Законодавство 2007 року

| зміст |
Сторінка 84

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "КЕРТ" земельної ділянки для реконструкції виробничого комплексу під офісний центр та для будівництва, експлуатації і обслуговування житлового будинку з вбудованими приміщеннями на вул. Предславинс..."
--------------
Про передачу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробничій фірмі "РЕЛЕ" для будівництва, експлуатації та обслуговування офісно-торговельно-готельного центру з прибудовою на Харківському шосе, 201-203 у Дарницькому район..."
--------------
Про оформлення дитячому санаторію "Ялинка" Київського міського дитячого санаторно-курортного медичного об'єднання права користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування будівель і споруд санаторію на вул. Гамарника, 20 в Оболонськом..."
--------------
Про поновлення договору оренди земельної ділянки від 06.07.2004 N 66-6-00167 та продаж цієї земельної ділянки приватному підприємству "СОЮЗАВТОЦЕНТР" для будівництва, експлуатації та обслуговування автозаправної станції на просп. Броварському (біля с..."
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробничій фірмі "Реле" земельної ділянки для будівництва офісів з об'єктами сервісного обслуговування на перетині вул. Васильківської та просп. Академіка Глушкова у Голосіївському районі м..."
--------------
Про надання згоди на продовження регіональним відділенням Фонду державного майна України по м. Києву строку завершення будівництва об'єкта незавершеного будівництва - енергоцеху на вулиці Виборзькій у Солом'янському районі міста Києва з перепрофілюва...
--------------
Про приватизацію земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд
--------------
Про затвердження Положення щодо інформування громадськості міста Києва про стан забруднення навколишнього природного середовища
--------------
Про приватизацію земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд у Дніпровському районі м. Києва
--------------
Про приватизацію земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі м. Києва
--------------
Про внесення змін до пункту 2 рішення Київської міської ради від 05.07.2001 N 382/1358 "Про оформлення права користування земельними ділянками"
--------------
Про відміну рішення Київської міської ради від 15.07.2004 N 419-18/1829 "Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею"
--------------
Про передачу земельної ділянки акціонерній енергопостачальній компанії "Київенерго" для будівництва, експлуатації та обслуговування трансформаторної підстанції у пров. Редутному, 5 у Печерському районі м. Києва"
--------------
Про передачу акціонерному комерційному банку "ПРАВЕКС-БАНК" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування трансформаторної підстанції на Кловському узвозі, 9/2 у Печерському районі м. Києва"
--------------
Про надання земельної ділянки Національному педагогічному університету імені М.П.Драгоманова для експлуатації та обслуговування музично-педагогічного навчального корпусу на вул. Воровського, 49 у Шевченківському районі м. Києва
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Міжнародна економічна компанія" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративно-офісного будинку на вул. Жилянській, 108 (літера А) у Шевченківському районі м. Києва"
--------------
Про передачу суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Мігріну Григорію Павловичу земельної ділянки для будівництва експлуатації та обслуговування вхідної групи та кафе на вул. Ревуцького, 6 у Дарницькому районі м. Києва
--------------
Про передачу суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Шереметьєву Олексію Євгеновичу земельних ділянок для експлуатації та обслуговування павільйону з прийому склопосуду на просп. Червонозоряному, 57 у Солом'янському районі м. Києва
--------------
Про оформлення Київській обласній лікарні N 2 права користування земельними ділянками для експлуатації та обслуговування лікарні та господарських будівель і споруд на вул. Сирецькій, 49 у Подільському районі, у пров. Несторівському, 13/19 у Шевченків...
--------------
Про внесення змін до пункту 21 рішення Київської міської ради від 27.04.2000 N 112/833 "Про передачу у приватну власність земельних ділянок громадянам для будівництва, експлуатації та обслуговування житлових будинків та господарських будівель і для в..."
--------------
Про надання державному вищому навчальному закладу "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку (для забезпечення житлом працівників КНЕУ) на..."
--------------
Про внесення змін до рішення Київради від 28.09.2006 N 34/91 "Про затвердження Порядку передачі майна територіальної громади міста Києва в оренду, Методики розрахунку орендної плати за користування майном територіальної громади міста Києва, Типового ..."
