Законодавство 2005 року

| зміст |
Сторінка 45

Про реєстрацію народних депутатів України Буци Б.Е., Степанова М.В., Федорчука Я.П.
--------------
Про проведення перевірки ефективності використання коштів 1-відсоткового збору
--------------
Про реєстрацію народного депутата України Цибулька В.М.
--------------
Про звільнення суддів
--------------
Про обрання суддів Верховного Суду України
--------------
Про особливості звільнення з посад осіб, які суміщають депутатський мандат з іншими видами діяльності
--------------
Про внесення зміни до статті 3 Закону України "Про статус народного депутата України"
--------------
Про поширення чинності Указу Президента України від 29 квітня 2005 року N 729
--------------
Про внесення змін до Указу Президента України від 3 червня 2004 року N 609
--------------
Щодо надіслання постанови Правління Національного банку України від 16 червня 2005 року N 221
--------------
Щодо надіслання постанови Правління Національного банку України від 16 червня 2005 року N 222
--------------
Щодо заборони реалізації (торгівлі) та застосування лікарського засобу ФІТОЧАЙ ПРОТИДІАБЕТИЧНИЙ
--------------
Про передачу майнового комплексу військового містечка N 1
--------------
Про затвердження Змін та доповнень до Положення про порядок проведення конкурсів з продажу пакетів акцій акціонерних товариств
--------------
Про формування програми розвитку гірничих робіт підприємств вугільної промисловості на 2006 рік
--------------
Про звільнення А. Кривов'язюка з посади голови РожищенськоЇ районної державної адміністрації Волинської області
--------------
Про звільнення Б. Логвінова з посади голови Петрівської районної державної адміністрації Кіровоградської області
--------------
Про призначення довічних державних стипендій учасникам бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років
--------------
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 28.11.2002 N 114/274 "Про передачу у приватну власність земельних ділянок громадянам для ведення садівництва"
--------------
Про передачу Деснянській районній у м. Києві раді земельної ділянки для будівництва каналізаційно-насосної станції (КНС) на вул. Кірова у Деснянському районі м. Києва
--------------
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21.10.2004 N 601-10/2011 "Про передачу гр. Нестеренко Олені Олександрівні земельної ділянки для експлуатації і обслуговування індивідуального цегляного гаража на вул. Бастіонній, 1/36 у Печерськ..."
--------------
Про приватизацію земельних ділянок у Дарницькому районі м. Києва для ведення садівництва
--------------
Про продаж земельної ділянки закритому акціонерному товариству "РАДОСИНЬ" для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельного комплексу на вул. Теодора Драйзера, 8 у Деснянському районі м. Києва"
--------------
Про передачу та продаж земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Виробниче підприємство "ПОБУТРЕМБУДМАТЕРІАЛИ" для організації складського господарства на вул. Ялинковій, 60/1 у Дарницькому районі м. Києва"
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Контактбудсервіс" земельної ділянки для будівництва багатоповерхового житлового будинку з підземним паркінгом на вул. 50-річчя Жовтня, 7 - 7-а у Святошинському районі м. Києва"
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Мрія-інвест" земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельно-розважального та офісно-виставкового комплексу у складі багатофункціональної планувальної структури та бл..."
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "УкрСиббуд" земельної ділянки для будівництва житлового комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом у пров. Новопечерському, 5 у Печерському рай..."
--------------
Про оформлення права користування та надання земельної ділянки Інституту проблем матеріалознавства ім. І.М.Францевича Національної академії наук України для експлуатації та обслуговування будівель і споруд на вул. Академіка Кржижановського, 3 і на ву...
--------------
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24.04.2003 N 421/581 "Про передачу закритому акціонерному товариству "АБС-УКР" земельних ділянок для будівництва бізнес-центру з об'єктами соціально-культурного та соціально-побутового призначен..."
--------------
Про передачу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "РеАл-Ліга" для реконструкції з розширенням, в частині надбудови та прибудови, нежитлової будівлі під медичний лікувально-реабілітаційний центр з захворювань опорно-рухового апара..."
--------------
Про внесення змін до пункту 9 рішення Київської міської ради від 08.11.2001 N 86/1520 "Про оформлення права користування земельними ділянками" (із змінами, внесеними рішенням Київської міської ради від 28.11.2002 N 113/273 в частині виду користування)"
--------------
Про оформлення Інституту магнетизму Національної академії наук України права користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування адміністративно-господарських будівель і споруд на бульв. Академіка Вернадського, 36-б у Святошинському ра...
