Законодавство 2006 року

| зміст |
Сторінка 84

Про внесення змін до складу окружних виборчих комісій, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 24 січня 2006 року N 259 "Про утворення окружних виборчих комісій територіальних виборчих округів з виборів народних депутатів України 26..."
--------------
Про визначення професії "аудитор" та встановлення єдиної практики внесення запису до трудової книжки працівника аудиторської фірми (аудитора)"
--------------
Про внесення змін та доповнень до Інструкції про порядок розгляду звернень (заяв, скарг тощо), що надходять до Аудиторської палати України
--------------
Про створення умов та сприяння проведенню вільних і прозорих виборів 26 березня 2006 року
--------------
Про надання дозволу комунальному підприємству "Київкультурасервіс" на списання транспортних засобів"
--------------
Про внесення змін до рішень Київради від 12.02.2004 N 36/1246 та від 18.03.2004 N 100/1310 з питань приватизації
--------------
Про скасування реєстрації кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку Політичної партії України "Партія політики ПУТІНА"
--------------
Про внесення змін до постанови НКРЕ від 29.09.2003 N 963
--------------
Про спонукання передати майно
--------------
Про стягнення коштів
--------------
Про визнання недійсною угоди та повернення переданого в оренду майна
--------------
Про стягнення коштів
--------------
Про спонукання до виконання певних дій
--------------
Про визнання договору купівлі-продажу недійсним
--------------
Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань державної підтримки вугільної галузі
--------------
Про стягнення коштів
--------------
Про визнання недійсним договору
--------------
Про утворення закордонних виборчих дільниць з виборів народних депутатів України 26 березня 2006 року
--------------
Про реєстрацію уповноважених осіб політичної партії "Вперед, Україно!" в територіальних виборчих округах з виборів народних депутатів України 26 березня 2006 року"
--------------
Про скасування реєстрації кандидата в народні депутати України Кільчицького В.Ф., включеного до виборчого списку виборчого блоку "Блок Юрія Кармазіна"
--------------
Про скасування реєстрації кандидата в народні депутати України Регешука В.О., включеного до виборчого списку Селянської партії України
--------------
Про анулювання ліцензії на право здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, виданої Закритому акціонерному товариству "Укрнафтосервіс"
--------------
Про продовження терміну дії ліцензії на постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, виданої ТОВ "Торговий дім "ГазЕнерго"
--------------
Про видачу ліцензії на виробництво електричної енергії ТОВ "СКБ СУХІНА"
--------------
Щодо внесення зміни до постанови НКРЕ від 30.12.2005 N 1278
--------------
Про надання дозволу комунальному підприємству "Київське комунальне автотранспортне підприємство N 2737" на списання автотранспортних засобів"
--------------
Про дозвіл комунальному підприємству "Генеральна дирекція Київської міської ради з обслуговування іноземних представництв" на продаж машино-місць"
--------------
Про звільнення Т. Прокопенко з посади керівника секретаріату Національної ради соціального партнерства
--------------
Про присвоєння рангу державного службовця
--------------
Про внесення змін до Положення про Головне управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
--------------
Про продаж земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "КОВЧЕГ" для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу з паркінгом на вул. Червоноармійській, 93 у Печерському районі м. Києва"
--------------
Про внесення змін до рішення Київради від 29.06.2000 N 218/939 "Про згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва відомчих житлових будинків, зовнішніх інженерних мереж та об'єктів комунального призначення"
--------------
Про продаж земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ЛВ-Холдинг" для будівництва, експлуатації та обслуговування об'єктів житлового, громадського, торговельно-розважального та готельного комплексу з паркінгом на вул. Микільсько-Слобі..."
--------------
Про продаж земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Майк" для будівництва (зі збереженням зеленої зони), експлуатації та обслуговування готельно-офісного комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського обслуговування т..."
--------------
Про продаж земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ТЕРРА КАПІТАЛ" для будівництва, експлуатації та обслуговування водно-спортивної бази, спортивно-оздоровчого та реабілітаційного центру з вуличними дитячими та спортивними майданчик..."