--------------
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 02.10.2001 N 39/1473 "Про оформлення права користування земельними ділянками"
--------------
Про незавершену будівництвом будівлю на вулиці Інститутській, 3 у Печерському районі м. Києва
--------------
Про висунення циклу робіт на здобуття премії Президента України для молодих вчених в галузі науки і техніки у 2007 році
--------------
Про приватизацію земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі м. Києва
--------------
Про приватизацію земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд у Шевченківському районі м. Києва
--------------
Про передачу громадянину Ржоткевичу Віктору Леонідовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Мічуріна, 36 у Печерському районі м. Києва
--------------
Про передачу громадянину Калініченку Миколі Івановичу у короткострокову оренду на 5 років земельної ділянки для обслуговування та експлуатації житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Столєтова, 40 у Голосіївському районі м. Києва
--------------
Про передачу земельної ділянки державному підприємству "Житлоінбуд" для організації будівельних робіт на будівництві житлового будинку на вул. Миколи Краснова, 19 у Святошинському районі м. Києва"
--------------
Про передачу громадянину Карловському Михайлу Болеславовичу земельної ділянки для експлуатації та обслуговування художньої майстерні на вул. Рейтарській, 13, літ. "В" у Шевченківському районі м. Києва"
--------------
Про затвердження Положення про порядок збільшення (зменшення) розміру статутного капіталу акціонерного товариства
--------------
Про видачу та переоформлення дозволів на використання номерного ресурсу
--------------
Про затвердження на березень 2007 року нормативу відрахування коштів з поточного рахунку зі спеціальним режимом використання ВАТ "Харківгаз"
--------------
Про затвердження на березень 2007 року нормативу відрахування коштів з поточного рахунку зі спеціальним режимом використання ПП "Укргазпром"
--------------
Про врахування частки понаднормативних витрат електроенергії при формуванні роздрібних тарифів на електричну енергію для АК "Київенерго"
--------------
Про затвердження на березень 2007 року нормативу відрахування коштів з поточного рахунку зі спеціальним режимом використання ВАТ "Черкасигаз"
--------------
Про затвердження на березень 2007 року нормативу відрахування коштів з поточного рахунку зі спеціальним режимом використання ВАТ "Макіївкагаз"
--------------
Про затвердження на березень 2007 року нормативу відрахування коштів з поточного рахунку зі спеціальним режимом використання ВАТ "Луганськгаз"
--------------
Про затвердження на березень 2007 року нормативу відрахування коштів з поточного рахунку зі спеціальним режимом використання ВАТ "Чернігівгаз"
--------------
Про затвердження на березень 2007 року нормативу відрахування коштів з поточного рахунку зі спеціальним режимом використання ВАТ "Миколаївгаз"
--------------
Про зняття з реєстрації колективного трудового спору між найманими працівниками комунального ремонтно-експлуатаційного підприємства N 13 міста Кіровограда та головним управлінням житлово-комунального господарства виконавчого комітету Кіровоградської ...
--------------
Про офіційний курс гривні до іноземних валют
--------------
Про офіційні (облікові) курси банківських металів
--------------
Про схвалення рішення директора Департаменту нагляду за недержавними пенсійними фондами щодо внесення до Державного реєстру фінансових установ інформації про набуття Товариством з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами та адмініст..."
--------------
Про усунення порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії Товариством з обмеженою відповідальністю "Самбірагро"
--------------
Про надання ліцензіатами, що отримали ліцензію на провадження господарської діяльності з постачання природного газу за регульованим тарифом, документів та інформації, необхідної для виконання Комісією своїх повноважень
--------------
Про усунення порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії та з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом Відкритим акціонерним товариством "Авдіївський коксохімічний завод"
--------------
Про затвердження на березень 2007 року нормативу відрахування коштів з поточного рахунку зі спеціальним режимом використання ВАТ "Маріупольгаз"
--------------
Про затвердження на березень 2007 року нормативу відрахування коштів з поточного рахунку зі спеціальним режимом використання ВАТ "Шепетівкагаз"
--------------
Про затвердження на березень 2007 року нормативу відрахування коштів з поточного рахунку зі спеціальним режимом використання ВАТ "Тисменицягаз"
--------------
Про затвердження на березень 2007 року нормативу відрахування коштів з поточного рахунку зі спеціальним режимом використання ВАТ "Тернопільгаз"
--------------
Про затвердження на березень 2007 року нормативу відрахування коштів з поточного рахунку зі спеціальним режимом використання ВАТ "Мелітопольгаз"
--------------
Про Державний реєстр виборців
--------------
Про внесення зміни до Закону України "Про планування і забудову територій"
--------------
Про мораторій на відчуження майна, яке перебуває у володінні Федерації професійних спілок України
--------------
Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за порушення законодавства про страховий фонд документації
--------------
Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Словацької Республіки про економічне, промислове та науково-технічне співробітництво
--------------
Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій України" щодо забезпечення касаційного розгляду цивільних справ"
