Законодавство 2005 року

| зміст |
Сторінка 12

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Яся", закритому акціонерному товариству компанія "Райз", житлово-будівельному кооперативу "Зварювальник-1" та відкритому акціонерному товариству акціонерному банку "Укргазпромбанк" земельної ділян..."
--------------
Про оформлення Навчально-науковому центру професійно-технічної освіти Академії педагогічних наук України права користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування будівель і споруд навчального комплексу на вул. Набережно-Корчуватській,...
--------------
Про приватизацію земельних ділянок у Дарницькому районі м. Києва для ведення садівництва
--------------
Про продаж земельної ділянки приватному підприємству "НЕССІ" для будівництва, експлуатації та обслуговування салону-магазину на вул. Електриків в Оболонському районі м. Києва"
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Київторгремпроект" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку у пров. Музейному, 8 (літ. А) у Печерському районі м. Києва"
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Кондитер-інвест" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування складських будівель і споруд на вул. Тарасівській, 33 у Голосіївському районі м. Києва"
--------------
Про надання Управлінню адміністративними будинками Державного управління справами земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівель і споруд на вул. Банковій, 11 у Печерському районі м. Києва
--------------
Про розгляд протесту заступника прокурора міста Києва на рішення Київської міської ради від 23.10.2003 N 121-9/994 "Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею"
--------------
Про передачу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "АТП-13057-7" для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельно-розважального комплексу на вул. Бережанській, 15 в Оболонському районі м. Києва"
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "КОНДИТЕР-ІНВЕСТ" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративно-складських будівель і споруд на вул. Святошинській, 32 у Святошинському районі м. Києва"
--------------
Про продаж земельної ділянки акціонерному товариству "Українська автомобільна корпорація" для експлуатації та обслуговування адміністративних будівель на вул. Рогнідинській/Червоноармійській, 2/15 (літери "В" та "Г") у Печерському районі м. Києва"
--------------
Про оформлення Головній державній інспекції з карантину рослин України права користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування адміністративно-побутових будівель і допоміжних споруд на вул. Колоскова, 7 у Солом'янському районі м. Києва
--------------
Про доповнення до переліку земельних ділянок, призначених для продажу на земельних торгах (аукціонах) суб'єктам підприємницької діяльності під забудову
--------------
Про оформлення комунальному підприємству "Київпастранс" земельних ділянок для експлуатації та обслуговування будівель і споруд автобусного парку N 1 на вул. Васильківській, 22 у Голосіївському районі м. Києва"
--------------
Про прийняття за основу проекту Закону України про волонтерський рух
--------------
Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про державну податкову службу в Україні" (щодо порядку проведення перевірок)"
--------------
Про направлення проекту Закону України про внесення змін до деяких законів України з питань регулювання тарифів на житлово-комунальні послуги на повторне перше читання
--------------
Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до статті 11-1, статті 11-2 Закону України "Про державну податкову службу в Україні" (щодо позапланової виїзної перевірки)"
--------------
Про прийняття за основу проекту Закону України про соціальну роботу
--------------
Про прийняття за основу проекту Закону України про доступ до судових рішен
--------------
Щодо застосування спеціальних санкцій
--------------
Про прийняття за основу проекту Закону України про тимчасовий порядок фінансування судової влади в Україні
--------------
Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість"
--------------
Про направлення проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України на повторне перше читання
--------------
Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін та доповнень до Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування"
--------------
Про визнання таким, що втратив чинність, Указу Президента України від 29 листопада 2003 року N 1387
--------------
Про ліквідацію Державної ради з питань європейської і євроатлантичної інтеграції України
--------------
Про нагородження Н. Дмитрук орденом "За мужність"
--------------
Про нагородження А. Спірідонова орденом "За мужність"
--------------
Про проведення в Україні у 2006 році Року захисту прав дитини
--------------
Про призначення заступників голів місцевих господарських судів
--------------
Про призначення заступника голови місцевого господарського суду
--------------
Про звільнення Р. Безсмертного з посади Віце-прем'єр-міністра України
--------------
Про призначення В. Цибенка першим заступником Міністра транспорту та зв'язку України
--------------
Про звільнення І. Куцика з посади заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України