--------------
Про внесення змін до рішення Київради від 10.07.2003 N 584/744 "Про затвердження Положень про головні управління, управління та інші структурні підрозділи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)"
--------------
Про надання згоди на продовження регіональним відділенням Фонду державного майна України по місту Києву строку завершення будівництва об'єкта незавершеного будівництва - підземних гаражів на Харківському шосе, 49 у Дарницькому районі м. Києва
--------------
Про відмову в наданні земельної ділянки
--------------
Про приватизацію земельних ділянок у Дарницькому районі м. Києва для ведення садівництва
--------------
Про внесення змін до рішення Київради від 27.12.2005 N 621/3082 "Про бюджет міста Києва на 2006 рік"
--------------
Про рекомендації щодо умов оплати праці посадових осіб органів самоорганізації населення у м. Києві
--------------
Про приватизацію земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд
--------------
Про приватизацію земельних ділянок садівного товариства "Фронтовик" на вул. Дніпроводській, 100 в Оболонському районі м. Києва"
--------------
Про затвердження Програми зміцнення матеріально-технічної бази протитуберкульозних закладів міста Києва до 2011 року
--------------
Про приватизацію земельної ділянки гр. Цупко Тамари Андріївни, члена садівницького товариства "Дніпро" у Святошинському районі м. Києва"
--------------
Про внесення змін до рішення Київради від 27.12.2001 N 208/1642 з питань формування комунальної власності міста Києва
--------------
Про передачу громадянам у приватну власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і спору
--------------
Про внесення змін до пункту 2 рішення Київської міської ради від 14.03.2002 N 299/1733 "Про оформлення права користування земельними ділянками"
--------------
Про внесення змін до рішення Київради від 27.12.2005 N 622/3083 "Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку м. Києва на 2006 рік"
--------------
Про надання дозволу комунальному підприємству "Київський завод алюмінієвих будівельних конструкцій" на передачу під заставу майна територіальної громади міста Києва"
--------------
Про надання згоди комунальній корпорації "Київавтодор" на продаж прес-форм для виробництва із гуми елементів примусового зниження швидкості руху транспортних засобів"
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "ДІАМЕТ" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування виробничої бази на вул. Здолбунівській, 7-г у Дарницькому районі м. Києва"
--------------
Про розгляд протесту заступника прокурора міста Києва на пункт 25 рішення Київради від 23.12.03 N 316/1191 "Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею"
--------------
Про продаж земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ТОРГ-АЛЬЯНС" для будівництва, експлуатації та обслуговування офісної споруди на вул. Госпітальній, 12-ж у Печерському районі м. Києва"
--------------
Про передачу акціонерному товариству холдинговій компанії "Київміськбуд" земельної ділянки для будівництва житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями на вул. Землячки, 4-6 у Солом'янському районі м. Києва"
--------------
Про оформлення Київському міському центральному протитуберкульозному диспансеру права користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування будівель і споруд на вул. Львівській, 3 у Святошинському районі м. Києва
--------------
Про внесення змін до рішення Київради від 06.10.2005 N 53/3517 "Про передачу територіальному управлінню Державної судової адміністрації в місті Києві нежилого приміщення на вулиці Кошиця, 5 у Дарницькому районі м. Києва"
--------------
Про передачу земельної ділянки та продаж цієї ділянки закритому акціонерному товариству "Перший Київський молочний завод" для експлуатації та обслуговування будівель і споруд заводу на вул. Жилянській, 47 у Голосіївському районі м. Києва"
--------------
Про передачу комунальному підприємству з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" земельної ділянки для будівництва за рахунок бюджету для малозабезпечених верств населення житлового будинку з вбудованими приміщеннями, об'єктами соці..."
--------------
Про розгляд протесту заступника прокурора міста Києва від 10.01.2006 N 07/5-88ок-06 на п. 13 рішення Київської міської ради від 15.04.2004 N 183/1393 "Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею"
--------------
Про передачу земельної ділянки ресторану "Ділові зустрічі" (товариство з обмеженою відповідальністю) для будівництва житлового будинку з вбудованими офісними приміщеннями і об'єктами соціально-побутової сфери на вул. Круглоуніверситетській, 5-7 у Печ..."
--------------
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24.11.2005 N 487/2948 "Про передачу земельної ділянки Посольству Швейцарської Конфедерації в Україні для облаштування під'їзду до будинку та гостьової автостоянки на вул. Козятинській, 12 у Пече..."
--------------
Про розгляд протесту заступника прокурора міста Києва на рішення Київради від 11.10.05 "Про передачу приватному підприємству "Вітал-А" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування станції комплексного технічного обслуговування ав..."
--------------
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 17.11.2005 N 399/2860 "Про затвердження детального плану території будівництва житлового комплексу з об'єктами торговельного і соціально-побутового призначення на вул. Степана Сагайдака, 101 у Д..."
--------------
Про передачу комунальному підприємству з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" земельної ділянки для будівництва житлової забудови - соціального житла (додаткова територія для розширення) вздовж вул. Милославської у Деснянському р..."
--------------
Про передачу комунальному підприємству з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" земельних ділянок для будівництва житлової забудови - соціального житла (додаткова територія для розширення) вздовж вул. Милославської у Деснянському р..."
--------------
Про розгляд протесту заступника прокурора міста Києва на рішення Київської міської ради від 21.04.2005 N 363/2938 "Про продаж земельної ділянки приватному підприємству "Рубін-С" для будівництва спортивно-розважального комплексу на перетині просп. Вол..."
--------------
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.04.2004 N 197/1407 "Про передачу Головному управлінню житлового забезпечення виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) земельної ділянки для будівництва трамвайн..."