--------------
Про передачу земельної ділянки акціонерному товариству холдинговій компанії "Київміськбуд" для будівництва підземно-наземної автостоянки на просп. Миколи Бажана у Дарницькому районі м. Києва"
--------------
Про передачу закритому акціонерному товариству "Київська трикотажна фабрика "Роза" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування гаража на вул. Лінійній, 15 у Солом'янському районі м. Києва"
--------------
Про внесення змін до деяких законів України
--------------
Про внесення змін до Закону України "Про страхування"
--------------
Про передачу відкритому акціонерному товариству "Ремонтно-механічний завод "МОДУЛЬ" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування насосної станції оборотного водопостачання N 71/97 (літ. 97 (цифра) на вул. Бориспільській, 9 у Дарницькому район..."
--------------
Про передачу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ЯВІР-95" для будівництва, експлуатації та обслуговування автостоянки з комплексом супутніх послуг на вул. Озерній в Оболонському районі м. Києва"
--------------
Про оформлення комунальному підприємству "Володимирський ринок" права користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування будівель і споруд ринку на вул. Горького, 115 у Голосіївському районі м. Києва"
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Фірма РУБІЖ" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівель і споруд виробничої бази на вул. Віскозній, 3 у Деснянському районі м. Києва"
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "АКС" земельних ділянок для експлуатації та обслуговування торговельного комплексу на вул. Андрія Малишка, 3 (літ. Д) у Дніпровському районі м. Києва"
--------------
Про передачу дочірньому підприємству "ПОБУТСЕРВІС" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі на вул. Жилянській, 146 у Шевченківському районі м. Києва"
--------------
Про передачу Деснянській районній у м. Києві раді земельної ділянки для будівництва комплектно-трансформаторної підстанції (КТП) на вул. Толстого у Деснянському районі м. Києва
--------------
Про передачу Деснянській районній у м. Києві раді земельних ділянок для будівництва бюветного комплексу на просп. Володимира Маяковського, 5-а у Деснянському районі м. Києва
--------------
Про внесення змін до п. 1 рішення Київської міської ради від 28.12.2004 N 1081/2491 "Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "АПСТАР КОНТІНЕНТАЛ ЮКРЕЙН" земельної ділянки для завершення будівництва, експлуатації і обслуговування складськ..."
--------------
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 29.05.2003 N 476/636 "Про доповнення до переліку земельних ділянок, призначених для продажу на земельних торгах (аукціонах) суб'єктам підприємницької діяльності під забудову"
--------------
Про внесення змін до пункту 15 рішення Київської міської ради від 23.12.2003 N 317/1192 "Про оформлення права користування земельними ділянками"
--------------
Про передачу у приватну власність земельних ділянок громадянам для ведення садівництва
--------------
Про передачу громадянам Лановенку Геннадію Олександровичу, Лановенко Валентині Миколаївні, Лановенку Олегу Геннадійовичу земельної ділянки для експлуатації та обслуговування кафе з літнім майданчиком на вул. Політехнічній, 31 у Солом'янському районі ...
--------------
Про передачу закритому акціонерному товариству "Гермес Інвест Холдінг" та відкритому акціонерному товариству "Хімнафтомашпроект" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування гаража у пров. Деревообробному, 4 у Голосіївському районі м. Києва"
--------------
Про передачу земельної ділянки автокооперативу "Промінь-2" по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів для будівництва, експлуатації та обслуговування гаражів на вул. Полярній, 10 в Оболонському районі м. Києва"
--------------
Про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України"
--------------
Про внесення змін до Закону України "Про ставки вивізного (експортного) мита на насіння деяких видів олійних культур"
--------------
Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2005 рік" та деяких інших законів України"
--------------
Про передачу приватному підприємству "МАРИВО" земельної ділянки для реконструкції, експлуатації та обслуговування торговельного павільйону на Харківському шосе, 144-г у Дарницькому районі м. Києва"
--------------
Про внесення змін до рішення Київради від 05.07.2001 N 366/1342
--------------
Про направлення депутатських запитів
--------------
Про передачу земельної ділянки підприємству, яке засноване на власності об'єднання громадян "КИЇВСЬКЕ УЧБОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО N 4 Українського товариства сліпих", для будівництва та обслуговування тимчасових металевих гаражів на вул. Фанерній, ..."
--------------
Про передачу суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Лісовому Михайлу Гавриловичу земельної ділянки для влаштування під'їзних шляхів до автомийки та майданчика для тимчасової автостоянки на вул. Саперно-Слобідській у Голосіївському район...