--------------
Про встановлення безвізового режиму для громадян Князівства Андорра, Держави-міста Ватикан, Республіки Ісландія, Князівства Монако, Королівства Норвегія та Республіки Сан-Марино
--------------
Про внесення змін до Положення про Міністерство закордонних справ України
--------------
Про передачу земельної ділянки приватному загальноосвітньому навчальному закладу "Вальдорфська школа "Михаїл" для експлуатації та обслуговування будинку школи на вул. Лісній, 28 (літ. "А") в Оболонському районі м. Києва"
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Честерфілд Кепітал" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративно-складських будівель на вул. Павла Дибенка, 7 у Оболонському районі м. Києва"
--------------
Про надання державній податковій інспекції у Шевченківському районі м. Києва земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вул. Щербакова, 48-а, у Шевченківському районі м. Києва
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю ВКП "Комуншляхбуд" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування об'єкта громадського харчування на бульв. Чоколівському, 39 у Солом'янському районі м. Києва"
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Будівельний союз" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування офісно-торговельного житлового комплексу на вул. Артема, 52-а у Шевченківському районі м. Києва"
--------------
Про передачу закритому акціонерному товариству "Полюс" земельних ділянок для розширення міні-ринку з встановленням торговельних павільйонів та влаштуванням гостьової автостоянки на просп. Володимира Маяковського, 17 у Деснянському районі м. Києва"
--------------
Про надання Інституту нейрохірургії ім. академіка А.П.Ромоданова Академії медичних наук України земельних ділянок для експлуатації та обслуговування будівель і споруд інституту на вул. Мануїльського, 32 у Шевченківському районі м. Києва
--------------
Про передачу громадянці Кушніренко Любові Олександрівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Дунаєвського, 17 у Святошинському районі м. Києва
--------------
Про передачу акціонерному комерційному промислово-інвестиційному банку (закрите акціонерне товариство) земельних ділянок для експлуатації та обслуговування будівлі Дніпровського відділення банку на вул. Червоноткацькій, 29-а у Дніпровському районі м....
--------------
Про передачу відкритому акціонерному товариству "Київ-Московське підприємство промислового залізничного транспорту" земельних ділянок для експлуатації та обслуговування існуючих майстерень поточного ремонту вантажно-розвантажувальних машин на вул. Бу..."
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "СІНКОРА" земельних ділянок для реконструкції виробничих приміщень під торговельно-офісний комплекс, подальшої його експлуатації та обслуговування на вул. Вишгородській, 21 у Подільському районі м...."
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "ЕДВАНС" земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування офісно-громадського комплексу з торговельними приміщеннями сучасного рівня, з підземним та прилеглим паркінгами на вул. Ве..."
--------------
Про передачу в користування на умовах безоплатного користування та на умовах оренди нежилих приміщень, продовження термінів дії договорів оренди нежилих приміщень, надання дозволів на встановлення пільгових ставок оплати та про зміни орендних ставок
--------------
Про передачу приватній фірмі "ГЕЛЕНА" земельних ділянок для експлуатації та обслуговування об'єктів торговельного призначення (магазинів), без права нового будівництва, на просп. Володимира Маяковського, 75 у Деснянському районі м. Києва"
--------------
Справа "Скубенко проти України" (Заява N 41152/98)"
--------------
Справа "Буза проти України" (Заява N 26892/03)"
--------------
Справа "Шевченко проти України" (Заява N 10905/02)"
--------------
Справа "Беланова проти України" (Заява N 1093/02)"
--------------
Справа "Руденко проти України" (Заява N 11412/02)"
--------------
Справа "Чергинець проти України" (Заява N 37296/03)"
--------------
Справа "Куршацова проти України" (Заява N 41030/02)"
--------------
Справа "Вишневська проти України" (Заява N 16881/03)"
--------------
Справа "Карпова проти України" (Заява N 12884/02)"
--------------
Щодо призупинення та скасування дії спеціальної санкції
--------------
Про надання доповнення до листа Комітету від 07.11.2005 N 9744
--------------
Щодо застосування штрафних санкцій за порушення строку реєстрації у фондах соціального страхування та запровадження сплати внесків до фондів загальнообов'язкового соцстрахування у вигляді єдиного податку
--------------
Щодо надання Тендерною палатою України роз'яснень порядку застосування законодавства про державні закупівлі
--------------
Щодо подання фінансової звітності та аудиторського висновку до податкових органів
--------------
Щодо оподаткування податком на додану вартість медичних послуг
--------------
Про надання роз'яснень
--------------
Щодо питань, що виникають при визначенні митної вартості товарів
--------------
Щодо справляння збору за спеціальне використання водних ресурсів
--------------
Про ліквідацію Державного підприємства "Атлант", що належить до сфери управління Міністерства"
--------------