--------------
Про приватизацію земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд
--------------
Про відмову у продажу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Пегас Плюс" на Андріївському узвозі, 20-а у Подільському районі м. Києва"
--------------
Про передачу Деснянській районній у м. Києві раді земельних ділянок для будівництва бюветного комплексу на вул. Братиславській, 28-32 у Деснянському районі м. Києва
--------------
Про оформлення Музею гетьманства права користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування будівлі музею на вул. Спаській, 16-б у Подільському районі м. Києва
--------------
Про передачу Деснянській районній у місті Києві раді земельної ділянки для будівництва трансформаторної підстанції (ТП-1) на вул. Путивльській у Деснянському районі м. Києва
--------------
Про передачу земельної ділянки комунальному підприємству "Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт" для реконструкції незавершеної будівництвом будівлі під Музей історії міста Києва на вул. Інститутській, 3 у Печерському районі м. Києва"
--------------
Про програми удосконалення знань аудиторів
--------------
Про продаж земельної ділянки спільному українсько-англійському підприємству "ЗАХІДНА НАФТОВА ГРУПА" у формі товариства з обмеженою відповідальністю для будівництва та експлуатації торговельно-розважального центру з паркінгом на розі вулиць Березняків..."
--------------
Про передачу в користування на умовах безоплатного користування та на умовах оренди нежилих приміщень, продовження термінів дії договорів оренди нежилих приміщень, надання дозволів на встановлення пільгових ставок оплати та про зміни орендних ставок
--------------
Щодо плану роботи Національної комісії з питань регулювання зв'язку Україн
--------------
Про видачу та анулювання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України
--------------
Про передачу Посольству Азербайджанської Республіки в Україні земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі і господарської споруди посольства на вул. Миколи Пимоненка, 15 у Шевченківському районі м. Києва
--------------
Про дозвіл комунальному підприємству "Генеральна дирекція Київської міської ради з обслуговування іноземних представництв" на продаж квартир"
--------------
Про видачу та переоформлення дозволів на використання номерного ресурсу
--------------
Про продаж земельної ділянки відкритому акціонерному товариству "Універмаг "Україна" для будівництва, експлуатації та обслуговування торгово-офісного комплексу на вул. Павла Пестеля, 3 у Шевченківському районі м. Києва"
--------------
Про надання згоди на продаж основних засобів, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва
--------------
Про затвердження переліку питань, які виносяться на розгляд XII сесії Київради IV скликання
--------------
Про передачу в користування на умовах безоплатного користування та на умовах оренди нежилих приміщень, продовження термінів дії договорів оренди нежилих приміщень, надання дозволів на встановлення пільгових ставок оплати та про зміни орендних ставок
--------------
Про продаж земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ЕТРЕКС-1" для будівництва, експлуатації та обслуговування офісно-готельно-торговельного комплексу на вул. Горького, 51 у Голосіївському районі м. Києва"
--------------
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 28.03.2002 N 370/1804 "Про затвердження Генерального плану розвитку м. Києва та проекту планування його приміської зони на період до 2020 року"
--------------
Про передачу земельної ділянки громадянину Васильковському Олександру Андрійовичу для ведення індивідуального садівництва на вул. Олександра Матросова, 19 у Печерському районі м. Києва
--------------
Про передачу Парафії на честь Успіння Пресвятої Богородиці у Деснянському районі м. Києва Української Православної Церкви земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування православної церкви на просп. Генерала Ватутіна у Дніпровськом...
--------------
Про продаж земельної ділянки суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Трихліб Ніні Володимирівні для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельного павільйону на вул. Щусєва, 25 у Шевченківському районі м. Києва
--------------
Про передачу спільному підприємству у формі товариства з обмеженою відповідальністю "МЕТАЛ ХОЛДІНГ" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі складу на вул. Каналова, 5-а (літ. Г) у Святошинському районі м. Києва"
--------------
Про надання державній податковій інспекції у Шевченківському районі м. Києва земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вул. Артема, 91 у Шевченківському районі м. Києва
--------------
Про передачу земельної ділянки суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Берлізовій Віті Володимирівні для реконструкції з розширенням існуючого магазину під кафе, магазин та офісні приміщення з прибудовами і надбудовою мансардного поверху...
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "БУДРЕСУРС" земельної ділянки для будівництва торговельно-офісного комплексу з підземним паркінгом шляхом реконструкції виробничо-складських будівель з подальшою експлуатацією та обслуговуванням на..."
--------------
Про оформлення Київському міському центральному протитуберкульозному диспансеру права користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування будівель і споруд міжрайонного диспансерного відділення N 3 у пров. Чеслава Бєлінського, 6 у Шевч...