--------------
Резолюція 1611 (2005), ухвалена Радою Безпеки на її 5223-му засіданні, 7 липня 2005 року
--------------
Про приватизацію земельних ділянок у Дарницькому районі м. Києва для ведення садівництва
--------------
Про внесення змін до деяких законів України щодо оподаткування реабілітаційних установ для інвалідів та дітей-інвалідів
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Рентойл" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування автозаправної станції на вул. Мельниченка, 1 у Святошинському районі м. Києва"
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Тенісні корти" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування тенісних кортів на вул. Андрія Малишка, 6 у Дніпровському районі м. Києва"
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Фавор" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування торговельного павільйону на вул. Миропільській, 4 у Деснянському районі м. Києва"
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Сейм-93" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування гуртожитку на вул. Академіка Заболотного, 134 у Голосіївському районі м. Києва"
--------------
Про передачу закритому акціонерному товариству "Лігобуд" земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування виробничої бази на вул. Ремонтній, 5 у Дарницькому районі м. Києва"
--------------
Інформація про схвалення рішень директорів департаментів Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України
--------------
Про внесення зміни до постанови НКРЕ від 21.02.2005 N 102
--------------
Про "День Уряду України" у вересні 2005 року"
--------------
Про вдосконалення оплати праці сільських, селищних, міських голів
--------------
Про щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан дотримання та захисту прав і свобод людини в Україні
--------------
Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення зміни до статті 4 Закону України "Про підприємництво" (щодо обмеження у здійсненні підприємницької діяльності)"
--------------
Про перерахування коштів та внесення змін до постанови НКРЕ від 06.06.2005 N 421
--------------
Про парламентські слухання "Співробітництво України та Німеччини"
--------------
Про внесення змін до постанови НКРЕ від 31.12.2003 N 1503
--------------
Щодо внесення доповнення до Переліку місць прибуття автотранспорту
--------------
Щодо дії договорів про розповсюдження платіжних карток
--------------
Про наказ Державної митної служби України від 01.07.2005 N 612
--------------
Щодо внесення доповнення до Переліку місць прибуття автотранспорту
--------------
Щодо строків подання форм звітності NN 615, 627
--------------
Щодо формування резерву під кредитні ризики з урахуванням ризику країни
--------------
Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності СГД - фізичних осіб
--------------
Про застосування окремих статей Закону України "Про Державний бюджет України на 2005 рік" при оподаткуванні наукових установ"
--------------
Про постанову Пленуму Верховного Суду України
--------------
Про окрему постанову Апеляційного суду Івано-Франківської області
--------------
Щодо скасування дії спеціальної санкції
--------------
Щодо орендної плати за землі державної і комунальної власності
--------------
Щодо підключення малих архітектурних форм
--------------
Про деякі питання державної реєстрації юридичних осіб
--------------
Щодо порядку продовження строків тимчасового вивезення (ввезення) товарів, що підлягають експортному контролю
--------------
Щодо порядку сплати (перерахування) податку з доходів фізичних осіб до бюджету
--------------
Про Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про захист інформації в автоматизованих системах"
--------------
Про Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення правового захисту економічної конкуренції"
--------------
Про Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства у відповідність із Цивільним кодексом України"
--------------
Про реєстрацію платників ПДВ
--------------
Про передачу суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Долеско Світлані Валеріївні права користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування нежитлового будинку на вул. Хорива, 19, літ. "В" у Подільському районі м. Києва"
--------------
Про передачу суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Туракуловій Ользі Миколаївні земельної ділянки для експлуатації та обслуговування торговельного павільйону на вул. Шолом-Алейхема, 17-а (літера Б) у Деснянському районі м. Києва
--------------
Про оформлення Державній акціонерній холдинговій компанії "АРТЕМ" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування комплексу адміністративних та виробничих будівель і споруд на вул. Мельникова, 2/10 у Шевченківському районі м. Києва"
--------------
Про передачу закритому акціонерному товариству завод "ПІВДЕНКАБЕЛЬ" земельної ділянки для обслуговування та експлуатації кабельного поля з сховищем для зберігання контейнерів із кабельно-провідниковою продукцією на вул. Пухівській, 1-а у Деснянському..."
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Американ Смайл" земельної ділянки для реконструкції будівлі під медично-діагностичний центр з подальшою експлуатацією та обслуговуванням на вул. Урицького, 3 у Солом'янському районі м. Києва"
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Діаскурія" земельної ділянки для влаштування, експлуатації та обслуговування прибудови до першого поверху житлового будинку для розширення кафе та офісу з благоустроєм прилеглої території і реконс..."
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Торговий дім Міжнародної спілки українських підприємців" земельних ділянок для будівництва житлового будинку з вбудованими офісними приміщеннями, приміщеннями соціальної сфери та підземним паркінг..."
--------------
Про оформлення Державному науково-контрольному інституту біотехнології і штамів мікроорганізмів права користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування лабораторного корпусу на вул. Донецькій, 30, літ. Б у Солом'янському районі м. Києва
--------------
Про передачу закритому акціонерному товариству "ВІПОЛ" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування виробничих будівель і споруд на вул. Волинській, 60 у Солом'янському районі м. Києва"
--------------
Про приватизацію земельних ділянок садівницьких товариств "Арсеналець-1" та "Радуга" у Дніпровському районі м. Києва"
--------------
Про приватизацію земельних ділянок у Дарницькому районі м. Києва для ведення садівництва
--------------
Про приватизацію земельних ділянок у Дарницькому районі м. Києва для ведення садівництва
--------------
Про оформлення Київській міській станції швидкої медичної допомоги та медицини катастроф земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі підстанції швидкої медичної допомоги та медицини катастроф N 6 на вул. Зоологічній, 3 у Шевченківськ...
