення умов для формування гармонійно розвиненої особистості

1.1. Розробити регіональні плани щодо запровадження різних варіантів навчальних програм відповідно до потреб розвитку індивідуальних здібностей дітей, сприяти в проведенні різноманітних обгрунтованих експериментів з оптимізації мережі середніх навчальних закладів.

Управління освіти і науки облдержадміністрації 

Постійно 

1.2. З метою задоволення потреб дітей та молоді у здобутті професійної освіти сприяти розвитку мережі професійно-технічних навчальних закладів, що надають професії, які користуються попитом на ринку праці.

Управління освіти і науки облдержадміністрації  

Постійно 

1.3. Для задоволення освітніх потреб здібної та обдарованої молоді і надалі створювати виховні заклади нового типу: ліцеї різних профілів, гімназії, приватні школи, ЗОШ з поглибленим вивченням окремих предметів.

Управління облдержадміністрації: освіти і науки, у справах сім'ї та молоді, культури 

Постійно 

1.4. Відкрити гуманітарний ліцей при Барському педагогічному училищі.

Управління освіти і науки облдержадміністрації; Барська райдержадміністрація 

2001 рік 

1.5. Передбачити в обласному бюджеті кошти на виплату стипендій переможцям обласних та республіканських олімпіад.

Облдержадміністрація, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення 

1.6. Сприяти проведенню щорічних обласних музичних фестивалів та літературних конкурсів творчої молоді.

Управління облдержадміністрації: у справах сім'ї та молоді, освіти та науки, культури 

Постійно (щорічно) 

1.7. Проведення змагань з інтелектуальних ігор (брейн-ринг, дебати, "Що? Де? Коли?").

Управління облдержадміністрації: у справах сім'ї та молоді, культури 

Постійно 

1.8. Забезпечувати щорічне проведення в дитячих та юнацьких бібліотеках області тижня дитячої та юнацької книги.

Управління облдержадміністрації: освіти і науки, культури, у справах сім'ї та молоді 

Постійно 

1.9. Залучати учнів професійно-технічних навчальних закладів до продуктивної праці, зокрема виготовлення товарів широкого вжитку.

Управління освіти та науки облдержадміністрації; обласний центр зайнятості 

Постійно 

1.10. Забезпечувати зайнятість дітей і молоді під час канікул, розширювати мережу трудових об'єднань старшокласників, таборів праці та відпочинку, учнівських виробничих бригад. Відновити фінансування і функціонування спеціальних фондів з організації та проведення громадських робіт для учнів загальноосвітніх шкіл, ПТУ, студентської молоді у вільний від навчання час та під час канікул. Залучати молодь до участі у благоустрої міст і селищ, упорядкування пам'ятників загиблим воїнам, ремонті шкіл, спортивних майданчиків, збиранні врожаю тощо.

Управління облдержадміністрації: освіти і науки, у справах сім'ї та молоді, служба у справах неповнолітніх, обласні центри: зайнятості та соціальних служб для молоді, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення, керівники підприємств, установ та організацій 

I півріччя 2001 року 

1.11. З метою поліпшення матеріально-технічної бази оздоровчих таборів області проводити тендерні комісії для визначення кращих оздоровчих закладів.

Управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації; райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення 

2001 - 2005 роки 

1.12. З метою запобігання негативних явищ у молодіжному середовищі таких, як підліткова злочинність, алкоголізм, наркоманія, розповсюдження ВІЛ/СНІДу, захворювань, які передаються статевим шляхом, і активізації здорового способу життя створити при Вінницькому обласному центрі соціальних служб для молоді спеціалізовану службу "Мобільний консультаційний пункт", в рамках якої проводити виїзні постійно діючі лекторії: "Підліток у правовому суспільстві", "Молодь у кризовому стані", "Дитяче право". Здійснювати роботу виїзних консультаційних пунктів для сільської молоді; забезпечувати роботу підліткових клубів за місцем проживання у м. Вінниці, Вінницькому, Бершадському, Жмеринському, Козятинському, Немирівському, Калинівському, Тростянецькому районах.