--------------
Про продаж земельної ділянки суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Шупіку Олександру Володимировичу для будівництва, експлуатації та обслуговування магазину з роздрібної торгівлі на вул. Гришка, 10-а у Дарницькому районі м. Києва
--------------
Про передачу управлінню освіти Подільської районної у м. Києві державної адміністрації земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівель і споруд спеціалізованої школи N 107 на вул. Введенській, 35 у Подільському районі м. Києва
--------------
Про продаж земельної ділянки колективному підприємству "Секрет" для будівництва, експлуатації та обслуговування виробничих приміщень на вул. Клавдіївській, 26 у Святошинському районі м. Києва"
--------------
Про передачу земельної ділянки дочірньому підприємству "Київський центр "ДОСВІД" для будівництва торговельно-складських приміщень на вул. Братиславській, 48-а у Деснянському районі м. Києва"
--------------
Про передачу Деснянській районній у м. Києві раді земельної ділянки для будівництва каналізаційно-насосної станції (КНС) на вул. Деснянській у Деснянському районі м. Києва
--------------
Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Києва закінчених будівництвом об'єктів комунального призначення - інженерних мереж
--------------
Про надання дозволу комунальному підприємству "Київпастранс" на заставу майна територіальної громади міста Києва"
--------------
Про порядок денний пленарного засідання XII сесії Київради IV скликання 02.02.2006
--------------
Про направлення депутатських запитів
--------------
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18.11.2004 N 700-64/2110 "Про передачу гр. Миненко Наталії Григорівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ..."
--------------
Про продаж земельної ділянки приватному науково-виробничому підприємству "СИНАПС" для реконструкції, будівництва, експлуатації та обслуговування складських приміщень та виробництва вітчизняного електрообладнання на вул. Сумській, 3 у Голосіївському р..."
--------------
Про внесення змін до пункту 2 рішення Київської міської ради від 28.11.2002 N 114/274 "Про передачу у приватну власність земельних ділянок для ведення садівництва"
--------------
Про передачу земельної ділянки громадянці Сидоренко Галині Григорівні для експлуатації та обслуговування офісної будівлі на вул. Дегтярівській, 43 у Шевченківському районі м. Києва
--------------
Про передачу Деснянській районній у м. Києві раді земельної ділянки для будівництва комплектно-трансформаторної підстанції (КТП-2) у пров. Вешенському у Деснянському районі м. Києва
--------------
Про продаж земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "АГЕНЦІЯ ОФІСНОГО БУДІВНИЦТВА" для будівництва, експлуатації та обслуговування громадського центру на вул. Шолуденка, перетин просп. Перемоги та вул. Борщагівської у Шевченківському..."
--------------
Про оформлення Київському медичному коледжу N 3 права користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування навчального корпусу на вул. Привокзальній, 14/2 у Дарницькому районі м. Києва
--------------
Про надання поліклініці N 2 Дніпровського району м. Києва земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівель і споруд поліклініки на просп. Павла Тичини, 22 у Дніпровському районі м. Києва
--------------
Про надання поліклініці N 3 Дніпровського району м. Києва земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівель і споруд поліклініки на вул. Червоноткацькій, 31 у Дніпровському районі м. Києва
--------------
Про передачу закритому акціонерному товариству "ОРЕОЛ-1" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих будівель та споруд на вул. Коноплянській, 18 в Оболонському районі м. Києва"
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "МІА-ЛЮКС" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі торговельного призначення на вул. Крейсера "Аврора", 5, літ. "Б" у Голосіївському районі м. Києва"
--------------
Про передачу відкритому акціонерному товариству "Нерухомість столиці" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вул. Саксаганського, 39-а, літери "А", "Б" у Голосіївському районі м. Києва"
--------------
Про передачу гр. Пшегорницькій Антоніні Тимофіївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування індивідуального гаража у пров. Федьковича, 3 у Солом'янському районі м. Києва
--------------
Про продаж земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "СІЛЬВЕР-ПРИНТ" для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничого комплексу на вул. Червоногвардійській, 22 у Деснянському районі м. Києва"
--------------
Про передачу Деснянській районній у м. Києві раді земельних ділянок для будівництва каналізаційно-насосної станції (КНС) та комплектно-трансформаторної підстанції (КТП-1н) на вул. Леніна, 118-а у Деснянському районі м. Києва
--------------
Про оформлення Українському госпіталю для воїнів-інтернаціоналістів "Лісова поляна" права користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування будівель і споруд госпіталю на вул. 7-ма лінія у Оболонському районі м. Києва"
--------------
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24.04.2003 N 417/577 "Про передачу підприємству із 100% іноземним капіталом "Українська компанія" земельної ділянки для реконструкції, експлуатації та обслуговування нежитлового будинку на вул. ..."
--------------
Про передачу автокооперативу по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів "Бакинський" Шевченківського району м. Києва земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування гаражів на 150 машиномісць на вул. Бакинській, 35 у Шевч..."
--------------
Про оформлення Науково-дослідному інституту українознавства Міністерства освіти і науки України права користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування будівель і споруд на вул. Ісаакяна, 18 у Шевченківському районі м. Києва
--------------
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2004 N 279/1489 "Про передачу громадянам у приватну власність земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд"
--------------
Про передачу суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Коржу Роману Васильовичу земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельного павільйону на вул. Радунській, 18-а у Деснянському районі м. Києва
--------------
Угода між Кабінетом Міністрів України і Урядом Румунії про пункти пропуску через румунсько-український державний кордон
--------------
Про затвердження Змін до розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 26.04.2005 N 3981 та Положення про порядок внесення інформації про ломбарди до Державного реєстру фінансових установ
--------------
Про невідкладні заходи з відновлення систем життєзабезпечення у м. Алчевську Луганської області, забезпечення оздоровлення та навчання дітей
--------------
Про схвалення рішення директора департаменту нагляду за кредитними установами про тимчасове зупинення дії ліцензії на провадження діяльності по залученню внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки кредитній спілці "Народна скриня"
--------------
Про схвалення рішення директора департаменту нагляду за фінансовими компаніями про внесення до Державного реєстру фінансових установ інформації про набуття ломбардом Повним товариством "Сапєгіна і Фоменко "Ломбард "Суздальський" статусу фінансової ус..."