--------------
Про ратифікацію Протоколу про збереження біорізноманіття та ландшафтів Чорного моря до Конвенції про захист Чорного моря від забруднення
--------------
Про затвердження на березень 2007 року нормативу відрахування коштів з поточного рахунку зі спеціальним режимом використання ВАТ "Хмельницькгаз"
--------------
Про затвердження на березень 2007 року нормативу відрахування коштів з поточного рахунку зі спеціальним режимом використання ВАТ "Севастопольгаз"
--------------
Про затвердження на березень 2007 року нормативу відрахування коштів з поточного рахунку зі спеціальним режимом використання ВАТ "Харківміськгаз"
--------------
Про врахування частки понаднормативних витрат електроенергії при формуванні роздрібних тарифів на електричну енергію для ВАТ "Донецькобленерго"
--------------
Про затвердження на березень 2007 року нормативу відрахування коштів з поточного рахунку зі спеціальним режимом використання ВАТ "Тернопільміськгаз"
--------------
Про врахування частки понаднормативних витрат електроенергії при формуванні роздрібних тарифів на електричну енергію для ВАТ "Миколаївобленерго"
--------------
Про врахування частки понаднормативних витрат електроенергії при формуванні роздрібних тарифів на електричну енергію для ВАТ "Чернівціобленерго"
--------------
Про затвердження на березень 2007 року нормативу відрахування коштів з поточного рахунку зі спеціальним режимом використання ТОВ "Об'єднання Транс-Континенталь"
--------------
Про затвердження на березень 2007 року нормативу відрахування коштів з поточного рахунку зі спеціальним режимом використання Товариству з обмеженою відповідальністю "Газовик"
--------------
Про затвердження на березень 2007 року нормативу відрахування коштів з поточного рахунку зі спеціальним режимом використання Дочірньому підприємству "Монтажник" сільськогосподарського ВАТ "Браїлівське"
--------------
Про доопрацювання Закону України "Про захист персональних даних"
--------------
Про направлення на доопрацювання проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про Національний банк України"
--------------
Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" та до Закону України "Про альтернативні джерела енергії" (щодо встановлення спеціальних тарифів на електричну та теплову енергію - "зелені" тарифи)"
--------------
Про переоформлення ліцензій, виданих ТОВ "ПРОСТОР-С"
--------------
Про надання згоди на затримання та взяття під варту судді місцевого Арбузинського районного суду Миколаївської області Пампури О.І.
--------------
Про відзначення 120-річчя з дня народження відомого державного діяча, командира уславленого партизанського з'єднання, двічі Героя Радянського Союзу Сидора Артемовича Ковпака
--------------
Про Примірне положення про цехову профспілкову організацію
--------------
Про стягнення коштів
--------------
Про стягнення коштів
--------------
Про стягнення штрафу та стягнення збитків від недостачі вантажу
--------------
Про стягнення коштів
--------------
Про спонукання до вчинення дій
--------------
Про визнання договору недійсним
--------------
Про стягнення коштів
--------------
Про узгодження розбіжностей до договору
--------------
Про визнання простого векселя таким, що не має вексельної сили
--------------
Про стягнення коштів
--------------
Про стягнення коштів
--------------
Про стягнення коштів та про визнання векселя таким, що не підлягає оплаті
--------------
Про затвердження тарифу на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами для КП "Управління житлово-комунального господарства"
--------------
Про відмову у продажу земельної ділянки акціонерному комерційному промислово-інвестиційному банку (закрите акціонерне товариство) на вул. Братській, 17-19 у Подільському районі м. Києва
--------------
Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "ПОРТОКАЛЕ" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування житлового будинку на вул. Шовковичній, 19, літ. А у Печерському районі м. Києва"
--------------
Про надання дозволу суб'єктам господарювання на списання основних засобів, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва
--------------
Про надання дозволу Київській міській державній адміністрації на реорганізацію Київського державного коледжу естрадного та циркового мистецтв
--------------
Про приватизацію земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд у Шевченківському та Оболонському районах м. Києва
--------------
Про приватизацію земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд у Шевченківському районі м. Києва
--------------
Про приватизацію земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд у Святошинському районі м. Києва
--------------
Про приватизацію земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд у Святошинському районі м. Києва
--------------
Про приватизацію земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд у Солом'янському районі м. Києва
--------------
Про приватизацію земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд у Солом'янському районі м. Києва
--------------
Про приватизацію земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі м. Києва
--------------
Про приватизацію земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі м. Києва
--------------
Про приватизацію земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі м. Києва
--------------
Про приватизацію земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі м. Києва
--------------
Про приватизацію земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд у Деснянському районі м. Києва
--------------
