Про утворення управління зовнішніх економічних зв"язків і торгівлі обласної державної адміністрації

Архів. Текст правового акту із змінами та доповненнями на лютий 2008 року

|Навігація|

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.12.98 р. N 1106/А-98

Про утворення управління зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі обласної державної адміністрації

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 травня 1998 року N 748 "Про переліки управлінь, відділів та інших структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міських, районної, районної у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій":

1. Ліквідувати управління з питань торгівлі, побутового обслуговування населення та виробництва товарів народного споживання облдержадміністрації.

2. Утворити управління зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі обласної державної адміністрації.

3. Призначити Новацького Володимира Миколайовича начальником управління зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі.

4. Встановити, що управління зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі є правонаступником управління з питань торгівлі, побутового обслуговування населення та виробництва товарів народного споживання.

5. В. о. начальника управління з питань торгівлі, побутового обслуговування населення та виробництва товарів народного споживання Сивак В. Ф.:

- у триденний термін утворити ліквідаційну комісію і забезпечити належні умови для її роботи;

- попередити працівників про їх можливе звільнення з роботи через 2 місяці, сприяти відповідно до чинного законодавства у працевлаштуванні вивільнених працівників.

6. Затвердити граничну чисельність працівників управління зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі - 26 одиниць, із них 9 - за рахунок Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі.

7. Начальнику управління зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі Новацькому В. М. забезпечити у двотижневий термін підготовку положення про управління, структури та штатного розпису, кошторису видатків у межах граничної чисельності, фонду оплати праці та видатків на утримання, погодити їх в установленому порядку і подати на затвердження.

8. Вважати таким, що втратив чинність, п. 7 розпорядження обласної державної адміністрації від 5 грудня 1996 року N 737/А-96 "Про затвердження структури та граничної чисельності підрозділів обласної державної адміністрації, їх керівників, розподіл галузей народного господарства та сфер соціально-економічного, політичного життя Одеської області для здійснення повноважень державної виконавчої влади".

9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації М. А. Тиндюка.

 

Голова обласної
державної адміністрації  

 
С. Р. Гриневецький  

 

 

 

| Головна сторінка |

 

попередній документ наступний документ
архів-2006