Законодавство 2006 року

| зміст |
Сторінка 27

Про передачу спільному українсько-бельгійсько-ізраїльському підприємству "АРГО ТРЕЙДІНГ, ЛТД" (товариство з обмеженою відповідальністю) земельної ділянки для експлуатації та обслуговування складської бази на вул. Ямській, 34 - 36 у Голосіївському рай..."
--------------
Про передачу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Сучасні будівельні технології" для будівництва, експлуатації та обслуговування боулінг-центру на перетині вул. Будівельників та вул. Попудренка у Дніпровському районі м. Києва"
--------------
Про поновлення комунальному підприємству з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" договору оренди земельної ділянки для реконструкції житлового будинку з надбудовою та влаштуванням мансардного поверху на вул. Дмитрівській, 62/20 у ..."
--------------
Про видачу ліцензій на здійснення професійної діяльності на фондовому ринк
--------------
Про внесення змін до наказу Міністерства економіки України від 14.02.2006 N 102/51
--------------
Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Києва закінчених будівництвом об'єктів
--------------
Інформація про схвалення рішень директорів департаментів Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України
--------------
Про видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку
--------------
Про переоформлення ліцензії на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів
--------------
Про розробку та впровадження заходів щодо реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 20 лютого 2006 року N 182
--------------
Про удосконалення діяльності державної санітарно-епідеміологічної служби щодо надання висновків та документів
--------------
Про вдосконалення нормативно-правової бази та адаптацію законодавства України до Європейських стандартів в галузі трансплантації органів, тканин і клітин
--------------
Про додатковий розподіл медичного обладнання, закупленого за кошти державного бюджету 2005 року, передбачені на фінансування Державної програми КПКВ 2301290
--------------
Про поновлення договору оренди земельної ділянки від 19.07.2005 N 66-6-00282 та продаж цієї земельної ділянки приватному підприємству "ЛОЙД ТРАНС" для будівництва, експлуатації та обслуговування магазину з кафе на бульв. Перова, 12-а у Дніпровському ..."
--------------
Про продаж земельної ділянки приватному підприємству "ПРОМГАЗСЕРВІС" для будівництва, експлуатації та обслуговування пересувного газового пункту ємкістю до 5,0 куб. м для заправки газобалонних автомобілів скрапленим вуглеводистим газом на вул. Лугові..."
--------------
Про поновлення договору оренди земельної ділянки від 11.02.2005 N 85-6-00177 та продаж цієї земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "КОНТАКТ+ЕЛЕКТРО" для експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі на вул. Фрунзе, 60 (лі..."
--------------
Про поновлення Головному управлінню житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) договору оренди земельної ділянки для будівництва житлових будинків з об'єктами соцкультпобуту, офісними ...
--------------
Про передачу Головному управлінню житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) земельної ділянки для будівництва нежитлової будівлі на вул. Ярославській, 31-б та для прокладання інженерн...
--------------
Про поновлення Головному управлінню житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) договору оренди земельної ділянки для будівництва житлових будинків на перетині вул. Макіївської та пров....
--------------
Про визначення можливості застосування радіоелектронних засобів на території України
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Вікторія" земельної ділянки для реконструкції нежитлової будівлі під офісно-житловий комплекс з об'єктами соціально-побутового призначення та паркінгом на вул. Дегтярівській, 9, будівля 4, літ. "Л..."
--------------
Про нагородження Почесною грамотою та Грамотою Верховної Ради України
--------------
Про продаж земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "КЛО-2" для будівництва, експлуатації та обслуговування автосервісного комплексу (мийка, кафе, СТО) на просп. Миколи Бажана, 1-д у Дарницькому районі м. Києва"
--------------
Про Комісії Аудиторської палати України
--------------
Про затвердження Порядку передачі майна територіальної громади міста Києва в оренду, Методики розрахунку орендної плати за користування майном територіальної громади міста Києва, Типового договору про оренду майна територіальної громади міста Києва
--------------
Про видачу та переоформлення дозволів на використання номерного ресурсу
--------------
Про затвердження тарифів на транспортування природного газу розподільними трубопроводами та постачання природного газу за регульованим тарифом для ТОВ "Газовик"
--------------
Про стягнення коштів
--------------
Про деякі питання використання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади м. Києва та перебуває в управлінні Акціонерного товариства "Акціонерна енергопостачальна компанія "Київенерго"
--------------
Про надання та передачу Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу та житлових будівель спеціального призначення на вул. Львівській, 15 у Святошинсь...