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "ПОЛІСЕРВІС-В" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування павільйону технічного огляду, ремонту та передпродажної підготовки автотранспорту на вул. Академіка Туполєва, 19 у Святошинському..."
--------------
Про передачу земельної ділянки акціонерному товариству холдинговій компанії "Київміськбуд" для реконструкції гуртожитку під житловий будинок з його подальшою експлуатацією та обслуговуванням на бульв. Ярослава Гашека, 18 у Дніпровському районі м. Києва"
--------------
Про передачу комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "СПЕЦЖИТЛОФОНД" земельної ділянки для проведення капітального ремонту будинку на вул. Верхній Вал, 62 у Подільському районі м. Києва"
--------------
Про передачу відкритому акціонерному товариству "Автотранспортне підприємство N 3" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих будівель і споруд на вул. Резервній, 8-а в Оболонському районі м. Києва"
--------------
Про передачу комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "СПЕЦЖИТЛОФОНД" земельної ділянки для реконструкції гуртожитку під житловий будинок на вул. Рибальській, 8 у Печерському районі м. Києва"
--------------
Про приватизацію земельної ділянки гр. Ландара Миколи Михайловича, члена садівницького товариства "Суднобудівник" у Подільському районі м. Києва"
--------------
Про приватизацію земельної ділянки гр. Торгонського Миколи Семеновича, члена садівничого товариства "Тюльпан" у Подільському районі м. Києва"
--------------
Про поновлення Головному управлінню житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) договору оренди земельних ділянок для реконструкції житлового будинку та прибудови з влаштуванням мансард...
--------------
Про передачу Головному управлінню житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) земельних ділянок NN 49, 50 для будівництва житлових будинків (для забезпечення соціальним житлом черговикі...
--------------
Про передачу Головному управлінню житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) земельних ділянок NN 45, 46, 48 для будівництва житлових будинків (для забезпечення соціальним житлом черго...
--------------
Про передачу Головному управлінню житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) земельної ділянки для будівництва житлового будинку з підземним паркінгом на просп. Науки, 65 у Голосіївськ...
--------------
Про поновлення договору оренди земельної ділянки від 30.03.2004 N 72-6-00151 та продаж цієї земельної ділянки Акціонерному комерційному промислово-інвестиційному банку (закрите акціонерне товариство) для експлуатації та обслуговування будівлі банку н...
--------------
Про продаж земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "КЛАСИК" для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Михайла Грушевського, 30 у Печерсь..."
--------------
Про продаж земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Чумацький шлях" для будівництва, експлуатації та обслуговування культурно-торговельного комплексу на перетині вул. Березняківської та Дніпровської набережної у Дніпровському районі..."
--------------
Про передачу комунальному підприємству з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" земельної ділянки для реконструкції будівлі під адміністративний будинок на вул. Миколи Лебедєва, 14-а у Дніпровському районі м. Києва"
--------------
Про продаж земельної ділянки дочірньому підприємству товариства з обмеженою відповідальністю "АСТА" для експлуатації та обслуговування продовольчого магазину на вул. Гната Юри, 6 у Святошинському районі м. Києва"
--------------
Про продаж земельної ділянки приватному підприємству "ЕДЕЛЬВЕЙС ПЛЮС" для будівництва, експлуатації та обслуговування складу-магазину квіткової продукції на просп. Московському, 24-в в Оболонському районі м. Києва"
--------------
Про продаж земельної ділянки дочірньому підприємству товариства з обмеженою відповідальністю "АСТА" для експлуатації та обслуговування павільйону-кафе на вул. Гната Юри, 6-г у Святошинському районі м. Києва"
--------------
Про поновлення Головному управлінню житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) договору оренди земельної ділянки для реконструкції та комплексної забудови об'єктами офісно-торговельног...