Про заборону щодо ввезення в Україну з території Московської області Російської Федерації птиці, продуктів та сировини з неї у зв'язку з підозрою захворювання птиці на високопатогенний грип
--------------
Щодо заборони ввезення в Україну з неблагополучної адміністративної території Республіки Хорватії свиней, продуктів та сировини з них
--------------
Щодо заборони ввезення в Україну з Палестинської Автономії сприйнятливих до ящуру тварин, продуктів та сировини з них
--------------
Щодо заборони ввезення в Україну з Єгипту сприйнятливих до ящуру тварин, продуктів та сировини з них
--------------
Щодо заборони ввезення в Україну з Чехії птиці, продуктів та сировини з неї
--------------
Щодо визначення посадовою інструкцією завдань та обов'язків прав та відповідальності працівників
--------------
Щодо проведення податковими органами перерахунків прибуткового податку за сукупним річним оподатковуваним доходом громадян
--------------
Щодо тимчасового зупинення та скасування дії спеціальної санкції
--------------
Щодо надання інформації
--------------
Щодо надання роз'яснень
--------------
Про облік та списання програмного забезпечення
--------------
Щодо оцінки дорожніх транспортних засобів, що ввозяться на митну територію України
--------------
Щодо направлення для використання базових нормативів відрахування частки прибутку, що спрямовується на виплату дивідендів за результатами фінансово-господарської діяльності господарських організацій у 2006 році згідно їх галузевої належності
--------------
Щодо здійснення операцій з конфіскованим і безхазяйним майном
--------------
Щодо заповнення форми доступу до системи Safe TIR відповідальними особами відділів контролю за переміщенням товарів
--------------
Про введення заборони щодо ввезення в Україну з території Республіки Еквадор сприйнятливих до ящуру тварин, продукції та сировини з них
--------------
Про надання дозволу на постачання до Російської Федерації м'яса яловичини, виробленого визначеними українськими підприємствами
--------------
Про проведення робочих нарад з суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності з питань подальшого сприяння зовнішньоекономічної діяльності
--------------
Щодо товарознавчої експертизи та оцінки дорожніх транспортних засобів
--------------
Про результати контролю за виконанням умов договорів купівлі-продажу об'єктів приватизації, здійсненого державними органами приватизації протягом 2006 року
--------------
Про результати контрольно-ревізійної роботи Фонду державного майна України у 2006 році
--------------
Щодо оскарження ухвали господарського суду м. Києва
--------------
Про видачу ліцензій на здійснення діяльності у сфері телекомунікацій та на користування радіочастотним ресурсом України
--------------
Про внесення доповнень до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2007 рік
--------------
Про внесення змін і доповнень до зразка договору між Державною установою "Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України", що затверджений рішенням Комісії від 17.07.2003 N 339 (зі змінами, затвердженими рішенням Комісії від 26.01.2005 N..."
--------------
Про невідповідність пайового венчурного інвестиційного фонду недиверсифікованого виду закритого типу "Надія - житлоінвест" ТОВ "Компанія з управління активами та адміністрування пенсійних фондів "УКРФІНІНВЕСТ" щодо мінімального обсягу активів ІСІ"
--------------
Про невідповідність пайового венчурного інвестиційного фонду недиверсифікованого виду закритого типу "Рембуд - інвест" ТОВ "Компанія з управління активами та адміністрування пенсійних фондів "УКРФІНІНВЕСТ" щодо мінімального обсягу активів ІСІ"
--------------
Про припинення права користування земельними ділянками у Святошинському, Солом'янському та Голосіївському районах м. Києва
--------------
Про Заяву Верховної Ради України "Про започаткування переговорів між Україною та ЄС щодо укладення нового базового договору"
--------------
Про призначення позачергових виборів Чернелицького селищного голови (Городенківський район Івано-Франківської області)
--------------
Про призначення позачергових виборів Широкобалківського сільського голови (Білозерський район Херсонської області)
--------------
Про призначення позачергових виборів Сімейкинського селищного голови (Краснодонський район Луганської області)
--------------
Про призначення позачергових виборів Межівського селищного голови (Межівський район Дніпропетровської області)
--------------
Про призначення позачергових виборів Комишуватського сільського голови (Першотравневий район Донецької області)
--------------
Про призначення позачергових виборів Зідьківського селищного голови (Зміївський район Харківської області)
--------------
Про відзначення 200-ї річниці курортів Криму
--------------
Про обрання суддів
--------------
Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань вивчення причин вибіркового відшкодування податку на додану вартість, порушення посадовими особами Державної податкової адміністрації України та Державного казначейства України ...
--------------
Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України п'ятого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретар..."
--------------
Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України п'ятого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретар..."
--------------
Про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з опрацювання проектів законів України про внесення змін до Конституції України
--------------
Про голову Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Томенка М.В.
--------------
Про дострокове припинення повноважень народного депутата України Слаути В.А.