Про затвердження Порядку присвоєння нових позначень модернізованим моделям вантажних вагонів
--------------
Про визнання таким, що втратив чинність, спільного наказу Міністерства фінансів України та Державного комітету статистики України від 16 жовтня 1997 року N 216/27
--------------
Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу в Міністерстві України у справах сім'ї, молоді та спорту щодо надання всеукраїнським громадським організаціям фізкультурно-спортивної спрямованості статусу національних спортивних федерацій
--------------
Про затвердження Інструкції щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-інвестиції "Звіт про інвестиції в основний капітал (капітальні вкладення)"
--------------
Про утворення комісії з контролю за ефективним використанням нежитлових будинків та приміщень
--------------
Про затвердження та надання чинності стандарту Мінвуглепрому України СОУ 10.1.05411357.004-2005 "Скупчення вільного метану у непорушеному вуглепородному масиві. Методика прогнозування зон та визначення їх параметрів"
--------------
Про затвердження та надання чинності стандартам Мінвуглепрому України
--------------
Про стан оперативної дисципліни і недоліки в організації оперативно-технологічного управління на підприємствах енергетичної галузі
--------------
Щодо внесення змін до форм місячного звіту про виконання місцевих бюджетів у 2005 році
--------------
Щодо уточнення реквізитів іноземного суб'єкта господарської діяльності, до якого застосована спеціальна санкція
--------------
Про призупинення дії спеціальної санкції, застосованої до СУГП "УкрГео БС" у формі ТОВ (Харківська область)"
--------------
Про скасування спеціальних санкцій, що застосовані до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України
--------------
Про скасування спеціальних санкцій, що застосовані до іноземних суб'єктів господарської діяльності
--------------
Про внесення змін та доповнень до наказу МВС України від 22.10.2003 N 1217
--------------
Про заходи щодо виконання положень Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності"
--------------
Щодо внесення змін до форм квартального звіту про виконання місцевих бюджетів у 2005 році
--------------
Про виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2005 р. N 444-р "Про затвердження плану додаткових заходів щодо створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями"
--------------
Про переоформлення ліцензії на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів
--------------
Про переоформлення ліцензії на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів
--------------
Про переоформлення ліцензії на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Справа "Рибак проти України" (Заява N 26996/03)"
--------------
Про внесення змін та доповнень до Положення про Державну установу "Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України" та призначення Директора цієї установи"
--------------
Про анулювання сертифіката Соболєва В.М.
--------------
Про відповідність пайового венчурного інвестиційного фонду недиверсифікованого виду закритого типу "Євровенчур" ВАТ "Компанія з управління активами "Росан-Капітал" щодо мінімального обсягу активів ІСІ"
--------------
Про відповідність пайового венчурного інвестиційного фонду недиверсифікованого виду закритого типу "Нова стратегія" ВАТ "Компанія з управління активами "Росан-Капітал" щодо мінімального обсягу активів ІСІ"
--------------
Про відповідність пайового інвестиційного фонду "Оптімум" диверсифікованого виду інтервального типу ТОВ "Компанія з управління активами "Співдружність Ессет Менеджмент" щодо мінімального обсягу активів ІСІ"
--------------
Про відповідність пайового венчурного інвестиційного фонду "Індустріальний" недиверсифікованого виду закритого типу ТОВ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ЦЕНТР ФІНАНСОВИХ ІНІЦІАТИВ"щодо мінімального обсягу активів ІСІ"
--------------
Про відповідність пайового венчурного інвестиційного фонду "КАСТЛ 1" недиверсифікованого виду закритого типу ТОВ "Компанія з управління активами "Кастл Фінанс" щодо мінімального обсягу активів ІСІ"
--------------
Про відповідність пайового венчурного інвестиційного фонду недиверсифікованого виду закритого типу "Євровенчур" ВАТ "Компанія з управління активами "Росан-Капітал" щодо мінімального обсягу активів ІСІ"
--------------
Про відповідність пайового венчурного інвестиційного фонду недиверсифікованого виду закритого типу "Нова стратегія" ВАТ "Компанія з управління активами "Росан-Капітал" щодо мінімального обсягу активів ІСІ"
--------------
Про відповідність пайового інвестиційного фонду "Оптімум" диверсифікованого виду інтервального типу ТОВ "Компанія з управління активами "Співдружність Ессет Менеджмент" щодо мінімального обсягу активів ІСІ"
--------------
Про відповідність пайового венчурного інвестиційного фонду "Індустріальний" недиверсифікованого виду закритого типу ТОВ "Компанія з управління активами "Центр фінансових ініціатив" щодо мінімального обсягу активів ІСІ"
--------------
Про скасування рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 30.08.2005 N 457 "Про скасування рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 31.07.98 N 100 "Щодо звітування торговцями цінними паперами про укладе..."
