Про граничний рівень роздрібної ціни та граничні обсяги споживання скрапленого газу

Архів. Текст правового акту із змінами та доповненнями на лютий 2008 року

|Навігація|

Про граничний рівень роздрібної ціни та граничні обсяги споживання скрапленого газу

Розпорядження Тернопільської обласної державної адміністрації
від 14 червня 1999 року N 229

Зареєстровано в Тернопільському обласному управлінні юстиції
18 червня 1999 р. за N 21/203

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22 травня 1999 року N 878 "Про ціни на скраплений газ для побутових потреб населення", яка набрала чинності з 20 травня 1999 року:

1. Встановити з 20 травня 1999 року граничний рівень роздрібної ціни на скраплений газ для побутових потреб усіх категорій населення, що відпускається відкритим акціонерним товариством "Тернопільгаз", в розмірі 10 гривень за 1 балон місткістю 50 літрів (21 кілограм скрапленого газу) з урахуванням доставки до споживачів та податку на додану вартість.

Взяти до відома, що згідно з вказаною постановою Кабінету Міністрів України втрати від зниження роздрібної ціни віднесені на результати господарської діяльності Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України".

2. Затвердити граничний обсяг споживання скрапленого газу для побутових потреб усіх категорій населення області за ціною, визначеною в пункті 1 цього розпорядження, в розмірі 1 балона місткістю 50 л (21 кг).

3. ВАТ "Тернопільгаз" разом з районними державними адміністраціями та Тернопільським міськвиконкомом встановити черговість отримання скрапленого газу протягом червня - грудня 1999 року. 

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Фліссака А. А.

 

В. о. голови
обласної державної адміністрації 

 
В. С. Коломийчук 

 

 

| Головна сторінка |

 

попередній документ наступний документ
архів-2001