--------------
Про схвалення рішення директора департаменту нагляду за кредитними установами про поновлення дії ліцензії на провадження діяльності по залученню внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки кредитній спілці "Партнерський кредит"
--------------
Про схвалення рішення директора департаменту нагляду за кредитними установами про анулювання ліцензії на провадження діяльності по залученню внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки кредитній спілці "Довіра"
--------------
Про схвалення рішення директора департаменту страхового нагляду про анулювання ліцензії на здійснення страхової діяльності і виключення з Державного реєстру фінансових установ АСТЗТ "Тала"
--------------
Про схвалення рішення директора департаменту страхового нагляду про зупинення дії ліцензії на здійснення страхової діяльності ЗАТ "Європейська страхова компанія"
--------------
Про схвалення рішення директора департаменту страхового нагляду про видачу ліцензії на провадження страхової діяльності ЗАТ "Українська екологічна страхова компанія"
--------------
Про підсумки роботи Держфінпослуг та стан справ у небанківському фінансовому секторі України у 2005 році
--------------
Про проект Київської обласної програми "Протиепізоотичні заходи та боротьба з хворобами тварин у 2006 році"
--------------
Про проект Програми створення страхового фонду документації Київської області на 2006-2010 роки
--------------
Про проведення першочергових протиаварійних робіт із ліквідації наслідків аварії в Ближніх печерах Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника у Печерському районі
--------------
Про надання у 2006 році щоквартальної адресної матеріальної допомоги батькам загиблих або померлих в мирний час військовослужбовців строкової служби, які мешкають в м. Києві
--------------
Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 29.09.2004 N 1807
--------------
Про відмову в реєстрації колективного трудового спору між найманими працівниками комунального підприємства "Первомайський міський водоканал" міста Первомайська Миколаївської області та виконавчим комітетом Первомайської міської ради Миколаївської області"
--------------
Про усунення порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом Товариством з обмеженою відповідальністю "Інтертрейденерго"
--------------
Про призначення І. Вітвіцького головою Хмельницької районної державної адміністрації Хмельницької області
--------------
Про офіційні (облікові) курси банківських металів
--------------
Про офіційний курс гривні до іноземних валют
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Про надання дозволу секретаріату Київради на безоплатну передачу основних засобів, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва
--------------
Про розгляд протесту заступника Генерального прокурора України від 26.12.2005 N 07/5-35289-05 на рішення Київської міської ради від 14.03.2002 N 317/1751
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Про затвердження протокольних рішень сертифікаційних комісій Аудиторської палати України і регіональних відділень АПУ
--------------
Про підсумки роботи вугільної промисловості за 2005 рік та головні завдання галузі на 2006 рік
--------------
Про угоди з центрами на здійснення інформаційно-методичного забезпечення удосконалення професійних знань сертифікованих аудиторів
--------------
Про ротацію членів регіональних відділень Аудиторської палати України
--------------
Щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів
--------------
Щодо поновлення дії Кваліфікаційних свідоцтв оцінювачів
--------------
Про забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20.01.2006 N 42
--------------
Про скасування наказу Мінагрополітики України від 13 січня 2006 року N 7
--------------
Про втрату чинності наказів Міністерства транспорту України від 25.07.2003 N 568 та від 14.10.2003 N 793
--------------
Про затвердження Інструкції щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-виставки "Звіт про виставкову діяльність"
--------------
Про затвердження "Помісячного пооб'єктного плану-графіка виставлення на продаж у 2006 році пакетів акцій господарських товариств і холдингових компаній"
--------------
Про затвердження Методики проведення вибіркового статистичного обстеження пасажирських автоперевезень на маршрутах, які виконуються фізичними особами - підприємцями
--------------
Про затвердження Методики проведення вибіркового статистичного спостереження за діяльністю фізичних осіб - підприємців, які виконують комерційні вантажні автоперевезення
--------------
Про створення тендерного комітету Мінбуду України з питань організації та проведення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти
--------------
Про видачу свідоцтва про акредитацію
--------------
Про внесення змін до Положення про кваліфікаційну комісію нотаріату
--------------
Про Науково-координаційну раду у сфері фізичної культури і спорту Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту
--------------
Про затвердження Загальнодержавного табеля (переліку) форм державних статистичних спостережень для об'єднань, підприємств, організацій та установ України всіх форм власності на 2006 рік
--------------
Про перейменування професійно-технічного училища N 5 м. Одеси
--------------
Щодо деномінації азербайджанського маната
--------------
Про застосування пільгового режиму оподаткування
--------------
Про індекс цін виробників промислової продукції у 2005 році
--------------
Про затвердження переліку мінімальних рівнів індикативних цін на деякі види продукції, що експортується з України у лютому 2006 року
--------------
Щодо переведення митних та інших платежів, які вносяться до/або під час митного оформлення, на розрахунково-касове обслуговування через органи Державного казначейства та надання інформації
--------------
Щодо необхідності своєчасної публікації банком квартальної звітності
--------------
Про внесення змін до Протоколу
--------------
Щодо обігу, обліку та погашення податкових векселів для забезпечення звірки