--------------
Про затвердження Положення про особливості бухгалтерського обліку операцій інститутів спільного інвестування
--------------
Про затвердження Змін та доповнень до Положення про порядок проведення конкурсів з продажу пакетів акцій акціонерних товариств
--------------
Про внесення змін до постанови НКРЕ від 23.02.2005 N 122
--------------
Про надання земельних ділянок Дніпровській районній у м. Києві раді для будівництва, експлуатації та обслуговування бюветного комплексу на бульв. Перова, 10 у Дніпровському районі м. Києва
--------------
Про внесення змін до договору на право тимчасового користування землею (в тому числі на умовах оренди) від 10.06.97 N 76-5-00011
--------------
Про передачу виробничому кооперативу "ФОТОН" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування павільйону-кафе на вул. Нижній Вал, 13 у Подільському районі м. Києва"
--------------
Про передачу відкритому акціонерному товариству "УКРБУРВОД" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування виробничої бази на вул. Промисловій, 10 у Дарницькому районі м. Києва"
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "ДІЛЬМАР" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування торговельного павільйону на вул. Тулузи, 1-а у Святошинському районі м. Києва"
--------------
Про передачу гаражно-будівельному кооперативу "Березняки-2" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування багатоповерхового гаража на вул. Березняківській, 25 у Дніпровському районі м. Києва"
--------------
Про надання Державній митній службі України земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі на вул. Дегтярівській, 11 у Шевченківському районі м. Києва
--------------
Про надання та передачу Міністерству культури і туризму України земельних ділянок для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вул. Івана Франка, 19 у Шевченківському районі м. Києва
--------------
Про передачу Дарницькій районній у м. Києві раді земельної ділянки для будівництва соціально-побутового комплексу з магазином "Квіти" на ділянці 28 в 6-А мікрорайоні ж/м Позняки у Дарницькому районі м. Києва"
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "МАГАЗИН N 427" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування магазину продовольчих товарів на вул. Армійській, 15 у Голосіївському районі м. Києва"
--------------
Про передачу Дарницькій районній у м. Києві раді земельної ділянки для будівництва комплексу житлових будинків з об'єктами соціально-побутового призначення у 12-му кварталі мікрорайону Бортничі у Дарницькому районі м. Києва
--------------
Про передачу громадянину Башенку Олександру Борисовичу земельної ділянки для експлуатації та обслуговування допоміжної споруди адміністративного призначення на вул. Шовковичній, 42-44 у Печерському районі м. Києва
--------------
Про передачу кооперативу по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів "Борщагівський" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування гаражів на вул. Якова Качури, 1-а у Святошинському районі м. Києва"
--------------
Про передачу громадянам у приватну власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і спору
--------------
Про приватизацію земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд
--------------
Про приватизацію земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд
--------------
Про оформлення державному підприємству Спеціалізоване монтажне управління "Укркультмонтаж" права користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування виробничих будівель і споруд на вул. Медовій, 5 у Солом'янському районі м. Києва"
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Житлоспецбуд. Трест N 1" земельної ділянки для будівництва житлового будинку на вул. Академіка Туполєва, 17 у Святошинському районі м. Києва"
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Житлоспецбуд. Трест N 3" земельної ділянки для будівництва офісного центру на просп. Перемоги, 105 у Святошинському районі м. Києва"
--------------
Про приватизацію земельних ділянок у Оболонському районі м. Києва для ведення садівництва
--------------
Про передачу земельної ділянки релігійній громаді Української Православної Церкви парафії на честь Святих безсрібників Косьми та Даміана в Оболонському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування Православного храму на вул. Юрія К...
--------------
Про передачу комунальному підприємству з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" земельної ділянки для будівництва житлового будинку з паркінгом та благоустрою прибудинкової території у пров. Лікарняному, 16/4 у Дніпровському районі..."
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "ГОРОСКОП" земельної ділянки для обслуговування та експлуатації кафе з літнім майданчиком на вул. Сошенка, 1-а у Подільському районі м. Києва"
--------------
Про приватизацію земельних ділянок садівницького товариства "Дніпровське-1" Оболонського району м. Києва"
--------------
Про приватизацію земельних ділянок у Святошинському районі м. Києва для ведення садівництва
--------------
Про приватизацію земельних ділянок у Подільському районі м. Києва для ведення садівництва
--------------
Про приватизацію земельних ділянок у Дарницькому районі м. Києва для ведення садівництва
--------------
Про приватизацію земельних ділянок у Дарницькому районі м. Києва для ведення садівництва
--------------
Про приватизацію земельних ділянок у Дарницькому районі м. Києва для ведення садівництва
--------------
Про передачу комунальному підприємству "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дарницького району" м. Києва земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівель і споруд виробничої баз..."
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробничій фірмі "Стиль SV" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування виробничо-господарських будівель і споруд на вул. Академіка Туполєва, 19 у Святошинському районі м. Києва"
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Епіцентр К" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельного комплексу з продажу будівельних матеріалів та побутової техніки на перетині просп. Петра Григоренка та в..."
--------------
Про передачу кооперативу по будівництву та експлуатації колективних автостоянок Дніпровського району м. Києва "ВОСКРЕСЕНСЬКИЙ" земельних ділянок для експлуатації та обслуговування тимчасових відкритих автостоянок на вул. Курнатовського, 2 та вул. Рай..."