--------------
Про звільнення суддів
--------------
Про стягнення коштів
--------------
Про визнання недійсними прилюдних торгів
--------------
Про стягнення коштів
--------------
Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законів України (щодо зрошувальних земель)
--------------
Про накладання штрафу на ВАТ "Мелітопольгаз" за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу за регульованим тарифом"
--------------
Про анулювання ліцензії на право здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії, виданої Відкритому акціонерному товариству "Рассвет"
--------------
Про анулювання ліцензій на постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, виданих ТОВ "ШОСТКА-ТЕПЛО" та Дочірньому підприємству по забезпеченню енергоресурсами, ремонту основних фондів "Севморенерго" ВАТ "Севастопольський морський завод"
--------------
Про видачу ВАТ "Дніпропетровський металургійний завод ім. Петровського" ліцензії на виробництво теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії"
--------------
Про затвердження на березень 2007 року нормативу відрахування коштів з поточного рахунку зі спеціальним режимом використання Чернівецькій філії Дочірньої компанії "Газ України" НАК "Нафтогаз України"
--------------
Про переоформлення ліцензій на постачання природного газу за нерегульованим тарифом КОНЦЕРНУ "УКРГАЗ" та ЗАТ "ІНТЕРПАЙП НІКОПОЛЬСЬКИЙ ЗАВОД БЕЗШОВНИХ ТРУБ НІКО Т'ЮБ"
--------------
Про анулювання ліцензій на виробництво електричної енергії, виданих ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "УКРАЇНСЬКІ ПОРОШКОВІ МАТЕРІАЛИ" та АТВТ "ГІЛЕЯ"
--------------
Про затвердження на березень 2007 року нормативу відрахування коштів з поточного рахунку зі спеціальним режимом використання ВАТ "Полтавагаз"
--------------
Про затвердження на березень 2007 року нормативу відрахування коштів з поточного рахунку зі спеціальним режимом використання ВАТ "Херсонгаз"
--------------
Про затвердження на березень 2007 року нормативу відрахування коштів з поточного рахунку зі спеціальним режимом використання ВАТ "Кримгаз"
--------------
Про видачу ліцензій на постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом ТОВ "МЕТІДА", ПП "ТЕТ-2007" та ПП "ГАЛЕЯ-М"
--------------
Про видачу ліцензії на постачання природного газу за нерегульованим тарифом ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "РЕГНУМ"
--------------
Про видачу ліцензії на постачання природного газу за нерегульованим тарифом ТОВ ФІРМІ "ТДК"
--------------
Про внесення змін до додатку 1 до постанови НКРЕ від 29.01.2007 N 119
--------------
Про видачу ліцензії на виробництво електричної енергії АТВТ "ГІЛЄЯ"
--------------
Про затвердження на березень 2007 року нормативу відрахування коштів з поточного рахунку зі спеціальним режимом використання ВАТ "Донецькміськгаз"
--------------
Про затвердження на березень 2007 року нормативу відрахування коштів з поточного рахунку зі спеціальним режимом використання ВАТ "Дніпропетровськгаз"
--------------
Про затвердження на березень 2007 року нормативу відрахування коштів з поточного рахунку зі спеціальним режимом використання ВАТ "Івано-Франківськгаз"
--------------
Про затвердження на березень 2007 року нормативу відрахування коштів з поточного рахунку зі спеціальним режимом використання Дочірньому підприємству "Києво-Святошинське УЕГГ" ВАТ "Київоблгаз"
--------------
Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного архітектурно-будівельного контролю та сприяння інвестиційній діяльності у будівництві
--------------
Про затвердження на березень 2007 року нормативу відрахування коштів з поточного рахунку зі спеціальним режимом використання ЗАТ "Джурчі"
--------------
Про затвердження на березень 2007 року нормативу відрахування коштів з поточного рахунку зі спеціальним режимом використання ВАТ "Сумигаз"
--------------
Про затвердження на березень 2007 року нормативу відрахування коштів з поточного рахунку зі спеціальним режимом використання ЗАТ "Теодосія"
--------------
Про затвердження на березень 2007 року нормативу відрахування коштів з поточного рахунку зі спеціальним режимом використання ВАТ "Львівгаз"
--------------
Про затвердження на березень 2007 року нормативу відрахування коштів з поточного рахунку зі спеціальним режимом використання ВАТ "Уманьгаз"
--------------
Про затвердження на березень 2007 року нормативу відрахування коштів з поточного рахунку зі спеціальним режимом використання ВАТ "Лубнигаз"
--------------
Про затвердження на березень 2007 року нормативу відрахування коштів з поточного рахунку зі спеціальним режимом використання ВАТ "Рівнегаз"
--------------
Про затвердження на березень 2007 року нормативу відрахування коштів з поточного рахунку зі спеціальним режимом використання ВАТ "Одесагаз"
--------------
Про затвердження на березень 2007 року нормативу відрахування коштів з поточного рахунку зі спеціальним режимом використання ВАТ "Коростишівгаз"
--------------
Про затвердження на березень 2007 року нормативу відрахування коштів з поточного рахунку зі спеціальним режимом використання ВАТ "Кіровоградгаз"
--------------
