LawUA.info - Правовой Портал Украины
Счетчики
Рейтинг@Mail.ruПро забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 1997 року N 1200

Архів. Текст правового акту із змінами та доповненнями на лютий 2008 року


МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.12.97 р. N 741-р

Про забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 1997 року N 1200

1. Довести до відома міськрайвиконкомів, райдержадміністрацій, управлінь, комітетів, відділів облдержадміністрації, директорів профтехучилищ, що Кабінет Міністрів України видав постанову від 3 листопада 1997 р. N 1200 "Про порядок та норми надання послуг з харчування учнів у професійно-технічних училищах та середніх навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від оподаткування податком на додану вартість", якою на виконання абзацу п'ятого підпункту 5.1.10 статті 5 Закону України "Про податок на додану вартість" постановив:

1.1. Затвердити Порядок надання послуг з харчування учнів у професійно-технічних училищах та середніх навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від оподаткування податком на додану вартість.

1.2. Міністерству охорони здоров'я разом з іншими заінтересованими центральними органами виконавчої влади розробити та затвердити в установленому порядку норми харчування учнів у навчальних закладах.

2. Головам райдержадміністрацій, міським головам, виконавчим комітетам районних у місті Миколаєві рад, керівникам відділів, управлінь, комітетів облдержадміністрації забезпечити виконання "Порядку надання послуг з харчування учнів у професійно-технічних училищах та середніх навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від оподаткування податком на додану вартість".

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Журецького Я. І.

 

Голова облдержадміністрації 

М. П. Круглов 

 

 

 

 

попередній документ наступний документ
архів-1995
Партнеры


Правовые ресурсы