--------------
Про передачу суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Добровольській Нунє Мартунівні земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування кафе на вул. Олександра Сабурова, 20 у Деснянському районі м. Києва
--------------
Про передачу відкритому акціонерному товариству "Український нафтогазовий інститут" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівель і споруд інституту на просп. Академіка Палладіна, 44 у Святошинському районі м. Києва"
--------------
Про відмову у наданні малому приватному підприємству "Братерство" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельного ряду на просп. Юрія Гагаріна, 3 у Дніпровському районі м. Києва"
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "БУДІНДУСТРІЯ" земельної ділянки для будівництва, обслуговування та експлуатації складського комплексу у пров. Жмеринському у Святошинському районі м. Києва"
--------------
Про передачу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ВАЛЕНТИН-АС" для обслуговування та експлуатації виробничої будівлі на вул. Новопольовій, 99-а у Солом'янському районі м. Києва"
--------------
Про передачу Голосіївській районній у місті Києві раді земельних ділянок для будівництва бюветного комплексу на вул. Лісничій, 3 у Голосіївському районі м. Києва
--------------
Про оформлення права користування та надання земельної ділянки комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Оболонського району м. Києва для експлуатації та обслуговування виробничої бази на просп. Московському, 26-а у Оболонському районі...
--------------
Про передачу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ГЛОБАЛ-СЕРВІС" для реконструкції майнового комплексу під адміністративні будівлі з подальшою їх експлуатацією та обслуговуванням на вул. Боженка, 87 у Голосіївському районі м. Києва"
--------------
Про передачу акціонерному товариству "РОСИЧІ" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування стартового житлового будинку з об'єктами інфраструктури та паркінгом в межах проекту реконструкції будинків старої забудови кварталу на ву..."
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Терра+" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування виробничих нежитлових будинків на вул. Бережанській, 6-а та 6-б у Оболонському районі м. Києва"
--------------
Про передачу відкритому акціонерному товариству "Вторес" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування заготівельного пункту вторинної сировини на вул. Тимофія Шамрила, 6 у Шевченківському районі м. Києва"
--------------
Про внесення змін та доповнень до рішення Київради від 28.11.2004 N 132/292 "Про затвердження міської Міжгалузевої комплексної програми "Здоров'я киян" на 2003-2011 роки"
--------------
Про передачу суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Шапіро Антоніні Іванівні земельної ділянки для експлуатації та обслуговування шиномонтажного павільйону з благоустроєм прилеглої території на просп. Науки, 34 у Голосіївському районі м...
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Бінат ЛТД" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування продовольчого магазину з подальшою реконструкцією під продовольчий торговий центр на вул. Лебедєва-Кумача, 2 у Солом'янському районі..."
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Н-М" земельних ділянок для завершення будівництва та реконструкції експериментально-виробничого комбінату з подальшою експлуатацією та обслуговуванням оптово-торговельної бази з митним складом, су..."
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "УКРГАЗТЕХКОМПЛЕКС" земельної ділянки для завершення будівництва, експлуатації та обслуговування виробничого дослідно-експериментального корпусу на вул. Василя Верховинця, 12 у Святошинському район..."
--------------
Про відмову у передачі в оренду та продажі земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю "Науково-виробнича фірма "Укрспецсервіс" для будівництва, експлуатації та обслуговування автозаправних станцій на перетині вулиць Петра Дегтяренка та..."
--------------
Про передачу закритому акціонерному товариству "Старий Хрещатик" земельної ділянки для реставрації та реконструкції кварталу, обмеженого будинками NN 40-54 на вулиці Хрещатик, NN 2, 4 на бульв. Тараса Шевченка, NN 1, 3 на вул. Богдана Хмельницького у..."
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Універсам "Харків" та товариству з обмеженою відповідальністю "КСК" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування торговельного комплексу на вул. Архітектора Вербицького, 30 у Дарницькому р..."
--------------
Про передачу акціонерному товариству відкритого типу по будівництву, монтажу і експлуатації засобів телекомунікацій, радіо і телебачення "СВЕМОН", відкритому акціонерному товариству "СВЕМОН-ІНВЕСТ", відкритому акціонерному товариству "СВЕМОН-УКРБУДТЕ..."