Про затвердження на березень 2007 року нормативу відрахування коштів з поточного рахунку зі спеціальним режимом використання ВАТ "Донецькоблгаз"
--------------
Про затвердження на березень 2007 року нормативу відрахування коштів з поточного рахунку зі спеціальним режимом використання ВАТ "Кременчукгаз"
--------------
Про забезпечення виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 р. N 26-р
--------------
Про затвердження Розподілу коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2007 рік, що спрямовуються для здешевлення вартості страхових премій (внесків), фактично сплачених суб'єктами аграрного ринку
--------------
Про затвердження Розподілу коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2007 рік для здійснення фінансової підтримки підприємств агропромислового комплексу через механізм здешевлення короткострокових та середньострокових кредитів
--------------
Про внесення змін до Положення про порядок здійснення контролю за розпорядженням активами, що належать господарським товариствам
--------------
Про затвердження Положення про діяльність тендерного комітету Держкомтелерадіо з організації та здійснення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти
--------------
Про перелік об'єктів, що підлягають приватизації
--------------
Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Мінпаливенерго від 31.07.2006 N 264 "Про покладання функцій охорони об'єктів ДП "Укртранснафтопродукт" на ВВО ДП "38 ВІТЧ"
--------------
Про затвердження нової редакції статуту ДП "Український науково-дослідний інститут нафтопереробної промисловості "МАСМА"
--------------
Щодо анулювання сертифікатів суб'єктів оціночної діяльності
--------------
Про затвердження Інструкції про порядок здійснення внутрішнього фінансового контролю за роботою державних підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління Міністерства аграрної політики України
--------------
Про перевірку додержання ліцензіатами Ліцензійних умов провадження господарської, діяльності виробництва, зберігання і реалізації племінних (генетичних) ресурсів, проведення генетичної експертизи походження та аномалій тварин
--------------
Про внесення змін до статуту державного підприємства "Вінницьке сільськогосподарське підприємство "Селекція-сервіс"
--------------
Про передачу автомобіля
--------------
Про переоформлення ліцензії на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку
--------------
Про переоформлення ліцензії на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку
--------------
Про видачу та скасування свідоцтв про визнання підприємства декларантом
--------------
Про перенесення робочих днів
--------------
Про визнання таким, що втратив чинність, наказу МНС від 16.08.2005 N 139
--------------
Щодо вимог розділів II та III Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів, затвердженого рішенням Комісії від 19 грудня 2006 року N 1591 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 лютого 2007 р. за N 97/13364
--------------
Про заяву Дочірнього підприємства "Класик Радіо" ТОВ "Компанія "Тавр", м. Дніпропетровськ, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 2506 від 06.02.2006)"
--------------
Про заяву АТ "Онікс", м. Харків, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 1372 від 29.12.2003)"
--------------
Про заяву АТ "Онікс", м. Харків, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 2407 від 02.12.2005)"
--------------
Про заяву АТ "Онікс", м. Харків, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 0855 від 23.04.2003)"
--------------
Про заяву ТОВ "Міжнародна комерційна телерадіокомпанія", м. Київ, щодо продовження терміну початку мовлення на 47 ТВК у м. Козятині Вінницької обл."
--------------
Про заяву ТОВ "ТРК "ДКТ плюс", м. Донецьк, щодо переоформлення ліцензії (НР N 1174 від 10.09.2003)"
--------------
Про заяву ДП ТОВ "Резонанс" ЛТД "ТРК ДКТ", м. Донецьк, щодо переоформлення ліцензії (НР N 1785 від 26.07.2004)"
--------------
Про результати перевірки Приватної телестудії "Світоч", м. Ямпіль Вінницької обл."
--------------
Про результати перевірки Кіровоградської ОДТРК, м. Кіровоград (НР N 0113 від 13.12.2001)
--------------
Про заяву ТОВ "Центр-ТВ", м. Одеса, щодо переоформлення ліцензії (НР N 1992 від 24.12.2004)"
--------------
Про заяву ЗАТ "ТРК "Лідер", м. Київ, щодо продовження строку дії ліцензії на мовлення (НР N 0021 від 26.06.2001)"
--------------
Про результати перевірки Редакційно-видавничого об'єднання "Долинщина", м. Долинська Кіровоградської обл. (НР N 1073 від 23.07.2003)"
--------------
Про заяву ТОВ "ТРК "Краяни плюс", м. Могилів-Подільський Вінницької обл., щодо анулювання ліцензії (НР N 1801 від 18.08.2004)"
--------------
Про заяву ДП міжгосподарського санаторію "Карпати", м. Трускавець Львівської обл., щодо анулювання ліцензії (НР N 0323 від 27.06.2002)"
--------------
Про виконання норм статей 12 та 57 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо редакційних статутів та редакційних рад у телерадіоорганізації"
--------------
Про заяву дочірнього підприємства "Телерадіоорганізація "Довіра", м. Київ, щодо продовження строку дії ліцензії на мовлення (НР N 1586 від 30.04.2004)"
--------------