--------------
Про визнання таким, що втратило чинність, рішення Київради від 23.12.2003 N 297/1172 "Про надання дозволу на знесення нежилого будинку на вулиці Бориса Грінченка, 3-а після завершення будівництва нового АТП Київради на вулиці Мельникова, 95 та прийня..."
--------------
Про внесення змін до рішення Київради від 29.04.2004 N 223/1433 "Про надання згоди Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику на передачу майна в безоплатне користування (позичку) Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі (чоловіч..."
--------------
Про розгляд протесту заступника прокурора м. Києва на пункт 1 рішення Київради від 06.10.2005 N 36/3500 "Про передачу в користування на умовах оренди нежилих приміщень, продовження термінів дії договорів оренди нежилих приміщень, надання дозволів на ..."
--------------
Про ротацію членів регіональних відділень Аудиторської палати України
--------------
Про розгляд проекту Постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України N 200 від 22.02.2006 "Про розміри плати за видачу, продовження строку дії, переоформлення, видачу дублікатів ліцензій на користування ..."
--------------
Про затвердження Програми удосконалення професійних знань аудиторів банків за 2006 рік
--------------
Про внесення змін до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів, які одноособово надають аудиторські послуги
--------------
Про окремі питання регулювання земельних відносин
--------------
Про внесення змін до рішення Київради від 27.12.2005 N 621/3082 "Про бюджет міста Києва на 2006 рік"
--------------
Про внесення змін до пункту 1 постанови НКРЕ від 10.01.2005 N 11
--------------
Про поточну плату за ліцензії на здійснення підприємницької діяльності в електро- та теплоенергетиці на IV квартал 2006 року
--------------
Про внесення змін до Плану діяльності Національної комісії регулювання електроенергетики України з підготовки проектів регуляторних актів на 2006 рік
--------------
Щодо затвердження на жовтень 2006 року вирівнювальних націнок (знижок) з розрахунку на 1 МВт.год відпущеної з ОРЕ електроенергії у розрізі території здійснення ліцензованої діяльності постачальників електричної енергії за регульованим тарифом
--------------
Про внесення змін до пункту 1 постанови НКРЕ від 22.06.2006 N 835
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Інкон-Юраудит" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування виробничо-господарських будівель і споруд на вул. Тверській, 6 у Печерському районі м. Києва"
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Інтер-Енерго Інвестмент" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельно-офісного центру на вул. Ізюмській, 7 у Голосіївському районі м. Києва"
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Зеленбудсервіс-К" земельної ділянки для благоустрою та озеленення території Олексіївського люнету між вул. Редутною та вул. Радіальною у Печерському районі м. Києва"
--------------
Про затвердження тарифів на виробництво теплової енергії для ТОВ "Східенерго"
--------------
Про продаж земельної ділянки суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Ваховському Олександру Георгійовичу для експлуатації та обслуговування магазину на вул. Березняківській, 36-ж у Дніпровському районі м. Києва
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "ЯРОСЛАВІВ ВАЛ" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування офісно-житлового комплексу на вул. Богдана Хмельницького, 21 у Шевченківському районі м. Києва"
--------------
Про передачу комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" земельної ділянки для реконструкції гуртожитку під житловий будинок на просп. Броварському, 89 у Деснянському районі м. Києва"
--------------
Про продаж земельної ділянки суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Остащенку Сергію Станіславовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування кафе-магазину на вул. Симиренка, 17-б у Святошинському районі м. Києва
--------------
Про передачу земельної ділянки відкритому акціонерному товариству "Завод дитячого харчування "САЛЮС" для будівництва та обслуговування житлового комплексу на вул. Полярній (в межах вулиць Петра Дегтяренка та Михайла Майорова) у Оболонському районі м...."
--------------
Про продаж земельної ділянки суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Покрещуку Миколі Олексійовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування кафе з літнім майданчиком на вул. Алма-Атинській, 109 у Дніпровському районі м. Києва
--------------
Про передачу відкритому акціонерному товариству "Київський ремонтно-механічний завод" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі майнового комплексу (літ. Ф) на вул. Гарматній, 6 у Солом'янському районі м. Києва"
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Інвестиційна компанія "ТЕРРА-ШВЕСТ" земельної ділянки для реконструкції, експлуатації та обслуговування адміністративно-офісного будинку на вул. Тургенєвській, 27 у Шевченківському районі м. Києва"
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Реабілітаційний центр "Відродження" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування багатоповерхового житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського обслуговування, то..."
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Іліон" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування багатоповерхового житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського обслуговування, торгівлі, підземним паркінгом, ..."
