Про ліцензійну діяльність

Архів. Текст правового акту із змінами та доповненнями на лютий 2008 року

|Навігація|

Про ліцензійну діяльність

Розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації
від 29 грудня 2000 року N 576

Зареєстровано в Черкаському обласному управлінні юстиції
19 січня 2001 р. за N 12/791

Відповідно до п. 2 ст. 20, п. 1 ст. 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", ст. 6, ст. 8 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", постанов Кабінету Міністрів України від 08.11.2000 N 1658 "Про затвердження Порядку формування, ведення і користування відомостями ліцензійного реєстру та подання їх до Єдиного ліцензійного реєстру", від 14.11.2000 N 1698 "Про затвердження переліку органів ліцензування":

1. Уповноважити нижчевказані управління облдержадміністрації на видачу від імені обласної державної адміністрації ліцензій на такі види господарської діяльності:

1.1. Централізоване водопостачання та водовідведення - управлінню житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

1.2. Виготовлення, монтаж несучих конструкцій, монтаж конструкцій у будівельній, ремонтно-будівельній діяльності - управлінню містобудування та архітектури облдержадміністрації.

1.3. Надання освітніх послуг загальноосвітніми навчальними закладами - управлінню освіти і науки облдержадміністрації.

1.4. Організація та утримання тоталізаторів, гральних закладів - управлінню культури облдержадміністрації.

2. Представництву Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва в області:

2.1. Надавати вищезазначеним управлінням облдержадміністрації методично-консультаційну допомогу щодо ліцензування господарської діяльності.

2.2. Здійснювати контроль за правильністю видачі ліцензій, своєчасністю та повнотою передачі даних до Єдиного ліцензійного реєстру органами ліцензування.

3. Структурним підрозділам облдержадміністрації, вказаним у п. 1, забезпечити розробку ліцензійних умов провадження господарської діяльності, виконання нормативно-правових актів у сфері ліцензування.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Льошенка В. О. та Головне управління економіки облдержадміністрації.

 

Голова
державної адміністрації 

 
В. Л. Лук'янець 

 

 

 

| Головна сторінка |

 

попередній документ наступний документ
архів-2007