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "РАВІС" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування сервісного центру по ремонту та обслуговуванню побутової радіоелектронної апаратури на вул. Райдужній, 25-б у Дніпровському районі м. Києва"
--------------
Про оформлення дитячому оздоровчому табору "Світанок" Державного управління справами земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівель і споруд табору на 17-му км Житомирського шосе у Святошинському районі м. Києва"
--------------
Про передачу Київській конференції церкви Адвентистів сьомого дня в Україні земельної ділянки для експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Мирослава Ірчана, 2 у Святошинському районі м. Києва
--------------
Про визнання таким, що втратило чинність, рішення Київської міської ради від 15.07.2004 N 411/1821 "Про припинення ТОВ "БІОНТ ЛТД" права оренди земельної ділянки на просп. Генерала Ватутіна у Деснянському районі м. Києва"
--------------
Про передачу земельних ділянок приватному підприємству "РІНОН" для обслуговування та експлуатації торговельно-складських приміщень і споруд на просп. Червонозоряному, 38 та на вул. Знам'янській, 45 у Солом'янському районі м. Києва"
--------------
Про передачу земельної ділянки північно-західному закритому акціонерному товариству "Вторкольормет" для експлуатації та обслуговування виробничих будівель і споруд на вул. Бакуніна, 3 у Солом'янському районі м. Києва"
--------------
Про передачу дочірньому підприємству "Укр-Фестіна" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування виробничої бази по ремонту та обслуговуванню автотранспорту на вул. Колекторній, 42-а у Дарницькому районі м. Києва"
--------------
Про затвердження заходів з виконання Програми "Українське вугілля" на 2005 рік та внесення змін у додатки 8, 9 і 10 до Програми"
--------------
Про внесення змін до постанови НКРЕ від 26.03.2003 N 255
--------------
Про визнання недійсним податкового повідомлення-рішення
--------------
Інструкція щодо обліку худоби у домашніх господарствах у сільських, селищних та міських радах, на території яких розташовані сільські населені пункти, за станом на 1 січня 2006 року
--------------
Інструкція обліковцям щодо перепису худоби у домашніх господарствах у міських населених пунктах за станом на 1 січня 2006 року
--------------
Про передачу земельної ділянки підприємству у формі товариства з обмеженою відповідальністю "РЕМОНТНИК" для будівництва, експлуатації та обслуговування виробничо-складської бази на вул. Деснянській, 28 у Деснянському районі м. Києв"
--------------
Про передачу Деснянській районній у м. Києві раді земельної ділянки для будівництва бюветного комплексу артезіанського водопостачання на вул. Миколи Закревського, 35-а у Деснянському районі м. Києва
--------------
Про передачу суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Делягіну Вадиму Володимировичу земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування майстерні по ремонту одягу на вул. Миколи Кибальчича, 18/21 у Дніпровському районі м. Києва
--------------
Про передачу земельної ділянки відкритому акціонерному товариству "Київсільелектро" для експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі на вул. Льва Толстого, 55-а у Голосіївському районі м. Києва"
--------------
Про передачу АТВТ, корпорації "Шахід Бахонар купер індастріз" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування офісних і складських приміщень у пров. Чугуївському, 21 у Солом'янському районі м.Києва"
--------------
Про надання Дарницькому дитячому будинку-інтернату земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівель і споруд дитячого будинку-інтернату на вул. Ялинковій, 58/60 у Дарницькому районі м. Києва
--------------
Про передачу громадянину Трофимовичу Миколі Михайловичу земельної ділянки для експлуатації та обслуговування виробничих будівель і споруд на вул. Будіндустрії, 8 у Голосіївському районі м. Києва
--------------
Про передачу відкритому акціонерному товариству "Вторес" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування заготівельного пункту вторинної сировини на вул. Василя Кучера, 1 у Святошинському районі м. Києва"
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "УКРПРОДПРОМТОРГ-компані" земельної ділянки для обслуговування та експлуатації продовольчого магазину на вул. Леніна, 25 у Деснянському районі м. Києва"
--------------
Про передачу відкритому акціонерному товариству "Гастроном" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративно-складських будівель та споруд на вул. Ольжича, 18/22 у Шевченківському районі м. Києва"
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю спільному українсько-кіпрському підприємству "МТІ" земельної ділянки для реконструкції виробничих будівель і споруд під адміністративно-складський комплекс з подальшою його експлуатацією та обслуго..."
--------------
Про передачу суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Бараневичу Юрію Руслановичу земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування будівлі адміністративного та громадського призначення на вул. Фізкультури, 28 у Голосіївсь...
--------------
Про передачу заритому акціонерному товариству "ЕНВІЛ" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі, складів та столярного цеху на вул. Семена Скляренка, 17 в Оболонському районі м. Києва"
--------------
Про передачу земельної ділянки відкритому акціонерному товариству "БУДІЗОЛЯЦІЯ-МАРКА" для експлуатації та обслуговування комплексу будівель і споруд виробничої бази на вул. Зрошувальній, 4 у Дарницькому районі м. Києва"
--------------
Про передачу закритому акціонерному товариству "Київська кондитерська фабрика ім. Карла Маркса" земельних ділянок для експлуатації та обслуговування комплексу будівель і споруд на просп. Науки, 1 у Голосіївському районі м.Києва"
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Лисогірка" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівель і споруд цілісного майнового комплексу на вул. Лисогірській, 6 у Голосіївському районі м. Києва"
--------------
Про передачу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ІНТЕГРАЛІНВЕСТ" для будівництва, експлуатації та обслуговування житлово-офісного комплексу у пров. Машинобудівному, 26 у Солом'янському районі м. Києва"
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Жемчужина-3" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування павільйону по продажу автомобілів на просп. Червонозоряному, 126-а у Голосіївському районі м. Києва"
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Маха-Україна" земельної ділянки для завершення будівництва, подальшої експлуатації та обслуговування станції діагностики автотранспортних засобів на вул. Електротехнічній, 45 у Деснянському районі..."