--------------
Про питання будівництва Київського міського центру ендокринології
--------------
Про покращення умов для відпочинку киян у парку культури і відпочинку "Гідропарк"
--------------
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 26.06.2003 N 549-3/709
--------------
Про внесення змін до рішень Київради від 12.02.04 N 36/1246 та від 18.03.04 N 100/1310 з питань приватизації
--------------
Про звільнення Подільської районної у місті Києві ради від сплати пайової участі (внеску) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва
--------------
Про внесення змін до рішення Київради від 29.11.01 N 151/1585 та до рішення Київради від 27.12.01 N 208/1642 з питань формування комунальної власності міста Києва
--------------
Про передачу в оперативне управління Генеральній прокуратурі України нежилого будинку комунальної власності територіальної громади міста Києва на вулиці Березняківській, 26-а
--------------
Про внесення змін до пункту 8 рішення Київської міської ради від 15.07.2004 N 419/1829 "Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею"
--------------
Про внесення змін до рішення Київради від 28.01.99 N 116-2/217 "Про передачу громадянам у приватну власність земельних ділянок для обслуговування житлових будинків та господарських будівель"
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "АСТОРІЯ-К" земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування ресторану на вул. Зодчих, 5-а у Святошинському районі м. Києва"
--------------
Про продаж земельної ділянки закритому акціонерному товариству "КОМПАНІЯ "АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНА" для будівництва та експлуатації автозаправної станції на просп. Космонавта Комарова, 42 у Солом'янському районі м. Києва"
--------------
Про продаж земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "РЕАЛЬ" для будівництва, експлуатації та обслуговування закладу громадського харчування на просп. Павла Тичини, 18 у Дніпровському районі м. Києва"
--------------
Про передачу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Ковчег" для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу з паркінгом на вул. Червоноармійській, 93 у Печерському районі м. Києва"
--------------
Про передачу суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Оношко Антоніні Аркадіївні земельної ділянки для будівництва магазину-кафе з літнім майданчиком на просп. Правди, 104 у Подільському районі м. Києва
--------------
Про передачу земельної ділянки Корецькому Свято-Троїцькому жіночому ставропігійному монастирю Московського патріархату для будівництва, експлуатації та обслуговування скиту на просп. Броварському у Деснянському районі м. Києва
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Поступ" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування закладу громадського харчування на вул. Миколи Кибальчича, 11-а у Дніпровському районі м. Києва"
--------------
Про продаж земельної ділянки відкритому акціонерному товариству "АГЕНТСТВО СОЮЗДРУК" для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих будівель і споруд на вул. Дружківській, 10 у Святошинському районі м. Києва"
--------------
Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва будівель N 1 (будівля управління), N 8 (клуб) та N 49 (склад) військового містечка N 5 у м. Києві на вулиці Січневого повстання, 28-30
--------------
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30.01.2003 N 252/412 "Про затвердження переліку земельних ділянок, призначених для продажу на земельних торгах (аукціонах) суб'єктам підприємницької діяльності під забудову"
--------------
Про продаж земельної ділянки закритому акціонерному товариству "КОМПАНІЯ "АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНА" для реконструкції, експлуатації та обслуговування автозаправної станції з сервісним комплексом на просп. Космонавта Комарова, 5 у Солом'янському районі м. Києва"
--------------
Про продаж земельної ділянки акціонерному комерційному промислово-інвестиційному банку (закрите акціонерне товариство) для будівництва, реконструкції, експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вул. Софійській, 5 у Шевченківському ра...
--------------
Про передачу громадянці Марченко Тетяні Григорівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд між ділянками на вул. Медвинській, 22 та вул. Медвинській, 24...
--------------
Про передачу земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю "ЛВ-Холдинг" для будівництва, експлуатації та обслуговування об'єктів житлового, громадського, торговельно-розважального та готельного комплексу на вул. Микільсько-Слобідській, 7 ..."
--------------
Про передачу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Майк" для будівництва (з збереженням зеленої зони), експлуатації та обслуговування готельно-офісного комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського обслуговування ..."