--------------
Про результати перевірок використання бюджетних коштів та збереження державного майна в професійно-технічних навчальних закладах та навчальних закладах соціальної реабілітації
--------------
Про отримання дозволу
--------------
Про порядок складання форм місячної фінансової звітності у 2006 році установами та організаціями, які отримують кошти державного або місцевих бюджетів
--------------
Щодо єдиного переліку витрат, пов'язаних з організацією роботи приватних нотаріусів
--------------
Щодо надання роз'яснень
--------------
Щодо надання роз'яснень
--------------
Про порядок проведення органами внутрішніх справ перевірок підприємств, установ і організацій за фактами порушення законодавства, контроль за додержання якого віднесено до компетенції міліції
--------------
Про допомогу по тимчасовій непрацездатності
--------------
Щодо експорту запасних частин до пожежних автомобілів
--------------
Щодо повернення боргів
--------------
Про спонукання до виконання певних дій
--------------
Інструкція про порядок заповнення форм місячного звіту про виконання місцевих бюджетів у 2006 році
--------------
Про Порядок перерозподілу бюджетних призначень на централізовані заходи і програми на 2006 рік між адміністративно-територіальними одиницями
--------------
Про затвердження протоколів біржових торгів на фондових біржах акціями ВАТ, створених у процесі приватизації
--------------
Про затвердження протоколів біржових торгів на фондових біржах акціями ВАТ, створених у процесі приватизації
--------------
Про втрату чинності наказу Міністерства освіти України
--------------
Про офіційні (облікові) курси банківських металів
--------------
Про затвердження Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Вірменія про співробітництво в галузі фармацевтичної промисловості
--------------
Про призначення Сумської Н.В. Головою Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі
--------------
Про затвердження складу Міжвідомчої комісії з імплементації в Україні міжнародного гуманітарного права
--------------
Про тимчасове зупинення дії постанови Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2005 р. N 902
--------------
Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2005 р. N 426
--------------
Про утворення Міжвідомчої комісії з підтримки Болонського процесу в Україні
--------------
Про призначення Грановського В.К. заступником Міністра промислової політики
--------------
Про присвоєння Смурову В.М. четвертого рангу державного службовця
--------------
Про застосування чинного законодавства при наданні посібника з тимчасової непрацездатності
--------------
Про надсилання листа Міністерства економіки України від 13.01.06 N 119-20/5
--------------
Щодо проведення обов'язкової лабораторної перевірки товарів
--------------
Щодо шахрайських спроб отримання доступу до рахунків іноземних фінансових установ
--------------
Щодо проведення обов'язкової лабораторної перевірки товарів
--------------
Про присвоєння рангів державним службовцям
--------------
Для використання при складанні податкової декларації орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності
--------------
Щодо загальних обсягів переказів, здійснених у 2004, 2005 роках за допомогою платіжних систем
--------------
Щодо порядку заповнення форми звітності N 605
--------------
Про банкноту нового зразка номіналом 100 гривень, яку Національний банк України вводить в обіг з 20 лютого 2006 року
--------------
Про надіслання розпорядження Кабінету Міністрів України
--------------
Про надання гуманітарної допомоги Грузії
--------------
Методичні рекомендації щодо застосування статті 55 Закону України "Про нотаріат" при вчиненні нотаріусами нотаріальних дій"
--------------
Про застосування спеціальної санкції - тимчасового зупинення зовнішньоекономічної діяльності на території України до іноземного суб'єкта господарської діяльності
--------------
Про визнання незаконною і скасування постанови від 3 січня 2006 року N 27
--------------
Про призупинення дії спеціальної санкції, застосованої до ТОВ "Феникс" (Донецька область)"
--------------
Про результати перевірки виконання умов договорів купівлі-продажу
--------------
Про застосування спеціальної санкції - тимчасового зупинення зовнішньоекономічної діяльності до суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України
--------------
Про затвердження та введення в дію відомчих норм технологічного проектування
--------------
Наказ Служби безпеки України
--------------
Витяг з протоколу N 4, затвердженого наказом Державної служби лікарських засобів і виробів медичного призначення від 01.02.2006 N 50
--------------
Про розподіл комплектів медичного обладнання для сільських лікарських амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів
--------------
Про затвердження стандарту Мінпаливенерго України "Нафта. Визначення вуглеводнів C(1) - C(5) методом газової хроматографії"
--------------
Про затвердження стандарту Мінпаливенерго України "Визначення бензолу, толуолу, етилбензолу, п/м-ксилолів, о-ксилолу, C(9) і більш висококиплячих ароматичних вуглеводнів та їх загального вмісту в бензині методом газової хроматографії"
--------------
Про внесення підприємств - резидентів до Реєстру підприємств, до товарів яких не застосовуються заборони та обмеження, установлені нормативно-правовими актами Державної митної служби України
--------------
Про додаткові режимні правила в пунктах пропуску (контролю) для залізничного сполучення на ділянці Сумського прикордонного загону
--------------
Про затвердження Умов прийому до вищих навчальних закладів України
--------------
Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з оптової, роздрібної торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин)
--------------
Про затвердження Переліку спеціальностей і посад персоналу теплогенеруючих енергетичних установок, який перебуває в зоні впливу теплового й електромагнітного випромінювання, а також інших шкідливих факторів та підлягає медичному обстеженню і обов'язк...