Виготовити і розповсюджувати соціальну рекламу "Обери майбутнє" (профілактика правопорушень і підліткової злочинності), "У полоні ілюзій" (профілактика наркоманії), "Твоє щастя в твоїх руках" (профілактика ВІЛ/СНІДу і захворювань, що передаються статевим шляхом).

Управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації 

2001 - 2005 роки 

1.13. Започаткувати проведення обласного конкурсу на краще об'єктивне висвітлення проблем дитинства у засобах масової інформації.

Управління облдержадміністрації: у справах преси та інформації, у справах сім'ї та молоді, служба у справах неповнолітніх облдержадміністрації 

2001 рік 

1.14. Започаткувати на обласному телебаченні цикл передач, присвячених історії Поділля, культурній спадщині та видатним людям нашого краю.

Управління облдержадміністрації: преси та інформації, освіти і науки, культури, у справах сім'ї та молоді, обласна державна телерадіокомпанія 

Постійно 

1.15. Започаткувати щорічне проведення конкурсу на краще знання історії України серед учнівської молоді.

Управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації 

Постійно 1 раз на рік 

2. Поліпшення становища дітей, які перебувають в особливо скрутних і надзвичайних умовах

2.1. Забезпечувати контроль за додержанням вимог законодавства в частині захисту майнових (житлових) прав неповнолітніх, виявляти факти незаконного відчуження житла, що належить неповнолітнім, сприяти поновленню їх прав на житло, а також вести облік таких дітей з метою їх соціально-правового захисту.

Райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення, служба у справах неповнолітніх облдержадміністрації 

До 1 липня 2001 року, надалі постійно 

2.2. Не допускати випадків виселення з гуртожитків випускників навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків, до остаточного вирішення питання їх проживання та працевлаштування.

Управління освіти і науки облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад міст обласного значення. 

Постійно 

2.3. Створювати додаткові робочі місця шляхом надання роботодавцю дотацій для першочергового працевлаштування за направленням державної служби зайнятості неповнолітніх, дітей-сиріт та дітей, які залишились без батьківського піклування, дітей з прийомних сімей, дітей, в яких закінчився строк навчання в загальноосвітніх навчальних закладах, школах-інтернатах, спеціальних закладах та установах для неповнолітніх.

Головне управління економіки облдержадміністрації, обласний центр зайнятості.

Постійно 

2.4. Аналізувати стан працевлаштування випускників ЗОШ, ПТУ, технікумів, зокрема, дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків, дітей, які перебувають на обліку в кримінальній міліції.

Управління облдержадміністрації: освіти та науки, управління у справах сім'ї та молоді, служба у справах неповнолітніх, обласний центр зайнятості, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення, кримінальна міліція у справах неповнолітніх УМВС України у Вінницькій області, прокуратура, обласний молодіжний центр праці 

Щоквартально 

2.5. Забезпечити 100 % фінансування Вінницького і Тульчинського будинків дитини відповідно до затвердженого кошторису цих установ.

Управління облдержадміністрації охорони здоров'я, головні: фінансове та економіки, виконком Вінницької міської ради 

2001 - 2005 роки 

2.6. Відпрацювати чітку систему обліку даних на дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків, з числа випускників навчальних закладів.

Управління облдержадміністрації: освіти і науки, у справах сім'ї та молоді, служба у справах неповнолітніх, обласний молодіжний центр праці 

I півріччя 2001 року, надалі постійно 

2.7. Надавати консультаційні та профорієнтаційні послуги непрацюючим дітям-сиротам та дітям, які залишилися без піклування батьків, сприяти їх працевлаштуванню, при потребі організувати їх професійну підготовку і перепідготовку за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Управління облдержадміністрації: освіти і науки, у справах сім'ї та молоді, служба у справах неповнолітніх, обласний центр зайнятості, обласний молодіжний центр праці 

Постійно 

2.8. Забезпечувати організацію відпочинку та оздоровлення дітей-сиріт, дітей, які залишились без піклування батьків, дітей-інвалідів, дітей працівників органів внутрішніх справ і військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов'язків, дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей.