--------------
Про передачу земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю "ТЕРРА КАПІТАЛ" для будівництва та обслуговування водно-спортивної бази, спортивно-оздоровчого та реабілітаційного центру з вуличними дитячими та спортивними майданчиками, об'єкта..."
--------------
Про поновлення Головному управлінню житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) договору оренди земельної ділянки для будівництва житлових будинків з підземними паркінгами та об'єктами ...
--------------
Про продаж земельної ділянки суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Мусаєляну Арарату Альбертовичу для реконструкції існуючої будівлі, будівництва додаткової будівлі з подальшою експлуатацією та обслуговуванням під кафе на вул. Дегтярів...
--------------
Про внесення змін до рішення Київради від 24.10.2002 N 69/229
--------------
Про приватизацію об'єктів комунальної власності територіальної громади міста Києва
--------------
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 14.07.2005 N 706/3281 "Про продаж земельної ділянки суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Ілляшенку Михайлу Онопрійовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування магазину н..."
--------------
Висновок щодо розгляду скарги
--------------
Висновок щодо розгляду скарги
--------------
Висновок щодо розгляду скарги
--------------
Висновок щодо розгляду скарги
--------------
Висновок щодо розгляду скарги
--------------
Висновок щодо розгляду скарги
--------------
Висновок щодо розгляду скарги
--------------
Висновок щодо розгляду скарги
--------------
Висновок щодо розгляду скарги
--------------
Висновок щодо розгляду скарги
--------------
Висновок щодо розгляду скарги
--------------
Висновок щодо розгляду скарги
--------------
Висновок щодо розгляду скарги
--------------
Висновок щодо розгляду скарги
--------------
Висновок щодо розгляду скарги
--------------
Висновок щодо розгляду скарги
--------------
Висновок щодо розгляду скарги
--------------
Висновок щодо розгляду скарги
--------------
Висновок щодо розгляду скарги
--------------
Про відзначення державними нагородами України
--------------
Про призначення О. Купчишина Постійним представником України при Організації по забороні хімічної зброї
--------------
Про затвердження інструкцій щодо заповнення форм державних статистичних спостережень зі статистики науки та інновацій
--------------
Про затвердження форм державних статистичних спостережень зі статистики науки та інновацій
--------------
Про затвердження Правил надання експлуатантам дозволів на виліт з аеропортів України та приліт до аеропортів України
--------------
Про затвердження Положення про порядок списання державного майна
--------------
Про затвердження Часових нормативів виконання контрольних операцій посадовими особами, які здійснюють контроль осіб, товарів і транспортних засобів у пунктах пропуску через державний кордон України
--------------
Про внесення змін до наказу МОЗ України від 07.07.2004 N 344
--------------
Про визнання наказу Держкомстату України від 27.10.2000 р. N 342 таким, що втратив чинність
--------------
Про анулювання ліцензії Панькевича М.О.
--------------
Про гранти Президента України молодим діячам у галузі театрального, музичного мистецтва, образотворчого мистецтва та кінематографії, а також молодим письменникам для створення і реалізації творчих проектів
--------------
Про внесення змін до Концепції вдосконалення ліцензування надання послуг з автоперевезень та створення прозорої процедури видачі ліцензій
--------------
Про укладення галузевих угод на 2006 - 2009 роки
--------------
Про підготовку, складання та подання річної звітності за 2005 рік
--------------
Про затвердження протоколів біржових торгів на фондових біржах акціями ВАТ, створених у процесі приватизації
--------------
Про впорядкування організаційно-правового статусу підприємств
--------------
Про затвердження Положення про порядок і умови користування даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України
--------------
Про затвердження Порядку погашення кредиторської заборгованості державного бюджету з виплат, установлених абзацом першим частини четвертої статті 57 Закону України "Про освіту" щодо безоплатного користування житлом з опаленням і освітленням"
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Про затвердження протоколів біржових торгів на фондових біржах акціями ВАТ, створених у процесі приватизації
--------------
Про затвердження протоколів біржових торгів на фондових біржах акціями ВАТ, створених у процесі приватизації
--------------
Про затвердження уточненого плану розміщення акцій ВАТ "Надвірнянський лісокомбінат" (код за ЄДРПОУ 274358)"
--------------
Про реалізацію проекту "Профілактичні та первинні заходи охорони здоров'я"
--------------
Про внесення змін до наказу МОЗ України від 21.06.2005 року N 302
--------------
Про розподіл продуктів лікувального харчування для лікування дітей, хворих на фенілкетонурію, закуплених у централізованому порядку МОЗ у 2005 році
--------------
Про видачу ліцензії на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів
--------------
Про видачу ліцензії на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів
--------------
Про видачу ліцензії на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів
--------------
Про рішення щодо скарги товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія "Александр"
--------------
Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів)
--------------
Про внесення змін до деяких постанов НКРЕ
--------------
Про внесення змін до додатку 1 до постанови НКРЕ від 28.10.2005 N 982
--------------
Про алгоритм перерахувань коштів на грудень 2005 року
--------------
Про офіційний курс гривні до іноземних валют
--------------
Про відзначення 15-ої річниці заснування Пенсійного фонду України
--------------
Про встановлення меморіальної дошки українському письменнику Тихому Н.М.