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Культурний центр "Лаконіт" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування виробничо-господарських будівель і споруд на вул. Предславинській, 39 у Печерському районі м. Києва"
--------------
Про передачу земельної ділянки товариству індивідуальних забудовників "Десенка" для будівництва житлових будинків котеджного типу з об'єктами соціально-побутового призначення між с. Троєщина та р. Десенка у Деснянському районі м. Києва"
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "АВТОШИК" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування станції технічного обслуговування на вул. Бориспільській, 7-г у Дарницькому районі м. Києва"
--------------
Про продаж земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ТОРГ-АЛЬЯНС" для будівництва, експлуатації та обслуговування готельно-офісного центру на вул. Госпітальній, 2-в у Печерському районі м. Києва"
--------------
Про передачу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ПАЛЬМІРА-СХІД" для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельного центру на вул. Командарма Уборевича у Святошинському районі м. Києва"
--------------
Про передачу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ТЕРЕМОК" для експлуатації та обслуговування закладу громадського харчування на вул. Терещенківській, 10 у Шевченківському районі м. Києва"
--------------
Про внесення змін та доповнень до Тимчасового порядку набуття права на землю на конкурентних засадах в місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 N 810/3385
--------------
Про продаж земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю ФІРМІ "РОСТИСЛАВА" для реконструкції, експлуатації та обслуговування кафе на вул. Межигірській, 15/35 у Подільському районі м. Києва"
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "ПАТРА" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування офісного центру на просп. Московському, 8 в Оболонському районі м. Києва"
--------------
Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу за нерегульованим тарифом, виданої ТОВ "Фірма "Альтаір"
--------------
Про продовження терміну дії ліцензій на постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, виданих ТОВ НВФ "ДНІПРОТЕХСЕРВІС" та ЗАТ "ВОЗКО"
--------------
Про видачу ліцензій на постачання природного газу за нерегульованим тарифом ТОВ "ФІРМА ТІТАН XXI", ТОВ "РОСТХОЛДІНГ" та ТОВ "ЕКОПРОГРЕС"
--------------
Про затвердження тарифу на відпуск електричної енергії для ДП "Кримські генеруючі системи" на жовтень-грудень 2006 року"
--------------
Про анулювання ліцензії на постачання природного газу за нерегульованим тарифом ТОВ "РОСУКРОЙЛ"
--------------
Про видачу ліцензії на постачання природного газу за нерегульованим тарифом ТОВ "РОСУКРОЙЛ"
--------------
Про передачу комунальному підприємству з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" земельної ділянки для будівництва житлового будинку з підземним паркінгом та об'єктами соціально-культурного побуту на вул. Петра Радченка, 27 (Кадетсь..."
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "АПЛ-ГРУП" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського обслуговування та підземним паркінгом у пров. Ярославському, 1..."
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Промбуд" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. Ямській,..."
--------------
Про передачу дочірньому підприємству з іноземними інвестиціями "Барквуд" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування нежитлового будинку, одночасної реконструкції з надбудовою нежитлового будинку та подальшого об'єднання їх в од..."
--------------
Про передачу державному територіально-галузевому об'єднанню "Південно-Західна залізниця" земельної ділянки для будівництва житлового будинку та підземного паркінгу на вул. Привокзальній, 10-а у Дарницькому районі м. Києва"
--------------
Про внесення змін до рішень Київради від 12.02.2004 N 36/1246 та від 18.03.2004 N 100/1310 з питань приватизації
--------------
Про соціальний захист населення міста Києва в умовах запровадження економічно обґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги
--------------
Про створення Головного управління з питань реклами виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
--------------
Про поновлення Демішкана В.Ф. на посаді Голови Державної служби автомобільних доріг України
--------------
Про доповнення додатка 12 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2005 р. N 1304
--------------
Про передачу гр. Литовченко Наталії Іванівні у приватну власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва на хуторі Редьки, 10-в в Оболонському районі м. Києва
--------------
Про звільнення Болтівець Т.А. з посади начальника Управління адміністративної реформи Секретаріату Кабінету Міністрів України
--------------
Про алгоритм перерахувань коштів на жовтень 2006 року
--------------
Про продаж земельної ділянки приватному підприємству "МАРИВО" для реконструкції, експлуатації та обслуговування торговельного павільйону на Харківському шосе, 144-г у Дарницькому районі м. Києва"
--------------
Про затвердження тарифів на виробництво теплової енергії для ДП "Кримські генеруючі системи"
--------------
Про затвердження тарифу на виробництво теплової енергії для ЗАТ "Теплогенерація"
--------------
Про затвердження тарифів на виробництво теплової енергії для ДП "Сєвєродонецька ТЕЦ"
--------------
Про затвердження тарифів на виробництво теплової енергії для ДП "Лисичанська ТЕЦ"
--------------
Про затвердження тарифів на виробництво теплової енергії для ВАТ "Дніпродзержинська ТЕЦ"
--------------
Національна комісія регулювання електроенергетики України Постанова
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання сертифіката суб'єкта оціночної діяльності від 21.10.2005 N 4288/05
--------------
Про реєстрацію колективного трудового спору між найманими працівниками теплового району комунального підприємства "Жовтоводськтепломережа" міста Жовті Води Дніпропетровської області та виконавчим комітетом Жовтоводської міської ради Дніпропетровської..."