Управління облдержадміністрації: у справах сім'ї та молоді, Головне фінансове управління; УМВС України у Вінницькій області; райдержадміністрації 

Діти-інваліди, діти з вадами розвитку

2.9. Розробити і впровадити у діяльність лікувально-профілактичних закладів стандарти медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів по завершенню їх розробки Міністерством охорони здоров'я України. Збільшити охоплення оздоровленням в умовах Липовецької районної лікарні відновного лікування дітей-інвалідів, в першу чергу із ураженнями центральної нервової системи, за рахунок збільшення направлення хворих із сільської місцевості. Забезпечити ведення моніторингу дітей області з вродженими вадами розвитку відповідно до сучасних вимог.

Управління охорони здоров'я облдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення 

2001 - 2005 роки 

2.10. Вивчити проблему і скласти прогноз кількості молодих інвалідів, які бажають здобувати вищу професійну освіту. На основі розроблених прогнозів визначити обсяги коштів для фінансування навчання інвалідів.

Управління освіти та науки облдержадміністрації, Вінницьке обласне відділення Фонду України соціального захисту інвалідів 

I півріччя 2001 року 

2.11. Налагодити систему консультаційних послуг громадським організаціям батьків дітей-інвалідів. Продовжити проведення занять з батьками і дітьми в центрах реабілітації особливої дитини "Промінь", "Єднання". Надати фінансову допомогу обласному реабілітаційному центру особливої дитини "Промінь".

Управління облдержадміністрації: у справах сім'ї та молоді, освіти та науки, Вінницьке обласне відділення Фонду України соціального захисту інвалідів 

Постійно 

2.12. Брати участь у проведенні щорічних виставок-конкурсів творчих робіт інвалідів "Повір у себе". Налагодити роботу художньої студії для дітей-інвалідів при центрі соціально-трудової реабілітації інвалідів.

Управління облдержадміністрації: у справах сім'ї та молоді, культури; Вінницький обласний Фонд України соціального захисту інвалідів 

2001 - 2005 роки 

2.13. Разом з обласним центром інвалідного спорту налагодити роботу спеціалізованих спортивних груп для дітей-інвалідів на базі центру соціально-трудової реабілітації інвалідів.

Управління з питань фізичної культури, спорту та туризму облдержадміністрації, Вінницьке обласне відділення Фонду України соціального захисту інвалідів 

2003 рік 

2.14. Сприяти розвитку обласного та районних центрів інвалідного спорту.

Управління фізичної культури, спорту та туризму облдержадміністрації 

Постійно 

Діти, які проживають в екологічно несприятливих умовах і віддаленій місцевості

2.15. Приділяти особливу увагу лікуванню, оздоровленню, реабілітації дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Управління облдержадміністрації з надзвичайних ситуацій та питань захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС, охорони здоров'я, у справах сім'ї та молоді 

Постійно 

2.16. Забезпечити збереження мережі закладів охорони здоров'я, освіти, культури, фізичної культури і спорту в сільській місцевості.

Управління облдержадміністрації: Головне економіки, охорони здоров'я, освіти, культури, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення. 

2001 - 2005 роки 

2.17. Збільшити обсяг виїзної консультативної допомоги дітям і жінкам сільської місцевості з боку спеціалістів обласних лікувально-профілактичних закладів.

Управління охорони здоров'я облдержадміністрації 

2001 - 2005 роки 

3. Поліпшення здоров'я дітей

3.1. Розширити обсяг обстеження вагітних жінок та новонароджених з метою попередження та своєчасного виявлення в них вроджених та спадкових захворювань. Забезпечити впровадження скринінгу новонароджених на вроджений гіпотеріоз.

Управління охорони здоров'я облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення 

Починаючи з 2001 року 

3.2. Активізувати роботу з обстеження вагітних жінок, які належать до груп ризику, на ТОРЧ-інфекції, з метою попередження випадків внутрішнього інфікування.