--------------
Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 22.04.2005 N 677
--------------
Про відзначення Дня місцевого самоврядування в столиці України - місті Києві
--------------
Про делегацію України на сесії Виконавчої ради Організації по забороні хімічної зброї
--------------
Щодо заборони реалізації (торгівлі), зберігання та застосування лікарського засобу КЕСТИН
--------------
Щодо затвердження суми коригування платежів за електроенергію, куповану на Оптовому ринку електроенергії України на території здійснення ліцензованої діяльності постачальників електричної енергії за регульованим тарифом у грудні 2005 року
--------------
Щодо врахування суми дотаційних сертифікатів при розрахунку оптової ринкової ціни у грудні 2005 року
--------------
Про звільнення Кузьменка М.Я. з посади заступника директора Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України
--------------
Про звільнення Гурицького Ю.О. з посади директора Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України
--------------
Про внесення змін до додатку 1 до постанови НКРЕ від 28.10.2005 N 982
--------------
Про внесення змін до пункту 1 постанови НКРЕ від 10.01.2005 N 11
--------------
Про продовження дії постанови НКРЕ від 17.05.2002 N 493
--------------
Про внесення зміни до постанови НКРЕ від 21.02.2005 N 102
--------------
Про внесення змін до постанови НКРЕ від 27.10.2005 N 978
--------------
Про внесення змін до постанови НКРЕ від 06.06.2005 N 421
--------------
Про внесення зміни до постанови НКРЕ від 26.01.2005 N 35
--------------
Інструкція щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-інновація "Обстеження технологічних інновацій промислового підприємства"
--------------
Про призначення В. Демчука головою Луцької районної державної адміністрації Волинської області
--------------
Про підписання Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Російської Федерації про співробітництво у сфері безпеки польотів державних повітряних суден
--------------
Про призначення М. Островерхого головою Шишацької районної державної адміністрації Полтавської області
--------------
Про призначення С. Яцюка головою Коломацької районної державної адміністрації Харківської області
--------------
Щодо уточнення реквізитів
--------------
Щодо постанови Правління Національного банку України від 24.11.2005 N 450
--------------
Щодо постанови Правління Національного банку України від 16.11.2005 N 430
--------------
Щодо постанови Правління Національного банку України від 28.10.2005 N 403
--------------
Про введення в обіг ювілейної монети "Володимир Винниченко"
--------------
Щодо надання роз'яснень
--------------
Щодо надання інформації
--------------
Щодо створення забезпечення на матеріальне заохочення
--------------
На виконання доручення КМУ від 31.10.2005 р. N 55131/1/1-05
--------------
Щодо поставок продукції з виробничою кооперацією з РФ у 2005 р.
--------------
Про порядок оподаткування ПДВ операцій по зворотному ввезенню тимчасово вивезеного обладнання
--------------
Про вимоги щодо написання найменування юридичної особи в установчих документах та в реєстраційній картці
--------------
Про розгляд листа
--------------
Щодо здійснення процедури закупівель в інтересах підпорядкованих організацій, підприємств чи закладів
--------------
Роз'яснення до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.98 N 1740 (із змінами та доповненнями)
--------------
Про митне оформлення гуманітарної допомоги
--------------
Про стягнення боргу та пені за невчасну оплату рахунків
--------------
Про підписання Конвенції між Урядом України і Урядом Йорданського Хашимітського Королівства про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та капітал
--------------
Угода про позику (Проект удосконалення системи соціальної допомоги) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку
--------------
Про відзначення державними нагородами України колишніх політичних в'язнів і репресованих
--------------
Резолюція другого етапу з'їзду адвокатів України
--------------
Зведена резолюція з'їзду адвокатів України
--------------
Про присвоєння В. Стусу звання Герой України
--------------
Про призначення М. Тимошка референтом Президента України
--------------
Про призначення М. Соловйова референтом Президента України
--------------
Про уповноваження А. Гриценка на ведення переговорів і підписання Угоди між Україною та Республікою Казахстан про порядок надання Республікою Казахстан Україні полігонів для проведення бойових стрільб військовими частинами і підрозділами Повітряних С...