--------------
Про призначення іменних академічних стипендій студентам вищих навчальних закладів Мінагрополітики України на перший семестр 2006/07 навчального року
--------------
Про розробку заходів з вирішення проблем регіонів
--------------
Про затвердження Положення про управління промисловості, транспорту і зв'язку Київської обласної державної адміністрації
--------------
Щодо контролю за повнотою та достовірністю інформації, що міститься у електронних копіях письмових митних декларацій, зобов'язань про транзит чи про доставку транспортних засобів та відміток до них
--------------
Про вимоги до санітарного одягу продавців
--------------
Про порядок надання податкової соціальної пільги
--------------
Про класифікацію товару згідно з УКТЗЕД
--------------
Про розгляд листа
--------------
Про втрачені книжки МДП
--------------
Про офіційні (облікові) курси банківських металів
--------------
Про офіційний курс гривні до іноземних валют
--------------
Про створення робочої групи з проведення перевірки законності використання розпайованих земель та майна в процесі господарської діяльності підприємства з іноземними інвестиціями "Аграрпродукти Вільд Україна"
--------------
Про сертифікати відповідності
--------------
Про надання довідкової інформації
--------------
Про перелік підприємств, які отримали ліцензії
--------------
Про заборону ввезення на митну територію України продукції ветеринарного походження
--------------
Про виділення насіння сільськогосподарських рослин сільгосптоваровиробникам Волинської області
--------------
Про затвердження зміни до Статуту Харківського державного медичного університету
--------------
Про переоформлення ліцензії на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку
--------------
Про затвердження рішення Головної акредитаційної комісії МОЗ України
--------------
Про забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27 липня 2006 року N 1017
--------------
Про нагородження орденом "За заслуги"
--------------
Про продовження повноважень арбітрів Національної служби посередництва і примирення
--------------
Про внесення змін до наказу Фонду від 14.08.2006 N 1267
--------------
Головне управління державної служби України, Служба безпеки України Наказ
--------------
Про безліцензійну діяльність ТОВ "Підприємство "Кабельне телебачення", м. Вінниця"
--------------
Про видачу Державній організації "Севастопольська регіональна державна телерадіокомпанія", м. Севастополь АР Крим, ліцензії на проводове мовлення"
--------------
Про видачу ТзОВ "Телекомпанія "БЕРЕГ-ТВ", с. Мала Бийгань Берегівського району Закарпатської області, ліцензії провайдера програмної послуги"
--------------
Про продовження МПП "ТРК "Екран", м. Красноперекопськ, АР Крим, терміну дії ліцензії на ефірне мовлення (НР N 1242 від 11.11.2003 року)"
--------------
Про видачу ТзОВ "ТІСА", м. Київ, ліцензії провайдера програмної послуги"
--------------
Про зміст бланка ліцензії на мовлення та бланка ліцензії провайдера програмної послуги
--------------
Про видачу ТзОВ "Диво Плюс", м. Чоп Закарпатської області, ліцензії провайдера програмної послуги"
--------------
Про рішення Київського районного суду м. Харкова по справі N 2-9645/05/01 від 15 грудня 2005 року
--------------
Про результати перевірки ТОВ "Вінницька ТРК "КТБ-Мелодія", м. Вінниця (НР N 000827 від 05.11.98 року)"
--------------
Щодо анулювання сертифіката суб'єкта оціночної діяльності від 15.02.2006 N 4601/06
--------------
Про надання переліку
--------------
Про результати повторної перевірки ТОВ Незалежна телерадіокомпанія "ІРТА", м. Луганськ (НР N 2238 від 24.06.2005 року)"
--------------
Про продовження Донецькій ОДТРК, м. Донецьк, терміну дії ліцензії на ефірне мовлення (НР N 0090 від 15.11.2001 року)
--------------
Щодо закриття комерційних операцій
--------------
Щодо внесення змін у Тарифному керівництві
--------------
Про заборону реалізації та застосування лікарського засобу НІЗОРАЛ
--------------
Про заборону, зберігання та застосування лікарського засобу ШИПШИНИ
--------------
Щодо надання роз'яснень
--------------
Щодо надання роз'яснень
--------------
Щодо Угоди між Урядом України та Союзним Урядом Союзної Республіки Югославія про торгівлю та економічне співробітництво
--------------
Про відкликання роз'яснення Державної митної служби України та Адміністрації Державної прикордонної служби України від 26.12.05 N 11/1-10/16595, N 231/21662
--------------
Про втрату чинності заборони ввезення в Україну птиці, сировини та продукції з неї з території Швеції
--------------