--------------
Про затвердження складу Української частини Підкомітету з питань гуманітарного співробітництва Українсько-Російської міждержавної комісії
--------------
Про підписання Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Румунії про пункти пропуску через спільний державний кордон
--------------
Про внесення змін у додатки до постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2001 р. N 802
--------------
Про внесення змін до складу окружних виборчих комісій, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 24 січня 2006 року N 259 "Про утворення окружних виборчих комісій територіальних виборчих округів з виборів народних депутатів України 26..."
--------------
Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 06.06.2005 N 945
--------------
Про скасування спеціальних санкцій, що застосовані до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України
--------------
Про скасування спеціальних санкцій, що застосовані до іноземних суб'єктів господарської діяльності
--------------
Про внесення змін до наказу від 09.11.2005 N 590
--------------
Про внесення змін до наказу від 26.07.2005 N 374
--------------
Щодо скасування дії заборони перевезень за N ЦЗЛ-14/20(00061) від 06.01.2006 р.
--------------
Реквізити рахунків для зарахування платежів до державного та місцевого бюджетів в 2006 році в розрізі районів м. Києва
--------------
Анкета для суб'єктів для оцінки ними роботи територіальних державних інспекцій
--------------
Про визначення переможця конкурсного відбору, оголошеного 12.12.2005 р., та видачу ліцензії на мовлення на 5 ДМХ каналів у м. Бурині Сумської області
--------------
Про видачу ТзОВ "Телерадіокомпанія "Горизонт-Плюс", м. Донецьк, ліцензії на кабельне мовлення"
--------------
Про видачу ТзОВ "Вікторія", с. Біла Церква Закарпатської області, ліцензії на кабельне мовлення"
--------------
Про видачу Приватному підприємству "КОЮР", смт Ружин Житомирської області, ліцензії на кабельне мовлення"
--------------
Про видачу Державній організації "Київська державна регіональна телерадіокомпанія", м. Київ, ліцензії на супутникове мовлення"
--------------
Про нагородження Почесною грамотою Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення
--------------
Про результати перевірки ТОВ ТРК "Вінницька телерадіокомпанія "КТБ - Мелодія", м. Вінниця, (ліцензія N 000827 від 05.11.1998 р.)"
--------------
Про результати перевірки ТОВ "Телестудія "Астра ТБ", м. Гірник Донецької області, (ліцензія НР N 1090 від 23 липня 2003 року)"
--------------
Про затвердження Національною радою переліку телерадіоорганізацій України, які підлягають плановим перевіркам у 2006 році
--------------
Про затвердження часу мовлення (розкладу мовлення) телерадіоорганізаціям на період проведення передвиборної агітації за рахунок Державного бюджету України
--------------
Про розгляд протесту прокурора (вх. N 10/256 від 25.01.2006 р.) на рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення "Про визначення переможця конкурсного відбору, оголошеного 22.06.2005 р., та видачу ліцензії на мовлення на 37 Т..."
--------------
Про видачу КП Редакції проводового мовлення "Радіо Дубровиця", м. Дубровиця Рівненської області, ліцензії на перший канал проводового мовлення (УР-1)"
--------------
Про внесення ТзОВ "БУЖАНИ", м. Червоноград Львівської області, змін до ліцензії на кабельне мовлення (НР N 2068 від 01.02.2005 року)"
--------------
Про внесення ТзОВ "КВАРК", м. Миргород Полтавської області, змін до ліцензії на кабельне мовлення (НР N 0932 від 4 червня 2003 року)"
--------------
Про внесення ЗАТ "ПРІТЕКС", м. Харків, змін до ліцензії на кабельне мовлення (НР N 1886 від 26.10.2004 р.)"