Управління охорони здоров'я облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення 

Постійно 

3.3. Забезпечити подальший розвиток медико-генетичної служби області. Доукомплектувати медико-генетичну лабораторію необхідним обладнанням для цитогенетичної і біохімічної діагностики.

Управління облдержадміністрації: Головне фінансове та охорони здоров'я 

2001 - 2005 роки 

3.4. Впровадити в практику лікувально-профілактичних установ області приконцепційну профілактику вроджених вад розвитку плоду.

Управління охорони здоров'я облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення 

Починаючи з 2001 року 

3.5. Забезпечувати продуктами лікувального харчування хворих на фенілкетонурію дітей та вагітних жінок.

Управління облдержадміністрації: Головне фінансове, охорони здоров'я 

Постійно 

3.6. Створити на базі дитячих санаторіїв відділення матері і дитини для лікування дітей раннього віку та дітей-інвалідів.

Управління охорони здоров'я облдержадміністрації 

Починаючи з 2002 року 

3.7. Вжити заходів щодо зміцнення матеріально-технічної бази лікувально-профілактичних дитячих та родопомічних закладів, укомплектування їх необхідною апаратурою, обладнанням, інвентарем.

Управління облдержадміністрації: Головне фінансове, охорони здоров'я, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення 

Постійно 

3.8. Провести капітальні ремонти пологових відділень, забезпечити їх необхідною наркозно-дихальною апаратурою, апаратурою для реанімації та виходжування новонароджених відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 04.10.2000 р. N 402 "Про заходи щодо подальшого реформування охорони здоров'я та забезпечення медичного обслуговування населення області".

Управління охорони здоров'я облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення 

2001 - 2002 роки 

3.9. Провести конкурс-огляд на краще пологове відділення області.

Управління охорони здоров'я облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення 

2001 рік 

3.10. Завершити будівництво онкогематологічного корпусу обласної дитячої клінічної лікарні: 

- перша черга  

IV квартал 2001 року   

- друга черга  

IV квартал 2004 року   

Управління облдержадміністрації: Головне фінансове, охорони здоров'я та капітального будівництва 

3.11. Забезпечити подальший розвиток висококваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню. Організувати на базі обласної дитячої клінічної лікарні:

- відділення реанімації та інтенсивної терапії новонароджених 

2001 рік 

- транспортну неонатологічну бригаду 

2001 рік 

- неонатологічний центр 

2001 - 2002 роки 

- центр дитячої щелепно-лицьової хірургії 

2002 рік 

- центр дитячої кардіохірургії 

2004 рік 

Управління облдержадміністрації: Головне фінансове, економіки, охорони здоров'я, виконком Вінницької міської ради 

2001 - 2005 роки 

3.12. Укомплектувати існуючі та новостворені дитячі спеціалізовані центри сучасним обладнанням, діагностичною апаратурою, медикаментозними засобами, інвентарем.

Управління облдержадміністрації: Головне фінансове, економіки, охорони здоров'я, виконком Вінницької міської ради 

2001 - 2005 роки 

3.13. Придбати реанімобіль для обласної клінічної лікарні для транспортування важкохворих новонароджених.

Управління облдержадміністрації: охорони здоров'я та Головне фінансове 

2001 рік 

3.14. Розробити програму профілактики стоматологічних захворювань дітей у лікувально-профілактичних, дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладах та забезпечити її реалізацію.

Управління охорони здоров'я облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення 

Починаючи з 2001 року 

3.15. Забезпечувати необхідними лікарськими засобами відділення дитячої онкогематології відповідно до потреб.

Управління облдержадміністрації: Головне фінансове та охорони здоров'я 

Постійно 

3.16. Проводити активну роботу щодо реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи в центрах медико-соціальної реабілітації.