Про переоформлення ТОВ "ТРК "Дністер", м. Львів, ліцензії провайдера програмної послуги (НР N 2497 від 31.01.2006 року)"
--------------
Про продовження ТОВ НТРК "ІРТА", м. Луганськ, терміну дії ліцензії на ефірне мовлення (НР N 2238 від 24.06.2005 року)"
--------------
Про стягнення коштів
--------------
Щодо надання преференційної поправки підприємствам громадських організацій інвалідів та підприємствам, де кількість інвалідів, які мають там основне місце роботи, становить не менше 50 відсотків від середньооблікової чисельності штатних працівників о...
--------------
Про підсумки проведення III етапу Всеукраїнської студентської олімпіади та відрядження команди України на 31-у Міжнародну студентську олімпіаду з програмування 2006 року
--------------
Про розподіл лікарських засобів та виробів медичного призначення для лікування хворих на онкогематологічні захворювання, закуплених у централізованому порядку у 2006 році
--------------
Щодо анулювання сертифіката суб'єкта оціночної діяльності від 27.09.2005 N 4207/05
--------------
Про розподіл лікарських засобів та виробів медичного призначення для лікування хворих на онкологічні захворювання, закуплених у централізованому порядку у 2006 році
--------------
Про створення аналітично-інформаційного підрозділу з реструктуризації гірничих підприємств Мінвуглепрому України
--------------
Про встановлення завдання з видобутку і відвантаження вугілля на ТЕС на вересень і IV квартал 2006 року
--------------
Про затвердження Порядку справляння податку на додану вартість під час митного оформлення товарів, імпортованих на митну територію України
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Про припинення діяльності Державного підприємства "Українська державна компанія з реструктуризації підприємств вугільної промисловості"
--------------
Щодо правонаступництва приватного підприємства "Український центр врегулювання эбитків "ЛАДЕН-Авто"
--------------
Про вступ ЦОМП до НСМЕП
--------------
Щодо анулювання сертифіката суб'єкта оціночної діяльності від 09.03.2005 N 3045/05
--------------
Щодо надання роз'яснень
--------------
Про набрання чинності постановою Правління Національного банку України від 21.08.2006 N 329 "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України"
--------------
Щодо експертних цін на природне каміння та вироби з нього
--------------
Щодо затвердження на жовтень 2006 року сум коригування платежів за електроенергію, куповану на Оптовому ринку електроенергії України на території здійснення ліцензованої діяльності постачальників електричної енергії за регульованим тарифом
--------------
Про офіційні (облікові) курси банківських металів
--------------
Про затвердження Положення про регулювання Національним банком України ліквідності банків України
--------------
Про утворення робочої групи з вирішення питань по залученню зовнішніх інвестицій та кредитних ресурсів на розвиток м. Києва
--------------
Про присудження Київської обласної премії за заслуги в галузі освіти
--------------
Щодо надання роз'яснення окремих питань, пов'язаних із здійсненням контролю за виконанням умов зняття, збереження і використання родючого шару ґрунту
--------------
Щодо надання роз'яснення стосовно оподаткування прибутку підприємств
--------------
Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів
--------------
Про видачу ліцензій на здійснення професійної діяльності на фондовому ринк
--------------
Про видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку
--------------
Про порушників законодавчо встановлених термінів розрахунків за експортними, імпортними та лізинговими операціями
--------------
Гарантійна угода (Другий проект розвитку експорту) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку
--------------
Меморандум про партнерство між Міністерством аграрної політики України та громадськими професійними об'єднаннями, які діють на ринку зерна
--------------
Про створення комісії з питань вивчення стану збагачувальних фабрик та шламо-, мулонакопичувачів
--------------
Про застосування міжнародних договорів про уникнення подвійного оподаткування
--------------
Угода про позику (Другий проект розвитку експорту) між Міжнародним банком реконструкції та розвитку та відкритим акціонерним товариством "Державний експортно-імпортний банк України"
--------------
Про зняття з реєстрації третьої вимоги у колективному трудовому спорі між найманими працівниками технічної групи Вінницької регіональної міжвідомчої експертної комісії по встановленню причинного зв'язку хвороб, інвалідності і смерті з дією іонізуючог...