Про заяву Державного підприємства Радіотелевізійного передавального центру, м. Сімферополь, АР Крим, щодо державної реєстрації як суб'єкта інформаційної діяльності
--------------
Про затвердження структури Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення
--------------
Про заяву ТОВ "ТРК "Радіо-Санна", м. Одеса, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 1850 від 21.08.2004)"
--------------
Про заяву ТОВ "ТРК "Круг", м. Овідіополь Одеської обл., щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 0384 від 18.07.2002)"
--------------
Про заяву ПП "Орбіта-плюс", м. Пирятин Полтавської обл., щодо переоформлення ліцензії (НР N 1797 від 29.07.2004)"
--------------
Про заяву ПП "Супутник", м. Гуляйполе Запорізької обл., щодо переоформлення ліцензії (НР N 1902 від 23.11.2004)"
--------------
Про заяву ПП ТРК "Кентавр-TV", м. Бершадь Вінницької обл., щодо переоформлення ліцензії (НР N 1824 від 05.08.2004)"
--------------
Про заяву Приватного підприємства "Укртрейд", м. Костянтинівка Донецької обл., щодо переоформлення ліцензії (НР N 2220 від 10.06.2005)"
--------------
Про заяву Дочірнього підприємства "Телекомпанія "Лотос", м. Старокостянтинів Хмельницької обл., щодо переоформлення ліцензії (НР N 1938 від 08.12.2004)"
--------------
Про звіти представників Національної ради в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі
--------------
Про залишення без розгляду заяви ПП "Про-ТВ Сарни", м. Рівне, про видачу ліцензії провайдера програмної послуги"
--------------
Про заяву ТОВ "Орбіта сервіс TV", м. Бердянськ Запорізької обл., щодо переоформлення ліцензії (НР N 1249 від 10.11.2003)"
--------------
Про залишення без розгляду заяви ТОВ "Токпобут-Сервіс", м. Токмак Запорізької обл., про видачу ліцензії провайдера програмної послуги"
--------------
Про заяву Комунального підприємства "Муніципальна телевізійна мережа", м. Запоріжжя, щодо переоформлення ліцензії (НР N 1206 від 01.10.2003)"
--------------
Про залишення без розгляду заяви Редакції Новоград-Волинського міськрайонного телерадіомовлення, м. Новоград-Волинський Житомирської обл., про видачу ліцензії на мовлення
--------------
Про видачу ПТРК "Альфа-плюс", м. Каховка Херсонської обл., ліцензії провайдера програмної послуги"
--------------
Про заяву ТОВ "ТРК "ТІМ", м. Умань Черкаської обл., щодо видачі ліцензії провайдера програмної послуги"
--------------
Про заяву ПП "ТРК "Смайл", м. Тернопіль, щодо видачі ліцензії на мовлення"
--------------
Про заяву ТОВ "ТРК "100 відсотків", м. Одеса, щодо видачі ліцензії на мовлення"
--------------
Про заяву Дніпропетровської ОДТРК, м. Дніпропетровськ, щодо видачі ліцензії на мовлення
--------------
Про заяву Державної організації Луганської ОДТРК, м. Луганськ, щодо видачі ліцензії на мовлення
--------------
Про заяву ТОВ "МТКС", м. Мукачеве Закарпатської обл., щодо видачі ліцензії провайдера програмної послуги"
--------------
Про видачу Фізичній особі - підприємцю Башиловій Олені Георгіївні, м. Юнокомунарівськ міста Єнакієвого Донецької обл., ліцензії провайдера програмної послуги
--------------
Про заяву ТОВ "ТРК "Столиця", м. Київ, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 0048-м від 18.07.2002)"
--------------
Про заяву ТОВ "ТРК "Радіо-Санна", м. Одеса, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 2656 від 25.07.2006)"
--------------
Про передачу об'єктів соціальної інфраструктури ВП "Южноукраїнська АЕС" ДП НАЕК "Енергоатом" до комунальної власності територіальної громади м. Южноукраїнська Миколаївської області"
--------------
Про перевірку стану виконання рішення колегії Міністерства освіти і науки України від 23 квітня 2004 p. (протокол N 5/6-3)
--------------
Про втрату чинності деяких наказів
--------------
Про підсумки проведення Всеукраїнського конкурсу "Заступник директора з виховної роботи загальноосвітнього навчального закладу - 2006"
--------------
Про видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку
--------------
Про переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку
--------------
Про присвоєння і підтвердження почесних звань "Народний художній колектив" та "Зразковий художній колектив"
--------------
Про внесення змін до деяких наказів Держмитслужби України та оперативне підпорядкування структурного підрозділу
--------------
Про внесення змін до наказу Мінекономіки від 17.04.2000 N 50
--------------
Про встановлення надбавки
--------------
Про перейменування державного підприємства "Хвиля"
--------------
Про затвердження форм місячної та квартальної звітності про виконання державного бюджету
--------------
Про внесення змін до Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету на 2007 рік
--------------
Про відзначення роботи членів експертних рад
--------------
Про перевірку окремих питань фінансово-господарської діяльності відокремленого підрозділу "Запорізька АЕС" ДП НАЕК "Енергоатом"
--------------
Про вдосконалення мережі професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області
--------------
Про затвердження Інструкції про організацію індивідуального дозиметричного контролю в органах управління та підрозділах МНС
--------------