Управління охорони здоров'я облдержадміністрації 

Постійно 

3.17. Забезпечити слухопротезування дітей із втратою слуху III - IV ступенів. Внести пропозицію правлінню Фонду України соціального захисту інвалідів щодо розробки і випуску слухових апаратів для дітей на базі підприємства "Бозон".

Управління охорони здоров'я облдержадміністрації, Вінницьке обласне відділення Фонду України соціального захисту інвалідів 

Постійно 

3.18. Організувати промислове виробництво спеціальних продуктів дитячого харчування, в тому числі лікувально-профілактичного призначення та натуральних збагачувальних і лікувальних домішок для підвищення біологічної цінності цих продуктів. В усіх районах області закріпити сільгосппідприємства з високою культурою виробництва сільськогосподарської продукції для забезпечення переробних підприємств екологічно чистою сировиною.

Управління облдержадміністрації: Головне сільського господарства і продовольства, охорони здоров'я, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення 

2001 - 2005 роки 

3.19. Забезпечувати проведення двічі на рік профілактичної вітамінізації дітей сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування у будинках дитини, школах-інтернатах.

Управління облдержадміністрації: Головне управління праці та соціального захисту, фінансове, охорони здоров'я, освіти і науки, у справах сім'ї та молоді; виконком Вінницької міської ради 

Починаючи з 2001 року 

3.20. Створити реєстр з обліку дітей, хворих на гіпофізарний нанізм та розробити заходи щодо їх медикаментозного забезпечення.

Управління облдержадміністрації: охорони здоров'я та фінансове, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення 

Починаючи з 2002 року 

4. Запобігання дитячій бездоглядності, безпритульності, бродяжництву жебрацтву та правопорушенням серед неповнолітніх

4.1. Розробити та запровадити ефективний механізм виявлення бездоглядних та безпритульних дітей, які жебракують, а також методику взаємодії служби у справах неповнолітніх з навчальними закладами, громадськими організаціями з метою запобігання цим явищам. Залучати всі служби органів внутрішніх справ (кримінальну міліцію у справах неповнолітніх, управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків, патрульно-постову службу та інші), управління у справах сім'ї та молоді, заклади освіти для проведення систематичних спільних рейдів та операцій "Діти вулиці", "Канікули", "Вокзал", "Урок", "Здоровий побут", "Неблагополучна сім'я".

Щоквартально інформувати службу у справах неповнолітніх облдержадміністрації про результати проведених рейдів для узагальнення та розробки додаткових заходів щодо попередження дитячої бездоглядності та профілактики підліткової злочинності.

Служба у справах неповнолітніх облдержадміністрації, кримінальна міліція у справах неповнолітніх УМВС України у Вінницькій області, управління освіти і науки облдержадміністрації, райдержадміністрації та виконкоми міських рад міст обласного значення 

Щоквартально 

4.2. Забезпечувати своєчасне виявлення службами у справах неповнолітніх, підрозділами кримінальної міліції у справах неповнолітніх функціонально неспроможних сімей, ведення їх обліку та здійснення систематичних перевірок умов утримання і виховання в них неповнолітніх, надання їм адресної допомоги через мережу центрів соціальних служб для молоді, інших спеціалізованих соціальних закладів.

Служба у справах неповнолітніх облдержадміністрації, кримінальна міліція у справах неповнолітніх УМВС України у Вінницькій області, центри соціальних служб для молоді 

Постійно 

4.3. Проводити безоплатне диспансерне обстеження та лікування дітей, які опинилися в особливо скрутних життєвих умовах, перебувають у притулках для неповнолітніх або лікувальних закладах.

Управління охорони здоров'я облдержадміністрації, служба у справах неповнолітніх, райдержадміністрації та міські ради міст обласного значення 

2001 - 2005 роки 

4.4. Організувати роботу літніх оздоровчих таборів для підлітків, що перебувають на обліку у кримінальній міліції у справах неповнолітніх.