--------------
Про призупинення дії спеціальної санкції, застосованої до ТОВ "Кронос" (м. Алушта)"
--------------
Про призупинення дії спеціальної санкції, застосованої до ДП "Укррезерв" (м. Київ)"
--------------
Щодо затвердження протоколів біржових торгів на фондових біржах акціями ВАТ, створених в процесі приватизації
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Про присвоєння рангу державного службовця
--------------
Про призначення Л. Поречкіної заступником Міністра внутрішніх справ Україн
--------------
Про призначення О. Бєлова заступником Голови Служби безпеки України
--------------
Про звільнення Г. Педченка з посади командувача військ Південного оперативного командування
--------------
Про призначення А. Лагоди першим заступником Голови Державного департаменту України з питань виконання покарань
--------------
Про призначення Н. Глинської заступником Голови Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики
--------------
Про звільнення О. Шикалова з посади Голови Національного координаційного центру адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, та конверсії колишніх військових об'єктів
--------------
Про звільнення І. Савлова з посади заступника Голови Національного координаційного центру адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, та конверсії колишніх військових об'єктів
--------------
Про звільнення О. Павленка з посади заступника Голови Національного координаційного центру адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, та конверсії колишніх військових об'єктів
--------------
Про призначення Ю. Терещенка першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України - Головою Комітету з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю при Президентові України
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Про затвердження Положення про загальний відділ апарату Київської обласної державної адміністрації
--------------
Про затвердження проекту комплексного розвитку інженерно-транспортної інфраструктури мікрорайонів малоповерхової забудови с. Троєщина в Деснянському районі
--------------
Про організацію роботи із формування проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Києва на 2006 рік
--------------
Про затвердження Положення про порядок унесення інформації про фінансові установи - юридичні особи публічного права до Державного реєстру фінансових установ та внесення змін до розпорядження від 05.12.2003 N 152
--------------
Про дозвіл на тимчасове зайняття тротуару і проїзної частини вул. Гайцана біля будинку N 2 та тротуару на вул. Московській для перекладання інженерних мереж
--------------
Про фінансову підтримку Київської міської організації солдатських матерів у 2005 році
--------------
Про проведення Міжнародного фольклорного фестивалю "Країна мрій"
--------------
Про внесення змін до Порядку надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітними підприємницької діяльності
--------------
Про призупинення роботи трудового арбітражу по вирішенню колективного трудового спору між найманими працівниками цеху по ремонту та експлуатації каналізаційних мереж-1 управління каналізаційних сітей міського комунального виробничого підприємства "Дн..."
--------------
Про зняття з реєстрації другої, четвертої та п'ятої вимог у колективному трудовому спорі між найманими працівниками Олександрійської філії закритого акціонерного товариства "Енерговугілля" міста Олександрії Кіровоградської області та адміністрацією з..."
--------------
Про скасування розпоряджень Держфінпослуг від 13.01.2005 N 3303 та від 10.02.2005 N 3558
--------------
Про підготовку та відзначення 1000-річчя заснування м. Белза Львівської області
--------------
Про схвалення Концепції розвитку вугільної промисловості
--------------
Про внесення зміни до постанови НКРЕ від 21.02.2005 N 102
--------------
Про внесення змін до деяких постанов НКРЕ
--------------
Про дострокове припинення повноважень народного депутата України Ніколаєнка С.М.
--------------
Про дострокове припинення повноважень народного депутата України Турчинова О.В.
--------------
Про дострокове припинення повноважень народного депутата України Атрошенка В.А.
--------------
Про дострокове припинення повноважень народного депутата України Рябікіна П.Б.
--------------
Про дострокове припинення повноважень народного депутата України Поліщука М.Є.
--------------
Про дострокове припинення повноважень народного депутата України Жовтяка Є.Д.
--------------
Про дострокове припинення повноважень народного депутата України Івченка О.Г.
--------------
Про дострокове припинення повноважень народного депутата України Цушка В.П.
--------------
Про дострокове припинення повноважень народного депутата України Ткача Р.В.
--------------
Про дострокове припинення повноважень народного депутата України Пинзеника В.М.
--------------
Про дострокове припинення повноважень народного депутата України Жебрівського П.І.
--------------
Про дострокове припинення повноважень народного депутата України Іванова С.А.
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Про порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад в центральному апараті Головдержслужби
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо забезпечення у 2005 році надходження коштів від приватизації об'єктів регіональними відділеннями
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Про розподіл медикаментів для лікування хворих на онкогематологічні захворювання, закуплених у централізованому порядку у 2005 році
--------------
Про списання з бухгалтерського обліку кредиторської заборгованості, термін позовної давності якої минув
--------------
Про передачу радіологічного обладнання Чернігівському виробничо-технічному центру стандартизації і метрології "Облагростандарт"
--------------

| Головна сторінка |

 

інший список документів наступний список правових актів