Про внесення змін до наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 14.10.2005 N 326
--------------
Про підписання Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи
--------------
Про затвердження складу осіб, уповноважених представляти інтереси держави у правлінні та наглядовій раді Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття
--------------
Про затвердження структури Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
--------------
Про заборону перевезень
--------------
Про затвердження змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 11.03.2001 N 410
--------------
Про реєстрацію Статуту релігійної громади Української православної церкви Київського патріархату Св. Священномученика Кіріона Католікоса - Патріарха всія Грузії в Подільському районі м. Києва
--------------
Про реєстрацію Статуту релігійної громади консервативного іудаїзму імені Соломона Шехтера у Печерському районі м. Києва
--------------
Про реєстрацію змін до Статуту релігійної громади Українських Язичників "Православ'я" у Жовтневому районі м. Києва"
--------------
Про виділення коштів для виплати у 2007 році компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги
--------------
Про дозвіл на виконання робіт із прокладання кабельної лінії 10 - 0,4 кВ на вул. Ольгинській у Печерському районі
--------------
Про реєстрацію Статуту релігійної громади Повного Євангелія "Ранкова Зірка" у Голосіївському районі м. Києва"
--------------
Про скасування постанови НКРЕ України N 860 від 30.09.2005 р. "Про внесення змін до постанови НКРЕ від 12.07.2000 р. N 759""
--------------
Про звільнення Улинця Е.М. з посади начальника Державного департаменту пожежної безпеки
--------------
Про затвердження Порядку використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом окремих категорій громадян, які відповідно до законодавства мають право на його отримання
--------------
Про затвердження Порядку проведення конкурсу із зарахування до кадрового резерву на посади державних службовців першої - третьої категорії, призначення на які здійснюється Президентом України за поданням Кабінету Міністрів України та Кабінетом Мініст...
--------------
Про спонукання підписати договір оренди
--------------
Про стягнення коштів
--------------
Щодо порядку подання річного фінансового звіту за 2006 рік на паперових носіях
--------------
Щодо застосування спеціальної санкції
--------------
Про здійснення щомісячних страхових виплат особам, які виїхали на постійне місце проживання за межі України (інформаційний лист N 4)
--------------
Щодо застосування спеціальних санкцій
--------------
Щодо тимчасового зупинення та скасування дії спеціальної санкції
--------------
Стосовно питань нормативної регламентації діяльності органів внутрішніх справ
--------------
Щодо ціни на природний газ для промислових споживачів
--------------
Щодо надання роз'яснень
--------------
Щодо сплати внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування з сум винагород за надані послуги згідно з договорами цивільно-правового характеру
--------------
Стосовно питань погашення заборгованості із збору на обов'язкове державне пенсійне страхування шляхом оформлення її векселями
--------------
Щодо транзиту до Російської Федерації через територію України всіх видів тваринницької продукції походженням Республіка Молдова
--------------
Щодо надання роз'яснень (щодо використання земельної ділянки для розміщення зовнішньої реклами)
--------------
Про направлення до відома витягу з постанови Правління Національного банку України від 04.01.2007 N 1 "Про внесення змін до окремих нормативно-правових актів Національного банку України"
--------------
Про переміщення через українсько-румунський кордон продукції рослинного походження
--------------
На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 16.02.2007 N 7941/1/1-07
--------------
Про відкриття пункту пропуску через державний кордон
--------------
Щодо класифікації медичного обладнання
--------------
Про надіслання розпорядження Кабінету Міністрів України
--------------
Про класифікацію лікарської субстанції "Фітомікс-12"
--------------
Про доведення інформації
--------------
Стосовно постанови Правління Національного банку України від 04.01.2007 N 1 "Про внесення змін до окремих нормативно-правових актів Національного банку України"
--------------
Про скасування Указу Президента України від 11 січня 2007 року N 6
--------------
Про відрядження А. Дроня до Виконавчого комітету Співдружності Незалежних Держав
--------------
Про заходи щодо розвитку туризму і курортів в Україні
--------------
Про призначення В. Шемчука Постійним Представником Президента України в Автономній Республіці Крим
--------------
Про відзначення державними нагородами працівників підприємств, установ та організацій Київської області
--------------
Про відзначення державними нагородами України працівників підприємств, установ та організацій Одеської області
--------------
Про відзначення державними нагородами України працівників підприємств, установ та організацій Вінницької області
--------------

| Головна сторінка |

 

інший список документів наступний список правових актів