Управління облдержадміністрації: освіти і науки, у справах сім'ї та молоді; служба у справах неповнолітніх облдержадміністрації 

III квартал кожного року 

4.5. Запровадити регулярні перевірки умов утримання та виховання неповнолітніх в Якушинецькому училищі соціальної реабілітації, приймальнику-розподільнику для неповнолітніх, притулках області, за результатами яких вживати заходи матеріально-побутового, психологічного та юридичного забезпечення неповнолітніх.

Управління освіти і науки, служба у справах неповнолітніх облдержадміністрації, Управління МВС України у Вінницькій області 

1 раз у півріччя 

4.6. Проводити роботу з підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності, банківськими установами, навчальними, культурно-освітніми, спортивними закладами, клубами з метою встановлення шефських зв'язків з притулками для неповнолітніх та центрами медико-соціальної реабілітації.

Служба у справах неповнолітніх облдержадміністрації, Управління МВС України у Вінницькій області, райдержадміністрації та міські ради міст обласного значення 

2001 - 2005 роки 

4.7. З метою соціальної реабілітації неповнолітніх та молоді, які відбувають покарання і звільняються із міст позбавлення волі, виховуються в неблагополучних або прийомних сім'ях, надавати їм психологічну підтримку, залучати до навчання, до участі в соціально-психологічних тренінгах щодо навчання методам і техніці самостійного пошуку роботи. Створити при Вінницькому обласному центрі соціальних служб для молоді консультативний пункт для неповнолітніх та молоді, які повернулись з місць позбавлення волі; фахівцям (психолог, юрист, соціальний педагог) провести групову роботу з підлітками Вінницької області, які готуються до звільнення у Бережанській ВТК.

Управління облдержадміністрації: освіти і науки, у справах сім'ї та молоді; служба у справах неповнолітніх; обласний центр зайнятості, обласний молодіжний центр праці 

4.8. Розробити механізм і запровадити єдину систему комп'ютерного обліку неповнолітніх, які схильні до вчинення правопорушень, бродяжництва, жебрацтва.

Служба у справах неповнолітніх облдержадміністрації, УМВС України у Вінницькій області 

2001 рік 

4.9. З метою соціального та правового захисту неповнолітніх продовжити роботу, спрямовану на підвищення ефективної діяльності притулків області, зміцнення їх матеріально-технічної бази, поліпшення психолого-педагогічної, корекційної роботи з дітьми та функціонально неспроможними сім'ями. Утворити Козятинський притулок для неповнолітніх.

Служба у справах неповнолітніх облдержадміністрації, виконкоми Жмеринської та Козятинської міських рад 

Постійно, 2002 рік 

4.10. Запровадити проведення щорічного заходу "Урок" з метою перевірки виконання Закону України "Про освіту" в частині охоплення навчанням дітей і учнівської молоді.

Управління освіти та науки облдержадміністрації; служба у справах неповнолітніх облдержадміністрації, УМВС України у Вінницькій області 

2001 - 2005 роки 

4.11. З метою запобігання втягнення неповнолітніх до організованих злочинних угруповань проводити профілактичні заходи серед неповнолітніх з асоціальною поведінкою, активізувати роботу з виявлення осіб, які втягують підлітків у злочинну діяльність.

УМВС України у Вінницькій області 

2001 - 2005 роки 

4.12. Створити консультаційні пункти центрів соціальних служб для молоді у виховно-трудових колоніях для неповнолітніх. Створити обласний центр соціально-психологічної реабілітації для неповнолітніх.

Управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, служба у справах неповнолітніх облдержадміністрації 

2001 - 2002 роки 

4.13. Підготувати, видати та розповсюдити рекламні, інформаційно-правові, методичні матеріали, пам'ятки, буклети, відеоматеріали, кишенькові книжечки для дітей і підлітків про здоровий спосіб життя та запобігання правопорушенням, дитячій злочинності, бездоглядності, жебрацтву.

Управління облдержадміністрації: у справах преси та інформації, освіти та науки, служба у справах неповнолітніх 

2001 рік. 

 

Керівник апарату обласної
державної адміністрації 

 
І. Цопа 

 

 

 

 

попередній документ наступний документ
архів-2003
Партнеры


Правовые ресурсы