--------------
Про призначення Б. Буци Радником Президента України
--------------
Про призначення О. Рибачука Радником Президента України
--------------
Про вирішення фінансових питань
--------------
Про виділення коштів для лікування за кордоном Савича Павла Миколайовича
--------------
Про зняття з реєстрації колективного трудового спору між найманими працівниками відділення медичної реабілітаційної допомоги Міжрегіонального центру професійної, медико-фізичної та соціальної реабілітації інвалідів міста Луганська та директором Міжре...
--------------
Про видачу ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку
--------------
Про анулювання копії ліцензії на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку
--------------
Про видачу ліцензій на провадження господарської діяльності з оптової, роздрібної торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин)
--------------
Щодо анулювання сертифіката суб'єкта оціночної діяльності від 27.11.2003 N 2244/03
--------------
Пояснення щодо деяких питань, пов'язаних із застосуванням нормативно-правових актів стосовно державних закупівель
--------------
Щодо анулювання сертифіката суб'єкта оціночної діяльності від 28.09.2004 N 2772/04
--------------
Щодо надання роз'яснень
--------------
Щодо обкладення податком сум компенсації вартості оренди житла працівником
--------------
Про внесення доповнень до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 04.09.2006 N 1322
--------------
Про затвердження уточненого плану розміщення акцій ВАТ "Родон" (код за ЄДРПОУ 14313518)"
--------------
Щодо анулювання сертифіката суб'єкта оціночної діяльності від 14.09.2004 N 2746/04
--------------
Про зміни у складі державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації)
--------------
Про внесення змін до Положення про навчальний центр при установі виконання покарань
--------------
Щодо анулювання сертифіката суб'єкта оціночної діяльності від 02.11.2005 N 4315/05
--------------
Про відповідність пайового венчурного інвестиційного фонду "Альфа-К" недиверсифікованого виду закритого типу ТОВ "Компанія з управління активами "ЕКОСОРБ ІНВЕСТ" щодо мінімального обсягу активів ІСІ"
--------------
Про відповідність пайового венчурного інвестиційного фонду "Мега-Інвест" недиверсифікованого виду закритого типу ТОВ "Спеціалізована інвестиційно-будівельна компанія з управління активами "Укрсоц-нерухомість" щодо мінімального обсягу активів ІСІ"
--------------
Про стан реалізації державної політики у сфері ліцензування
--------------
Про стан впровадження Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності"
--------------
Щодо організації бухгалтерського обліку і забезпечення фіксування фактів здійснення всіх господарських операцій в первинних документах
--------------
Про призначення стипендій Президента України для призерів і учасників всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів у 2006 році
--------------
Про визнання права власності на майно, зобов'язання вчинити дії та визнання договорів недійсними
--------------
Про затвердження Порядку продажу у 2006 році земельних ділянок державної власності, на яких розташовані об'єкти, що підлягають приватизації
--------------
Про спростування недостовірної інформації
--------------
Про визнання договору недійсним
--------------
Щодо включення до валових витрат платника податку витрат зі страхування власного заставного майна на користь кредитора
--------------
Щодо плати за землю
--------------
Про внесення змін до постанови НКРЕ від 31.08.2006 N 1155
--------------
Про внесення змін до постанови НКРЕ від 06.06.2005 N 421
--------------
Про продовження дії постанови НКРЕ від 17.05.2002 N 493
--------------
Про внесення змін до постанови НКРЕ від 29.09.2003 N 963
--------------
Щодо обмеження перевезень
--------------
Інформація про схвалення рішень директорів департаментів Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України
--------------
Про реєстрацію Статуту месіянської релігійної громади "Лехаїм бе Єшуа" ("Життя в Єшуа") у Печерському районі м. Києва"
--------------
Про затвердження Плану заходів щодо обговорення Універсалу національної єдності та моніторингу і контролю за виконанням його положень
--------------
Про склад конкурсної комісії по відбору проектів для фінансово-кредитної підтримки суб'єктів господарювання в м. Києві
--------------
Про проведення перевірки паркувальних майданчиків і стоянок м. Києва
--------------
Про зняття з реєстрації другої вимоги у колективному трудовому спорі між найманими працівниками відокремленого підрозділу "Шахта імені Артема" державного підприємства "Луганськвугілля" міста Артемівська Перевальського району Луганської області та ген..."