--------------
Про видачу Комунальному підприємству "Телерадіокомпанія "Черкаси", м. Черкаси, ліцензії на кабельне мовлення"
--------------
Про визначення переможця конкурсного відбору та видачу ліцензії на право користування ефірно-кабельним телебаченням - система "Телевізійне село" (13 ДМХ каналів) у м. Семенівці Чернігівської області"
--------------
Про визначення переможця конкурсного відбору та видачу ліцензії на право користування ефірно-кабельним телебаченням - система "Телевізійне село" (4 ДМХ канали) у м. Бердичеві Житомирської області"
--------------
Про визначення переможця конкурсного відбору та видачу ліцензії на право користування ефірно-кабельним телебаченням - система "Телевізійне село" (14 ДМХ каналів) у м. Ічні Чернігівської області"
--------------
Про визначення переможця конкурсного відбору, оголошеного 12.12.2005 р., та видачу ліцензії на мовлення на 12 ДМХ каналів у смт Васильківці Дніпропетровської області
--------------
Про внесення КП "Телерадіокомпанія "На своїй хвилі", м. Новодністровськ Чернівецької області, змін до ліцензії на проводове мовлення (НР N 0836 від 23.04.2003 р.)"
--------------
Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 грудня 1994 р. N 837 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України
--------------
Про призначення Рогова М.В. начальником Одеської залізниці
--------------
Про призначення Івасюка В.П. заступником Міністра охорони здоров'я
--------------
Про призначення Огонь Ц.Г. заступником Міністра освіти і науки
--------------
Про внесення зміни до пункту 7 Положення про ранги державних службовців
--------------
Питання конкурсного відбору проектів з розроблення високих наукоємних технологій
--------------
Про внесення змін до Положення про Міжвідомчу комісію з питань охорони дитинства
--------------
Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми
--------------
Про призначення Буяльського В.Ф. заступником Начальника Головного управління державної служби
--------------
Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту
--------------
Про затвердження Державної програми розвитку архівної справи на 2006-2010 роки
--------------
Про внесення зміни у додаток 50 до постанови Кабінету Міністрів України від 13 грудня 1999 р. N 2288
--------------
Про визначення переможця конкурсного відбору, оголошеного 12.12.2005 р., та видачу ліцензії на мовлення на 5 ДМХ каналів у м. Кролевці Сумської області
--------------
Про визначення переможця конкурсного відбору, оголошеного 12.12.2005 р., та видачу ліцензії на мовлення на 6 ДМХ каналів у м. Глухові Сумської області
--------------
Про застосування спеціальної санкції - індивідуального режиму ліцензування зовнішньоекономічної діяльності на території України до іноземного суб'єкта господарської діяльності
--------------
Про затвердження Переліку вибухових матеріалів промислового призначення, допущених до постійного виробництва і застосування
--------------
Про перелік об'єктів, що підлягають приватизації
--------------
Про виконання у 2006 році бюджетної програми "Фінансова підтримка виробництва продукції тваринництва та рослинництва, шляхом дотування на одиницю виробленої продукції тваринництва та на гектар посівів в рослинництві"
--------------
Про затвердження змін до наказу ДПА України від 26.12.05 N 604
--------------
Про затвердження Норм висіву насіння газонних трав при створенні та ремонті газонів
--------------
Про державну реєстрацію спеціальних харчових продуктів (харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання)
--------------
Про визнання сертифіката відповідності GMP
--------------
Про затвердження протоколів біржових торгів на фондових біржах акціями ВАТ, створених у процесі приватизації
--------------
Про затвердження протоколів біржових торгів на фондових біржах акціями ВАТ, створених у процесі приватизації
--------------
Про реалізацію Рекомендацій Круглого столу
--------------
Про затвердження переліку мінімальних рівнів індикативних цін на деякі види продукції, що експортується з України у лютому 2006 року
--------------
Про видачу ліцензії на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів
--------------
Про передачу житлового фонду Донецької залізниці у комунальну власність
--------------
Про передачу у комунальну власність 15-ти квартирного житлового будинку Євпаторійського МТП
--------------
Про затвердження плану заходів щодо виконання у 2006 році Державної програми підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України на 2004-2007 роки
--------------
Про затвердження плану заходів щодо виконання у 2006 році Державної програми інформування громадськості з питань європейської інтеграції України на 2004-2007 роки
--------------
Про внесення змін до розпорядження Національної служби посередництва і примирення від 19.10.2005 року N 294-р
--------------
Про затвердження плану заходів щодо забезпечення сталої роботи підприємств теплоенергетики м. Києва, зменшення обсягів використання природного газу та інших енергетичних ресурсів у 2006 році
--------------
Про визначення переможця конкурсного відбору, оголошеного 12.12.2005 р., та видачу ліцензії на мовлення на 2 ДМХ канали у м. Шостці Сумської області
--------------
Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 1996 р. N 690
--------------
Про схвалення Концепції Державної програми "Дитяча онкологія" на 2006-2010 роки"
--------------
Про відзначення 100-річчя від дня народження видатного українського скульптора М.Г. Лисенка
--------------
Про використання залишків заставного зерна врожаю 2004 року, що перейшло у власність держави
--------------
Про затвердження нового складу комісії з питань запобігання банкрутству та відновлення платоспроможності підприємств Київської області
--------------
Про координаційну раду з питань безпеки дорожнього руху при Київській обласній державній адміністрації
--------------

| Головна сторінка |

 

інший список документів наступний список правових актів