--------------
Про фінансове забезпечення перших Президентських слухань
--------------
Про нагородження Д. Мейса орденом князя Ярослава Мудрого
--------------
Про відзначення державними нагородами
--------------
Про уповноваження С. Головатого на підписання Конвенції про запровадження системи реєстрації заповітів
--------------
Про форму списку осіб від політичних партій, виборчих блоків політичних партій для включення їх до складу окружних виборчих комісій з підготовки та проведення виборів народних депутатів України 26 березня 2006 року
--------------
Про форми списків осіб від політичних партій, виборчих блоків політичних партій, Міністерства закордонних справ України для включення їх до складу дільничних виборчих комісій з підготовки та проведення виборів народних депутатів України 26 березня 20...
--------------
Про нагородження працівників Житомирського агротехнічного коледжу
--------------
Про надання та скасування дозволів на право використання складських приміщень як складу тимчасового зберігання
--------------
Про внесення до Списку посередників осіб, які пройшли з 14 листопада до 25 листопада 2005 року підготовку відповідно до навчальної програми, затвердженої Національною службою посередництва і примирення та Національною академією внутрішніх справ Украї...
--------------
Про внесення змін до наказу ФДМУ від 13.10.2005 N 2754
--------------
Про рішення щодо скарги товариства з обмеженою відповідальністю "Дніпро-Техноцентр"
--------------
Про офіційний курс гривні до іноземних валют
--------------
Про звільнення В. Шарка з посади голови Горностаївської районної державної адміністрації Херсонської області
--------------
Про звільнення Ю. Раїни з посади голови Коломацької районної державної адміністрації Харківської області
--------------
Про звільнення Б. Пруса з посади голови Луцької районної державної адміністрації Волинської області
--------------
Про затвердження специфікацій форматів електронних повідомлень
--------------
Інформація про схвалення рішень директорів департаментів Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України
--------------
Про зразки та описи печаток, вивісок окружної і дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 26 березня 2006 року та штампа з написом "ВИБУВ"
--------------
Про відзначення Подякою Центральної виборчої комісії
--------------
Про затвердження Положення про систему управління безпекою польотів на авіаційному транспорті
--------------
Про затвердження національних нормативних документів, змін до національних стандартів, національних змін до міждержавних стандартів, надання чинності в Україні міждержавному стандарту і змінам до міждержавних стандартів та скасування нормативних доку...
--------------
Про затвердження Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"
--------------
Угода держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав про співробітництво у сфері роботи з молоддю
--------------
Угода про співробітництво держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав у боротьбі з торгівлею людьми, органами та тканинами людини
--------------
Про затвердження форми державного статистичного спостереження зі статистики інвестицій в основний капітал
--------------
Про офіційні (облікові) курси банківських металів
--------------
Про схвалення рішень директора департаменту нагляду за фінансовими компаніями про анулювання Довідок про взяття на облік юридичних осіб та виключення записів з Переліку юридичних осіб, які мають право надавати фінансові послуги та перебувають на облі...