--------------
Про фінансову підтримку Київської організації жінок-інвалідів "Донна" у 2006 році"
--------------
Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги з нагоди відзначення Дня ветерана у 2006 році
--------------
Про затвердження додаткового розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях
--------------
Про офіційний курс гривні до іноземних валют
--------------
Щодо затвердження на жовтень 2006 року роздрібних тарифів на електроенергію з урахуванням граничних рівнів тарифів при поступовому переході до формування єдиних роздрібних тарифів для споживачів на території України
--------------
Про внесення змін у додаток 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 26 лютого 2000 р. N 403
--------------
Про застосування спеціальної санкції - індивідуального режиму ліцензування зовнішньоекономічної діяльності до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України
--------------
Про внесення змін до штатного розпису Центральної виборчої комісії
--------------
Про звільнення І. Геращенко з посади Прес-секретаря Президента України
--------------
Про офіційний курс гривні до іноземних валют
--------------
Про призначення Качурової Л.В. начальником Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
--------------
Про систему інформаційної роботи в Міністерстві вугільної промисловості України
--------------
Про першочергові заходи і вирішення проблем студентських гуртожитків
--------------
Методичні рекомендації щодо Порядку зупинення фінансової операції, якщо її учасником або вигодоодержувачем за нею є особа, яку включено до переліку осіб, пов'язаних із здійсненням терористичної діяльності, суб'єктами первинного фінансового моніторинг...
--------------
Про переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку
--------------
Про внесення змін до Положення про порядок видачі банкам банківських ліцензій, письмових дозволів та ліцензій на виконання окремих операцій
--------------
Про присвоєння Є. Пронюку звання Герой України
--------------
Про звільнення голови місцевого загального суду
--------------
Про відкликання листа
--------------
Про забезпечення здійснення контролю Президента України за діяльністю Служби безпеки України
--------------
Про тимчасову заборону та застосування лікарського засобу КАВІНТОН
--------------
Про заборону реалізації та застосування лікарського засобу СОЛЬВЕНЦІЙ
--------------
Щодо видачі готівкових грошових коштів під звіт на відрядження
--------------
Стосовно обмежень, встановлених пунктом 15 Перехідних положень Земельного кодексу України
--------------
Про призначення М. Поліщука Радником Президента України
--------------
Про призначення П. Ігнатенка Радником Президента України
--------------
Питання наглядових рад відкритого акціонерного товариства "Державний ощадний банк України" та відкритого акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України"
--------------
Заява N 43025/04, яку подав Олександр Францевич Рінгіс проти України
--------------
Про прогноз показників зведеного бюджету України за основними видами доходів, видатків і фінансування на 2008-2010 роки
--------------
Про призначення Фоменко К.О. заступником Міністра транспорту та зв'язку України
--------------
Про введення додатково посади заступника Міністра транспорту та зв'язку України
--------------
Про перерахування коштів
--------------
Стосовно обмежень, встановлених пунктом 15 Перехідних положень Земельного кодексу України, щодо використання земель сільськогосподарського призначення
--------------
Про застосування спеціальної санкції - індивідуального режиму ліцензування зовнішньоекономічної діяльності до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України
--------------
Про застосування спеціальної санкції - індивідуального режиму ліцензування зовнішньоекономічної діяльності на території України до іноземних суб'єктів господарської діяльності
--------------
Про реорганізацію вантажно-транспортної системи вугільної галузі
--------------
Про впорядкування роботи з розгляду звернень щодо експериментального будівництва
--------------
Про внесення зміни до наказу Держмитслужби від 24.01.06 N 49
--------------
Про внесення доповнень до додатку N 1 до наказу Мінвуглепрому від 14.11.05 N 27
--------------
Про надання матеріальної допомоги
--------------
Про затвердження та надання чинності нормативному документу "Порядок прийняття в експлуатацію об'єктів магістральних і міждержавних електричних мереж напругою 220 - 750 кВ і об'єктів їх інфраструктури після модернізації, реконструкції та будівництва"
--------------
Про передачу житлового будинку з інженерними мережами ДП "ДонОРГРЕС" до комунальної власності Горлівської міської ради"
--------------
Про скасування наказу Мінпаливенерго від 10 липня 2006 р. N 238
--------------
