Про запровадження мінімальних цін на горілку та лікеро-горілчані вироби

Архів. Текст правового акту із змінами та доповненнями на лютий 2008 року

|Навігація|

Про запровадження мінімальних цін на горілку та лікеро-горілчані вироби

Розпорядження Сумської обласної державної адміністрації
від 3 червня 1999 року N 201

Зареєстровано в Сумському обласному управлінні юстиції
11 червня 1999 р. за N 61/396

Взяти до відома, що з метою забезпечення надходження коштів до державного бюджету, а також захисту вітчизняних товаровиробників, Кабінет Міністрів України постановою від 19.05.99 N 857:

1. Затвердив Розміри мінімальних цін на горілку та лікеро-горілчані вироби, що реалізуються в Україні підприємствами оптової та роздрібної торгівлі, підприємствами-виробниками незалежно від форм власності (додаються) (див. окремо в базі).

2. Установив, що зміни до зазначених мінімальних цін на горілку та лікеро-горілчані вироби затверджує Міністерство економіки разом з Комітетом з монополії на виробництво та обіг спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів, Державною податковою адміністрацією і Міністерством агропромислового комплексу.

3. Доручив Міністерству економіки разом з Комітетом з монополії на виробництво та обіг спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та Державною податковою адміністрацією розробити і затвердити у місячний термін порядок визначення та застосування мінімальних цін на горілку та лікеро-горілчані вироби.

З метою виконання зазначеної постанови Кабінету Міністрів України:

1. Районним державним адміністраціям та міськвиконкомам забезпечити у п'ятиденний термін проведення інвентаризації на підприємствах торгівлі, що реалізують горілку та лікеро-горілчані вироби, і в разі застосування цін на рівні, нижчому від мінімального, організувати проведення дооцінки продукції відповідно до законодавства.

2. Обласному управлінню з монополії на виробництво та обіг спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів, управлінню з питань економіки і цінової політики, державній податковій адміністрації в Сумській області, управлінню у справах захисту прав споживачів, державній інспекції по контролю за цінами в Сумській області, районним державним адміністраціям та міськвиконкомам установити контроль за дотриманням державної дисципліни цін у сфері реалізації (продажу) горілки та лікеро-горілчаних виробів.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Берфмана М. А.

 

Голова
обласної державної адміністрації 

 
В. П. Щербань 

 

 

| Головна сторінка |

 

попередній документ наступний документ
архів-2007