--------------
Про реєстрацію колективного трудового спору між Одеською обласною організацією профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України і Одеською обласною організацією роботодавців-транспортників
--------------
Про схвалення рішення директора департаменту страхового нагляду про видачу ліцензії на провадження страхової діяльності ЗАТ СК "Союз"
--------------
Про схвалення рішення директора департаменту страхового нагляду про видачу ліцензій на провадження страхової діяльності ЗАТ "СК "Життя"
--------------
Про схвалення рішення директора департаменту страхового нагляду про видачу ліцензії на провадження страхової діяльності ВАТ НАСК "Оранта"
--------------
Про схвалення рішення директора департаменту страхового нагляду про видачу ліцензій на провадження страхової діяльності ТзДВ "СК Роксолана"
--------------
Про схвалення рішення директора департаменту страхового нагляду про анулювання ліцензій на здійснення страхової діяльності ЗАТ "СК "Єдність"
--------------
Про схвалення рішення директора департаменту страхового нагляду про видачу ліцензії на провадження страхової діяльності АТЗТ "АСК "АСКО-Медсервіс"
--------------
Про схвалення рішення директора департаменту страхового нагляду про видачу ліцензій на провадження страхової діяльності ЗАТ "САСК "Спецексімстрах"
--------------
Про схвалення рішення директора департаменту нагляду за кредитними установами про видачу ліцензії на провадження діяльності по залученню внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки Кредитній спілці "Злагода"
--------------
Про схвалення рішення директора департаменту нагляду за кредитними установами щодо внесення до Державного реєстру фінансових установ інформації про набуття Кредитною спілкою "Либідь" статусу фінансової установи"
--------------
Про схвалення рішення директора департаменту нагляду за кредитними установами щодо внесення до Державного реєстру фінансових установ інформації про набуття Кредитною спілкою "Довіра КПП" статусу фінансової установи"
--------------
Про схвалення рішення директора департаменту нагляду за кредитними установами щодо внесення до Державного реєстру фінансових установ інформації про набуття Кредитною спілкою "Разом до успіху" статусу фінансової установи"
--------------
Про схвалення рішення директора департаменту нагляду за кредитними установами щодо виключення з Державного реєстру фінансових установ та анулювання свідоцтва про реєстрацію фінансової установи "Кредитної спілки "Джерело"
--------------
Про схвалення рішення директора департаменту нагляду за кредитними установами щодо внесення до Державного реєстру фінансових установ інформації про набуття Кредитною спілкою "Центр фінансових послуг" статусу фінансової установи"
--------------
Про схвалення рішення директора департаменту нагляду за фінансовими компаніями щодо внесення до Державного реєстру фінансових установ інформації про набуття ломбардом Повним товариством "Ломбард "Попов і К" статусу фінансової установи"
--------------
Про схвалення рішення директора департаменту нагляду за кредитними установами про видачу ліцензії на провадження діяльності з надання фінансових кредитів за рахунок залучених коштів, крім внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки...
--------------
Про схвалення рішення директора департаменту нагляду за кредитними установами про видачу ліцензії на провадження діяльності з надання фінансових кредитів за рахунок залучених коштів, крім внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки...
--------------
Про схвалення рішення директора департаменту нагляду за кредитними установами про видачу ліцензії на провадження діяльності з надання фінансових кредитів за рахунок залучених коштів, крім внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки...
--------------
Про схвалення рішення директора департаменту нагляду за кредитними установами про видачу ліцензії на провадження діяльності з надання фінансових кредитів за рахунок залучених коштів, крім внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки...
--------------
Про схвалення рішення директора департаменту нагляду за кредитними установами про видачу ліцензії на провадження діяльності з надання фінансових кредитів за рахунок залучених коштів, крім внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки...
--------------
Рішення щодо Положення про Бюро з координації боротьби з організованою злочинністю та іншими небезпечними видами злочинів на території держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав
--------------
Рішення щодо Інформації про хід виконання Плану реалізації найважливіших заходів, направлених на розвиток та підвищення ефективності взаємодії держав-учасниць СНД в економічній сфері в 2003 - 2010 роках
--------------
Рішення про надання 32 Державному науково-дослідному випробувальному інституту Міністерства оборони Російської Федерації статусу базової організації держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав в галузі дослідження проблем військової метрології та...
--------------
Рішення про використання асигнувань на створення та розвиток об'єднаної системи протиповітряної оборони держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав та забезпечення діяльності Координаційного комітету з питань протиповітряної оборони при Раді міні...
--------------
Рішення про надання Російському університету дружби народів статусу базової організації держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав в галузі інформаційного забезпечення освітніх систем держав-учасниць СНД
--------------
Рішення про надання Білоруському державному університету статусу базової організації держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав в галузі ліцензування, атестації та акредитації освітніх закладів
--------------
Рішення про виділення асигнувань на створення та розвиток об'єднаної системи протиповітряної оборони держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав в 2006 році
--------------
Рішення про виконання єдиного бюджету органів СНД, що фінансуються за рахунок бюджетних коштів держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав, за 2004 рік
--------------
Рішення про конкурс на здобуття Премії Співдружності Незалежних Держав за досягнення в галузі якості продукції та послуг
--------------
Рішення щодо Інформації про хід виконання Програми дій з розвитку Співдружності Незалежних Держав на період до 2005 року
--------------

| Головна сторінка |

 

інший список документів наступний список правових актів