Про затвердження складу робочих груп з питань координації робіт в історичних ареалах та охоронних зонах об'єктів, включених до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО
--------------
Про утворення Міжвідомчої конкурсної комісії з відбору інвестиційних проектів, спрямованих на реалізацію інноваційного продукту і (або) інноваційної продукції у сфері промисловості, у тому числі вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу
--------------
Про затвердження протоколів біржових торгів на фондових біржах акціями ВАТ, створених у процесі приватизації
--------------
Про результати перевірки окремих питань фінансово-господарської діяльності ДП "Ровенькиантрацит" за період з 01.01.2004 по 31.06.2006"
--------------
Про співробітництво Міністерства вугільної промисловості України з Верховною Радою України
--------------
Про створення Громадської ради при Міністерстві вугільної промисловості України
--------------
Про тимчасове зупинення дії спеціальної санкції, застосованої до ТОВ "БМК Планета-Міст" (м. Київ)"
--------------
Про скасування спеціальних санкцій, що застосовані до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України
--------------
Про затвердження протоколів біржових торгів на фондових біржах акціями ВАТ, створених у процесі приватизації
--------------
Про затвердження протоколів біржових торгів на фондових біржах акціями ВАТ, створених у процесі приватизації
--------------
Про затвердження протоколів біржових торгів на фондових біржах акціями ВАТ, створених у процесі приватизації
--------------
Про зняття з продажу на Київській міжнародній фондовій біржі пакета акцій ВАТ "Випробувальний центр "Тест"
--------------
Щодо поновлення дії кваліфікаційних свідоцтв оцінювачів
--------------
Про тимчасове зупинення дії спеціальної санкції, застосованої до ТОВ "Азовська нафтова компанія" (Донецька область)"
--------------
Про скасування спеціальних санкцій, що застосовані до іноземних суб'єктів господарської діяльності
--------------
Про вдосконалення мережі професійно-технічних навчальних закладів Чернігівської області
--------------
Щодо приведення нормативно-правових актів у відповідність до законодавства
--------------
Про проведення фінальних етапів Всеукраїнських турнірів юних математиків, хіміків, біологів, географів, економістів, правознавців, винахідників і раціоналізаторів, фізиків
--------------
Про анулювання ліцензії на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку
--------------
Про введення в обіг ювілейних монет "Михайло Грушевський"
--------------
Про внесення змін до наказу Мінекономіки від 17.04.2000 N 50
--------------
Щодо надання роз'яснень
--------------
Про поширення обмежень щодо відчуження землі, установлених п. 15 Перехідних положень Земельного кодексу, на особисті селянські господарства
--------------
Про реєстрацію колективного трудового спору між найманими працівниками відкритого акціонерного товариства "Спартак" міста Суми та головою правління відкритого акціонерного товариства "Спартак" міста Суми"
--------------
Угода між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Болгарія про співробітництво з прикордонних питань
--------------
Про присвоєння В. Гюлямєр'янцю почесного звання "Заслужений лікар України"
--------------
Про офіційні (облікові) курси банківських металів
--------------
Щодо застосування спеціальної санкції
--------------
Про внесення зміни до Указу Президента України від 28 лютого 2005 року N 384
--------------
Про інформацію Мінекономіки
--------------
Щодо внесення змін до реєстру товарів, що містять об'єкти права інтелектуальної власності
--------------
Про реалізацію пам'ятних монет із дорогоцінних металів
--------------
Щодо скарги на постанову про накладення адміністративного стягнення
--------------
Щодо роз'яснення норм валютного законодавства
--------------
Про присвоєння почесного звання "Заслужений вчитель України" переможцям Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2006"
--------------
Про двосторонні угоди про повітряне сполучення
--------------
Щодо права застрахованої особи (іноземця) на отримання допомоги при народженні дитини та по догляду за дитиною
--------------
Стосовно реєстрації представництв нерезидентів в Україні
--------------
Про застосування спеціальної санкції - тимчасового зупинення зовнішньоекономічної діяльності на території України до іноземних суб'єктів господарської діяльності
--------------
Про перелік об'єктів, що підлягають приватизації
--------------
Про першочергові заходи і вирішення проблем студентських гуртожитків
--------------
Про уповноваження на представництво інтересів Кабінету Міністрів України в колективному трудовому спорі між Федерацією професійних спілок України та Кабінетом Міністрів України
--------------
Про призначення судді
--------------
Про переведення суддів
--------------

| Головна сторінка |

 

інший список документів наступний список правових актів